Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 23.4.2026
firmy.ai
Działa sp.k. Toruń

Kancelaria Pietrusiński

KRS0001005684 NIP956-237-27-34
KRS0001005684 NIP956-237-27-34 REGON52068734200000

W KRS od 2.12.2022 · 3 lata

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2022
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządCzłonek: Marcin Marek Pietrusiński FinansePrzychody 1,3 mln zł wzrost r/r: 18,3%
Źródła: KRS 23.04.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Kancelaria Pietrusiński sp.k. to spółka komandytowa (siedziba: Toruń), wpisana do KRS 2.12.2022. Główna działalność według KRS: doradztwo podatkowe (PKD 69.20.B). Spółka działa (stan na 23.04.2026). W ostatnim sprawozdaniu miała 1,3 mln zł przychodów (+18,3% r/r).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 31.07.2026

KANCELARIA PIETRUSIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Toruniu to podmiot specjalizujący się w doradztwie podatkowym oraz obsłudze prawno-podatkowej przedsiębiorców i osób fizycznych [1][2][3]. Kancelaria oferuje wsparcie w zakresie sporów z organami podatkowymi, reprezentacji przed sądami administracyjnymi, optymalizacji struktur biznesowych oraz bieżącego doradztwa [3][4]. Firma wywodzi swoją działalność z praktyki prowadzonej przez Marcina Pietrusińskiego, doradcę podatkowego działającego od 2015 roku [5]. Obecną formę prawną, KANCELARIA PIETRUSIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA, zarejestrowano w rejestrze przedsiębiorców KRS w grudniu 2022 roku [6]. Zespołem zarządzają Marcin Pietrusiński oraz Agnieszka [5][4].

Źródła opisu (7)
  1. 1 kdppietrusinski.pl (nowa karta) · KANCELARIA PIETRUSIŃSKI Sp.K.
  2. 2 firmy.ai (nowa karta) · KANCELARIA PIETRUSIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA — KRS 0001005684, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  3. 3 orlyprawa.pl (nowa karta) · Kancelaria Pietrusiński - Toruń - Orły Prawa
  4. 4 kancelaria-pietrusinski.torunnadloni.pl (nowa karta) · Kancelaria Pietrusiński Toruń — Opinie, cennik, kontakt | torunnadloni.pl | Portal Miejski
  5. 5 linkedin.com (nowa karta) · Marcin Pietrusiński
  6. 6 imsig.pl (nowa karta) · KANCELARIA PIETRUSIŃSKI SP.K. (KRS 0001005684) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  7. 7 krs-online.com.pl (nowa karta) · Firma Kancelaria Pietrusiński Sp. k. - Dane z KRS - NIP, REGON, Dane Adresowe | Doradztwo rachunkowe i księgowe | Krs Online

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 31.07.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 23.04.2026
Zarząd Członek: Marcin Marek Pietrusiński Reprezentacja: SPÓŁKĘ REPREZENTUJE KOMPLEMENTARIUSZ SAMODZIELNIE

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu Marcin Marek Pietrusiński SPÓŁKĘ REPREZENTUJE KOMPLEMENTARIUSZ SAMODZIELNIE

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Finanse

KRS

Przychody
1,3mln zł
18,3% r/r wzrost

Wyniki

EBITDA
0,8mln zł
21,6% wzrost r/r

Wskaźniki

Rentowność netto
0,0%

Okres sprawozdania nieznany · źródło: KRS

Zgłoś błąd
Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI brak szacunku modelu

Przedziału wyceny tej firmy jeszcze nie liczyliśmy.

Model użyje
przychody 1,3 mln zł
Metoda
Mnożniki branżowe na danych ze sprawozdania, z założeniami i wyliczeniem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Ocena AI

Analiza AI brak oceny modelu

Ta firma nie ma jeszcze oceny modelu. Policzymy ją w raporcie: 6 obszarów z uzasadnieniem i ocenę ogólną 1–10.

Stabilność
Rentowność na podstawie: rentowność netto 0,0%
Wzrost na podstawie: przychody +18,3% r/r
Zwrot z kapitału
Płynność
Zadłużenie

W raporcie:

  • ocena ogólna 1–10 w podsumowaniu
  • scoring jakości i mapa 7 kategorii ryzyka

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE aktywny · PL9562372734 · stan na 24.09.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 23.04.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeDoradztwo podatkowe · 69.20.B i 9 innychKRS · 23.04.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
Strona internetowakdppietrusinski.plKRS · 23.04.2026 (nowa karta)

Te same osoby w 4 innych firmach

Spółki zależne

KRS
0001005684
NIP
956-237-27-34
REGON
52068734200000
Forma
Spółka komandytowa
Adres
UL. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO 42/1, 87‑100 Toruń
W KRS od
2.12.2022 · 3 lata
Pełna nazwa
KANCELARIA PIETRUSIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 23.04.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Sprawozdanie finansowe
okres nieznany Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 24.09.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 31.07.2026, 7 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Kancelaria Pietrusiński

Czy Kancelaria Pietrusiński działa?
Tak. Według KRS (stan na 23.04.2026) Kancelaria Pietrusiński sp.k. działa. Jest w rejestrze od 2.12.2022.
Czym zajmuje się Kancelaria Pietrusiński?
Według KRS główna działalność to doradztwo podatkowe (PKD 69.20.B). Spółka ma też wpisane: działalność prawnicza (69.10.Z), wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi (68.20.Z), działalność wyszukiwarek internetowych (63.91.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Jakie przychody ma Kancelaria Pietrusiński?
W ostatnim sprawozdaniu przychody spółki Kancelaria Pietrusiński wyniosły 1,3 mln zł (sprawozdanie finansowe w KRS). Źródło: sprawozdanie finansowe w KRS.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Kancelaria Pietrusiński?
NIP 956-237-27-34, REGON 52068734200000, KRS 0001005684. Pełna nazwa: Kancelaria Pietrusiński spółka komandytowa, UL. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO 42/1, 87‑100 Toruń.
Gdzie ma siedzibę Kancelaria Pietrusiński?
UL. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO 42/1, 87‑100 Toruń (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.