Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 9.7.2026
firmy.ai
Działa S.A. Warszawa

Pcwo Energy

KRS0000719437 NIP701-080-33-71
KRS0000719437 NIP701-080-33-71 REGON36952033400000

W KRS od 19.02.2018 · 8 lat · kapitał zakładowy 3 000 000 zł

W skrócie

stan na 9.07.2026
Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2018
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
AkcjonariuszePcwo Holding S.A. 100% ZarządPrezes: Cyrus Olesiński Finanse · 2023Przychody ogółem 110,2 mln zł
Źródła: KRS 9.07.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Pcwo Energy S.A. to spółka akcyjna (siedziba: Warszawa), wpisana do KRS 19.02.2018. Główna działalność według KRS: wytwarzanie energii elektrycznej (PKD 35.11.Z). Spółka działa (stan na 9.07.2026). W 2023 r. miała 110,2 mln zł przychodów ogółem i 15,2 mln zł zysku netto. Prezesem zarządu jest Cyrus Olesiński.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 24.06.2026

PCWO ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA to dynamicznie rozwijająca się grupa kapitałowa działająca w sektorze odnawialnych źródeł energii, ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki [1], [2]. Firma, zarejestrowana w 2018 roku, choć wywodząca swoje korzenie operacyjne z 2013 roku, specjalizuje się w kompleksowej realizacji wielkopowierzchniowych elektrowni słonecznych [1], [3], [2]. Proces inwestycyjny obejmuje pozyskiwanie gruntów, projektowanie, uzyskiwanie pozwoleń, budowę oraz serwisowanie działających farm [1], [2]. W skład zespołu wchodzą inżynierowie, projektanci oraz prawnicy budowlani [1], [2]. Spółką zarządza Cyrus Olesiński, a jej stabilną pozycję potwierdzają wyniki finansowe [2], [4]. Podmiot z siedzibą w Warszawie posiada kapitał zakładowy w wysokości 3 000 000 zł [5], [4].

Źródła opisu (8)
  1. 1 new.pcwoenergy.pl (nowa karta) · Energia lepszego jutra
  2. 2 wygranaonline.com (nowa karta) · PCWO Energy – farmy fotowoltaiczne od A do Z. Jak działa firma i co ją wyróżnia?
  3. 3 emis.com (nowa karta) · Pcwo Energy S.A. Profil firmy - Polska | Sprawozdania finansowe | EMIS
  4. 4 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Pcwo Energy Spółka Akcyjna | krs-pobierz.pl
  5. 5 okredo.com (nowa karta) · PCWO ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA - details, contacts | Okredo
  6. 6 imsig.pl (nowa karta) · PCWO ENERGY SA (KRS 0000719437) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  7. 7 imsig.pl (nowa karta) · PCWO ENERGY SA (KRS 0000719437) - Sprawozdanie finansowe za 2025, 2024, 2023 rok - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  8. 8 pcwoenergy.pl (nowa karta) · PCWO ENERGY

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 24.06.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 9.07.2026
Akcjonariusze1 akcjonariusz · kapitał zakładowy 3 000 000 zł

Jedyny akcjonariusz: Pcwo Holding S.A.

Zarząd Prezes: Cyrus Olesiński Reprezentacja: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH SPÓŁKI ORAZ PODPISYWANIA UMÓW W IMIENIU SPÓŁKI, UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2025

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Akcjonariusze

Jedyny akcjonariusz: Pcwo Holding S.A.

Kapitał zakładowy 3 000 000 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Cyrus Olesiński DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH SPÓŁKI ORAZ PODPISYWANIA UMÓW W IMIENIU SPÓŁKI, UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2025

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Przychody ogółem 2023
110,2mln zł

Przychody ogółem to sprzedaż oraz pozostałe przychody operacyjne i finansowe. Dokładne przychody ze sprzedaży pokaże raport.

Wyniki za 2023

Zysk netto
15,2mln zł
Aktywa
354,3mln zł

Wskaźniki

Rentowność netto (od przychodów ogółem)
13,8%

Sprawozdanie za 2023 · źródło: KRS

Zgłoś błąd
Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI brak szacunku modelu

Przedziału wyceny tej firmy jeszcze nie liczyliśmy.

