Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 6.7.2023
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Bytom

Cobra Project

KRS0000606199 NIP626-302-10-43
KRS0000606199 NIP626-302-10-43 REGON36383111600000

W KRS od 7.03.2016 · 10 lat · kapitał zakładowy 5 000 zł

W skrócie

stan na 6.07.2023
Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2016
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleJustyna Anna Kuprowska 100% ZarządPrezes: Eryka Elżbieta Kuprowska FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 6.07.2023

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Cobra Project sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Bytom), wpisana do KRS 7.03.2016. Główna działalność według KRS: działalność w zakresie architektury (PKD 71.11.Z). Spółka działa (stan na 6.07.2023). Prezesem zarządu jest Eryka Elżbieta Kuprowska, a większościowym wspólnikiem Justyna Anna Kuprowska (100%).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 9.06.2026

COBRA PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Bytomiu została zarejestrowana 7 marca 2016 roku [1]. Spółka prowadzi działalność głównie w zakresie architektury [1]. W ramach swojej profesjonalnej aktywności podmiot realizuje zamówienia publiczne, obejmujące m.in. przygotowywanie dokumentacji projektowej, nadzór budowlany oraz usługi inżynieryjne i planistyczne [2][3]. W latach 2023-2025 firma zrealizowała szereg zleceń dla instytucji publicznych, w tym dla gmin oraz placówek edukacyjnych [2]. Reprezentację spółki zapewnia zarząd, przy czym każdy członek zarządu jest uprawniony do samodzielnego składania oświadczeń woli [1]. Osobami powiązanymi z podmiotem są Justyna Anna Kuprowska oraz Eryka Elżbieta Kuprowska [1].

Źródła opisu (8)
  1. 1 krs-pobierz.pl (nowa karta) · My zamienimy ją w zyski
  2. 2 przetargi.egospodarka.pl (nowa karta) · Przetargi, kt�re wygra�a firma COBRA PROJECT SP. Z O.O. i przychody z ich realizacji - Przetargi w eGospodarka.pl
  3. 3 oneplace.marketplanet.pl (nowa karta) · Cobra Project Sp. z o.o. - OnePlace
  4. 4 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · COBRA PROJECT Eryka Kuprowska w mieście Bytom (śląskie)
  5. 5 vrejestr.pl (nowa karta) · COBRA - Zdarzenia | vRejestr.pl
  6. 6 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · "COBRA" SP. Z O.O. w mieście Katowice (śląskie)
  7. 7 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · P.H.U.i T. "COBRA" PRZEMYSŁAW CZAJA w mieście Katowice (śląskie)
  8. 8 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Cobra Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | krs-pobierz.pl

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 9.06.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 6.07.2023
Właściciele1 wspólnik · kapitał zakładowy 5 000 zł
Wspólnik
50 udziałów · 5 000 zł
Zarząd Prezes: Eryka Elżbieta Kuprowska
Prokura Samoistna: Justyna Anna Kuprowska

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2022

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Justyna Anna KuprowskaWspólnik
100%
50 5 000 zł
Kapitał zakładowy 5 000 zł · 50 udziałów po 100 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Eryka Elżbieta Kuprowska
Prokura samoistna Justyna Anna Kuprowska Samodzielnie
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2022
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 6.07.2023
7.03.2016
Kapitał zakładowyKRS · 6.07.2023
5 000 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 6.07.2023

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeDziałalność w zakresie architektury · 71.11.Z i 9 innychKRS · 6.07.2023
Zamówienia publiczne 7 wygranych zamówień od 1.02.2024, łącznie 0,5 mln zł, ostatnie 29.09.2025 BZP i TED · stan na 23.10.2026 Zobacz ostatnie ogłoszenie (nowa karta)
KRS
0000606199
NIP
626-302-10-43
REGON
36383111600000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
5 000 zł
Adres
KAROLA MIARKI 20/8, 41‑902 Bytom
W KRS od
7.03.2016 · 10 lat
Pełna nazwa
COBRA PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 6.07.2023 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 9.06.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Cobra Project

Czy Cobra Project działa?
Tak. Według KRS (stan na 6.07.2023) Cobra Project sp. z o.o. działa, a prezesem zarządu jest Eryka Elżbieta Kuprowska. Jest w rejestrze od 7.03.2016.
Czym zajmuje się Cobra Project?
Według KRS główna działalność to działalność w zakresie architektury (PKD 71.11.Z). Spółka ma też wpisane: realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków (41.10.Z), roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych (41.20.Z), roboty związane z budową dróg i autostrad (42.11.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto zarządza spółką Cobra Project?
Według KRS prezesem zarządu jest Eryka Elżbieta Kuprowska. Prokurę samoistną ma Justyna Anna Kuprowska.
Kto jest właścicielem spółki Cobra Project?
Według KRS jedynym wspólnikiem jest Justyna Anna Kuprowska. Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Cobra Project?
NIP 626-302-10-43, REGON 36383111600000, KRS 0000606199. Pełna nazwa: Cobra Project spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KAROLA MIARKI 20/8, 41‑902 Bytom.
Gdzie ma siedzibę Cobra Project?
KAROLA MIARKI 20/8, 41‑902 Bytom (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.