Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 2.7.2026
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Piła

Alzar Studio

KRS0000715320 NIP764-268-84-67
KRS0000715320 NIP764-268-84-67 REGON36933194600000

W KRS od 25.01.2018 · 8 lat · kapitał zakładowy 60 000 zł

W skrócie

stan na 2.07.2026
Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2018
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleAdam Podwika 50% · +1 ZarządPrezes: Rafał Łukasz Maciaszek · +1 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 2.07.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Alzar Studio sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Piła), wpisana do KRS 25.01.2018. Główna działalność według KRS: działalność w zakresie architektury (PKD 71.11.Z). Spółka działa (stan na 2.07.2026). Prezesem zarządu jest Rafał Łukasz Maciaszek.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 2.07.2026
Właściciele2 wspólników · kapitał zakładowy 60 000 zł
Wspólnik · wiceprezes zarządu
300 udziałów · 30 000 zł
Wspólnik · prezes zarządu
300 udziałów · 30 000 zł
Zarząd Prezes: Rafał Łukasz Maciaszek · wiceprezes: Adam Podwika

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Adam PodwikaWspólnik · wiceprezes zarządu
50%
300 30 000 zł
Rafał Łukasz MaciaszekWspólnik · prezes zarządu
50%
300 30 000 zł
Kapitał zakładowy 60 000 zł · 600 udziałów po 100 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Rafał Łukasz Maciaszek
Wiceprezes zarządu Adam Podwika
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 2.07.2026
25.01.2018
Kapitał zakładowyKRS · 2.07.2026
60 000 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 2.07.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeDziałalność w zakresie architektury · 71.11.Z i 9 innychKRS · 2.07.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 7.08.2026

Firma ALZAR STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji [1][2]. Przedsiębiorstwo skupia się na działalności w zakresie architektury, usługach inżynieryjnych oraz projektowaniu budowlanym [3][4][5]. Osoby zainteresowane współpracą z ALZAR STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ mogą kontaktować się z biurem bezpośrednio poprzez dane kontaktowe dostępne na oficjalnej stronie internetowej firmy [3][6][7].

  1. 1 firmy.ai (nowa karta) · ALZAR STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ — KRS 0000715320, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  2. 2 imsig.pl (nowa karta) · ALZAR STUDIO SP. Z O.O. (KRS 0000715320) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  3. 3 alzar.pl (nowa karta) · Alzar studio – Biuro projektowe
  4. 4 compabase.com (nowa karta) · Alzar Studio sp. z o.o. (KRS 0000715320) | Compabase
  5. 5 emis.com (nowa karta) · Alzar Studio Sp. z o.o. Profil firmy - Polska | Sprawozdania finansowe | EMIS
  6. 6 alzar.pl (nowa karta) · Kontakt – Alzar studio
  7. 7 pkt.pl (nowa karta) · Alzar Studio Sp. z o.o. - kontakt, opinie - Konstrukcje budowlane Piła al. Niepodległości • pkt.pl
  8. 8 oferteo.pl (nowa karta) · ALZAR STUDIO sp. z o.o., Piła - Opinie, Kontakt

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 7.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
Strona internetowaalzar.plKRS · 2.07.2026 (nowa karta)

Te same osoby w 1 innej firmie

KRS
0000715320
NIP
764-268-84-67
REGON
36933194600000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
60 000 zł
Adres
ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 34A, 64‑920 Piła
W KRS od
25.01.2018 · 8 lat
Pełna nazwa
ALZAR STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 2.07.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 7.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Alzar Studio

Czy Alzar Studio działa?
Tak. Według KRS (stan na 2.07.2026) Alzar Studio sp. z o.o. działa, a prezesem zarządu jest Rafał Łukasz Maciaszek. Jest w rejestrze od 25.01.2018.
Czym zajmuje się Alzar Studio?
Według KRS główna działalność to działalność w zakresie architektury (PKD 71.11.Z). Spółka ma też wpisane: realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków (41.10.Z), roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych (41.20.Z), wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych (43.91.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto zarządza spółką Alzar Studio?
Według KRS prezesem zarządu jest Rafał Łukasz Maciaszek, a wiceprezesem zarządu Adam Podwika.
Kto jest właścicielem spółki Alzar Studio?
Według KRS wspólnikami są Adam Podwika (50% udziałów) i Rafał Łukasz Maciaszek (50%). Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Alzar Studio?
NIP 764-268-84-67, REGON 36933194600000, KRS 0000715320. Pełna nazwa: Alzar Studio spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 34A, 64‑920 Piła.
Gdzie ma siedzibę Alzar Studio?
ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 34A, 64‑920 Piła (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.