Model użyje
przychody 110,2 mln zł · zysk netto 15,2 mln zł (2023)
Metoda
Mnożniki branżowe na danych ze sprawozdania, z założeniami i wyliczeniem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Ocena AI

Analiza AI brak oceny modelu

Ta firma nie ma jeszcze oceny modelu. Policzymy ją w raporcie: 6 obszarów z uzasadnieniem i ocenę ogólną 1–10.

Stabilność
Rentowność na podstawie: rentowność netto 13,8% (2023)
Wzrost na podstawie: przychody 110,2 mln zł (2023)
Zwrot z kapitału
Płynność
Zadłużenie

W raporcie:

  • ocena ogólna 1–10 w podsumowaniu
  • scoring jakości i mapa 7 kategorii ryzyka

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE aktywny · PL7010803371 · stan na 23.09.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 22.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 9.07.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeWytwarzanie energii elektrycznej · 35.11.Z i 9 innychKRS · 9.07.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 6.08.2026

PCWO ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA prowadzi obecnie otwarte procesy rekrutacyjne na liczne stanowiska w sektorze odnawialnych źródeł energii [1][2]. Firma poszukuje osób na stanowiska kierownika robót elektrycznych oraz kierownika robót (cała Polska), a także montera instalacji elektrycznych i montera budowlanego (cała Polska) [3][1]. W lokalizacjach Kielce i Warszawa prowadzona jest rekrutacja na stanowiska: adwokat - radca prawny, programista, junior backend developer, księgowy/a, specjalista ds. floty samochodowej, projektant oraz asystent projektanta instalacji elektrycznych, a także asystent/ka projektanta w specjalności konstrukcyjno-budowlanej [3][1]. Ponadto firma poszukuje starszego specjalisty ds. IT / administratora IT oraz przedstawiciela handlowego ds. monitoringu wizyjnego [2][4]. Aplikacje można składać poprzez formularz na stronie PCWO ENERGY lub przesyłając CV bezpośrednio na adres rekrutacja@pcwoenergy.pl [3][1][2][4].

  1. 1 firmy.ai (nowa karta) · PCWO ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA — KRS 0000719437, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  2. 2 pl.linkedin.com (nowa karta) · Dołącz do nas jako Starszy Specjalista ds. IT / Administrator IT❗️ | PCWO Energy
  3. 3 pcwoenergypraca.pl (nowa karta) · Szukasz nowych wyzwań?
  4. 4 linkedin.com (nowa karta) · Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego ds. Monitoringu Wizyjnego do naszego zespołu❗ | PCWO Energy
  5. 5 elo.pcwoenergy.pl (nowa karta) · PCWO Energy
  6. 6 pcwoenergy.pl (nowa karta) · PCWO ENERGY
  7. 7 analizafirm.pl (nowa karta) · PCWO ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA
  8. 8 synteza.pro (nowa karta) · PCWO ENERGY s.a. - KRS 0000719437 - NIP 7010803371 - Synteza

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 22.10.2026
Strona internetowapcwoenergy.plKRS · 9.07.2026 (nowa karta)

