Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 20.6.2025
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Wrocław

Total Polimer

KRS0000647619 NIP897-183-12-16
KRS0000647619 NIP897-183-12-16 REGON36588484900000

W KRS od 17.11.2016 · 9 lat · kapitał zakładowy 5 000 zł

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2016
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleJarosław Siwonia 53,19% · +1 ZarządPrezes: Marek Jacek Zieliński · +1 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 20.06.2025

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Total Polimer sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Wrocław), wpisana do KRS 17.11.2016. Główna działalność według KRS: kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek (PKD 68.10.Z). Spółka działa (stan na 20.06.2025). Prezesem zarządu jest Marek Jacek Zieliński, a większościowym wspólnikiem Jarosław Siwonia (53,19%).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 20.06.2025
Właściciele2 wspólników · kapitał zakładowy 5 000 zł
Wspólnik · wiceprezes zarządu
50 udziałów · 2 500 zł
Małgorzata Elżbieta Gajda Zielińska46,81%
Wspólnik
44 udziały · 2 200 zł
Zarząd Prezes: Marek Jacek Zieliński · wiceprezes: Jarosław Siwonia Reprezentacja: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ MAJĄTKOWYCH W IMIENIU SPÓŁKI, DO WARTOŚCI CZTEROKROTNIE PRZEWYŻSZAJĄCEJ WYSOKOŚĆ KAPITAŁU ZAKŁADOWEGO, UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE, POWYŻEJ TEJ WARTOŚCI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ NIEMAJĄTKOWYCH W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2024

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Jarosław SiwoniaWspólnik · wiceprezes zarządu
53,19%
50 2 500 zł
Małgorzata Elżbieta Gajda ZielińskaWspólnik
46,81%
44 2 200 zł
Kapitał zakładowy 5 000 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Marek Jacek Zieliński DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ MAJĄTKOWYCH W IMIENIU SPÓŁKI, DO WARTOŚCI CZTEROKROTNIE PRZEWYŻSZAJĄCEJ WYSOKOŚĆ KAPITAŁU ZAKŁADOWEGO, UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE, POWYŻEJ TEJ WARTOŚCI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ NIEMAJĄTKOWYCH W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Wiceprezes zarządu Jarosław Siwonia
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2024

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 20.06.2025
17.11.2016
Kapitał zakładowyKRS · 20.06.2025
5 000 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 22.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 20.06.2025

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek · 68.10.Z i 9 innychKRS · 20.06.2025
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 7.08.2026

Firma TOTAL POLIMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji ani otwartych ofert pracy [1], [2]. Podmiot ten, z siedzibą we Wrocławiu, koncentruje swoją działalność przede wszystkim na obrocie nieruchomościami [1], [3], [4].

  1. 1 imsig.pl (nowa karta) · TOTAL POLIMER SP. Z O.O. (KRS 0000647619) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  2. 2 gowork.pl (nowa karta) · Opinie Total Polimer Wrocław - GoWork.pl
  3. 3 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · TOTAL POLIMER SP. Z O.O. w mieście Wrocław (dolnośląskie)
  4. 4 infoveriti.pl (nowa karta) · TOTAL POLIMER,WROCŁAW,nieruchomości,Raport o firmie,Baza firm z KRS,KRS 0000647619,KRS on-line,InfoVeriti
  5. 5 synteza.pro (nowa karta) · TOTAL POLIMER sp. z o.o. - KRS 0000647619 - NIP 8971831216 - Synteza
  6. 6 imsig.pl (nowa karta) · TOTAL POLIMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000647619) - Pozycja 114821 - Numer 41/2023 (6692) z 28 lutego 2023 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  7. 7 imsig.pl (nowa karta) · TOTAL POLIMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000647619) - Pozycja 114823 - Numer 41/2023 (6692) z 28 lutego 2023 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  8. 8 synteza.pro (nowa karta) · Małgorzata Elżbieta Gajda Zielińska - powiązania i udziały - Synteza

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 7.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 22.10.2026

Te same osoby w 6 innych firmach

KRS
0000647619
NIP
897-183-12-16
REGON
36588484900000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
5 000 zł
Adres
TĘCZOWA 13, 53‑601 Wrocław
W KRS od
17.11.2016 · 9 lat
Pełna nazwa
TOTAL POLIMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 20.06.2025 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 22.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 22.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 7.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Total Polimer

Czy Total Polimer działa?
Tak. Według KRS (stan na 20.06.2025) Total Polimer sp. z o.o. działa. Jest w rejestrze od 17.11.2016.
Czym zajmuje się Total Polimer?
Według KRS główna działalność to kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek (PKD 68.10.Z). Spółka ma też wpisane: wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi (68.20.Z), roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych (41.20.Z), rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych (43.11.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto jest właścicielem spółki Total Polimer?
Według KRS wspólnikami są Jarosław Siwonia (53,19% udziałów) i Małgorzata Elżbieta Gajda Zielińska (46,81%). Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Total Polimer?
NIP 897-183-12-16, REGON 36588484900000, KRS 0000647619. Pełna nazwa: Total Polimer spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, TĘCZOWA 13, 53‑601 Wrocław.
Gdzie ma siedzibę Total Polimer?
TĘCZOWA 13, 53‑601 Wrocław (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.