Te same osoby w 86 innych firmach

i 76 więcej

Spółki zależne

Pcwo Energy PV 505 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy Holding 2 sp. z o.o. Działa Solar Rent sp. z o.o. Działa Komputer-Rent sp. z o.o. Działa AMG Group sp. z o.o. Działa Grotex sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 36 sp. z o.o. Działa Clean Park sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 35 sp. z o.o. Działa Solarna Energia sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 2017 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 409 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy Projekt sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 33 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 46 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 34 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 37 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy Serwis sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 1 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 4 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 7 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 3 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 2 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 32 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 31 sp. z o.o. Działa Sparta Energy sp. z o.o. Działa Pcwo Energy Construction sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 206 sp. z o.o. Działa Sirius Solar sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 266 sp. z o.o. Działa Flash Solar MP II sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 269 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 293 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 326 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 364 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 351 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 356 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 307 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 360 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 314 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 347 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 382 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 396 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 385 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 338 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 486 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 449 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 436 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 427 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 490 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 412 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 483 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 554 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 522 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 546 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 549 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 529 sp. z o.o. Działa JFPV 1 sp. z o.o. W likwidacji Pcwo Energy PV 3250 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 309 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 3400 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 294 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 116 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 3582 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 3410 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 0269 sp. z o.o. Działa MCM Group sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 87 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 0341 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 262 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 0382 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 2962 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 3222 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 3341 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 3221 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 0343 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 0374 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 3072 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 0338 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 55 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 3621 sp. z o.o. Działa Car Ivan sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 3622 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 1431 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 0347 sp. z o.o. Działa Monitoring Energy sp. z o.o. Działa LUK Pcwo Energy PV 1 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy Holding 3 sp. z o.o. Działa Pcwo Employment sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 527 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 512 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 555 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 513 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 528 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy Projekt 2 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 556 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 543 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 3801 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 633 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 3018 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 3240 sp. z o.o. Działa Pcwo Energy PV 402 sp. z o.o. Działa
KRS
0000719437
NIP
701-080-33-71
REGON
36952033400000
Forma
Spółka akcyjna
Kapitał zakładowy
3 000 000 zł
Adres
UL. MARSZAŁKOWSKA 58/15, 00‑545 Warszawa
W KRS od
19.02.2018 · 8 lat
Pełna nazwa
PCWO ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

Dokumenty

Dokumenty z KRS
1.01.2023 – 31.12.2023
  • Sprawozdanie z działalności Przetwarzanie…
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Przetwarzanie…
  • Opinia biegłego rewidenta Przetwarzanie…
  • Informacja dodatkowa 2023 rok Przetwarzanie…
1.01.2022 – 31.12.2022
  • Sprawozdanie z działalności Przetwarzanie…
  • Uchwała o podziale zysku Przetwarzanie…
  • Opinia biegłego rewidenta Przetwarzanie…
  • Informacja dodatkowa Przetwarzanie…
1.01.2021 – 31.12.2021
  • Uchwała o podziale zysku Przetwarzanie…
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Przetwarzanie…
  • Opinia biegłego rewidenta Przetwarzanie…
  • INFORMACJA DODATKOWA 2021 PCWO ENERGY S.A. Przetwarzanie…

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 9.07.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Sprawozdanie finansowe za 2023
okres do 31.12.2023 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 23.09.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 22.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 22.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 24.06.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Pcwo Energy

Czy Pcwo Energy działa?
Tak. Według KRS (stan na 9.07.2026) Pcwo Energy S.A. działa. Jest w rejestrze od 19.02.2018.
Czym zajmuje się Pcwo Energy?
Według KRS główna działalność to wytwarzanie energii elektrycznej (PKD 35.11.Z). Spółka ma też wpisane: roboty związane z budową obiektów inżynierii lądowej i wodnej (42), roboty budowlane specjalistyczne (43), handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi (46) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto jest właścicielem spółki Pcwo Energy?
Według KRS jedynym akcjonariuszem jest Pcwo Holding S.A. Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jakie przychody ma Pcwo Energy?
W 2023 r. przychody ogółem spółki Pcwo Energy wyniosły 110,2 mln zł (sprawozdanie finansowe w KRS). Zysk netto: 15,2 mln zł. Przychody ogółem to sprzedaż oraz pozostałe przychody operacyjne i finansowe. Dokładne przychody ze sprzedaży pokaże raport. Źródło: sprawozdanie finansowe za 2023 r.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Pcwo Energy?
NIP 701-080-33-71, REGON 36952033400000, KRS 0000719437. Pełna nazwa: Pcwo Energy spółka akcyjna, UL. MARSZAŁKOWSKA 58/15, 00‑545 Warszawa.
Gdzie ma siedzibę Pcwo Energy?
UL. MARSZAŁKOWSKA 58/15, 00‑545 Warszawa (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.