Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 30.3.2026
firmy.ai
W upadłości sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec

GF Projekt

KRS0000604574 NIP625-244-97-48
KRS0000604574 NIP625-244-97-48 REGON24341349000000

W KRS od 12.03.2016 · 10 lat

2 sygnały do sprawdzenia
StatusW upadłości · w KRS od 2016
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządBrak zarządu w KRS FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 30.03.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

To podsumowanie wpisów w rejestrach, nie ocena firmy.

O firmie

GF Projekt sp. z o.o. sp.k. w upadłości to spółka komandytowa (siedziba: Sosnowiec), wpisana do KRS 12.03.2016. Główna działalność według KRS: realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków (PKD 41.10.Z). Spółka jest w upadłości (stan na 30.03.2026).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 17.06.2026

GF PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA to podmiot budowlany z siedzibą w Sosnowcu, obecnie znajdujący się w stanie likwidacji upadłościowej [1][2]. Firma została zarejestrowana w KRS 12 marca 2016 roku, choć jej początki działalności sięgają 2013 roku [1][3]. Przedmiotem działalności spółki jest realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków [1][4]. Wspólnikami w podmiocie są GF PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Mateusz Jerzy Górnik oraz Józef Kazimierz Frączek [2]. Aktualnie spółka funkcjonuje w ramach postępowania upadłościowego [1][5].

Źródła opisu (8)
  1. 1 imsig.pl (nowa karta) · GF PROJEKT SP. Z O.O. SP.K. W UPADŁOŚCI (KRS 0000604574) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  2. 2 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Gf Projekt Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa W Upadłości | krs-pobierz.pl
  3. 3 biznesfinder.pl (nowa karta) · GF Projekt Sp. z o.o. Sp.k., Budowlane przedsiębiorstwa
  4. 4 imsig.pl (nowa karta) · GF PROJEKT SP. Z O.O. SP.K. W UPADŁOŚCI (KRS 0000604574) - Sprawozdanie finansowe za 2025, 2024, 2023 rok - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  5. 5 imsig.pl (nowa karta) · GF PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (KRS 0000604574) - Pozycja 698873 - Numer 135/2024 (7037) z 12 lipca 2024 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  6. 6 infoveriti.pl (nowa karta) · GF PROJEKT SPÓŁKA KOMANDYTOWA,SOSNOWIEC,Raport o firmie,Baza firm z KRS,KRS 0000604574,KRS on line,Info Veriti
  7. 7 imsig.pl (nowa karta) · GF PROJEKT SP. Z O.O. SP.K. W UPADŁOŚCI (KRS 0000604574) - Sprawozdanie finansowe za 2025, 2024, 2023 rok - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  8. 8 imsig.pl (nowa karta) · GF PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (KRS 0000604574) - Pozycja 885401 - Numer 202/2020 (6092) z 15 października 2020 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 17.06.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 30.03.2026

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 30.03.2026
12.03.2016
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI

Model nie podaje przedziału: spółka jest w upadłości.

Ocena AI

Analiza AI

Model nie ocenia tej firmy: spółka jest w upadłości.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 30.03.2026

Raport wyjaśni, co te sygnały znaczą dla Twojej umowy.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków · 41.10.Z i 9 innychKRS · 30.03.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 6.08.2026

Firma GF PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA W UPADŁOŚCI nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji [1][2]. Podmiot znajduje się w trakcie postępowania upadłościowego, co jest odnotowane w Krajowym Rejestrze Sądowym [1][3]. Oficjalna strona internetowa firmy jest obecnie niedostępna z powodu przerwy technicznej, a jedyną dostępną formą kontaktu w sprawach dotyczących działalności jest podany numer telefonu [4][5].

  1. 1 imsig.pl (nowa karta) · GF PROJEKT SP. Z O.O. SP.K. W UPADŁOŚCI (KRS 0000604574) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  2. 2 imsig.pl (nowa karta) · GF PROJEKT SP. Z O.O. SP.K. W UPADŁOŚCI (KRS 0000604574) - Sprawozdanie finansowe za 2025, 2024, 2023 rok - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  3. 3 monitorfirm.pb.pl (nowa karta) · Gf Projekt Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia W Upadlosci has no entries in KRZ. monitorfirm.pb.pl
  4. 4 gfprojekt.pl (nowa karta) · GF Projekt - Centrum Inżynierii Przemysłowej
  5. 5 pkt.pl (nowa karta) · GF Projekt Sp. z o.o. Sp.k. - kontakt, opinie - Firmy budowlane Sosnowiec Wojska Polskiego • pkt.pl
  6. 6 compabase.com (nowa karta) · GF Projekt sp. z o.o. sp. k. (KRS 0000604574) | Compabase
  7. 7 pgg.pl (nowa karta)
  8. 8 oneplace.marketplanet.pl (nowa karta) · GF PROJEKT Sp.zo.o Sp.k - OnePlace

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
Strona internetowagfprojekt.plKRS · 30.03.2026 (nowa karta)

Te same osoby w 2 innych firmach

KRS
0000604574
NIP
625-244-97-48
REGON
24341349000000
Forma
Spółka komandytowa
Adres
UL. WOJSKA POLSKIEGO 8, 41‑208 Sosnowiec
W KRS od
12.03.2016 · 10 lat
Pełna nazwa
GF PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA W UPADŁOŚCI

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 30.03.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 17.06.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę GF Projekt

Czy GF Projekt działa?
Spółka jest w upadłości (KRS, stan na 30.03.2026). Jest w rejestrze od 12.03.2016.
Czym zajmuje się GF Projekt?
Według KRS główna działalność to realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków (PKD 41.10.Z). Spółka ma też wpisane: roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych (41.20.Z), wykonywanie instalacji elektrycznych (43.21.Z), wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych (43.29.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Jaki NIP, REGON i KRS ma GF Projekt?
NIP 625-244-97-48, REGON 24341349000000, KRS 0000604574. Pełna nazwa: GF Projekt spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w upadłości, UL. WOJSKA POLSKIEGO 8, 41‑208 Sosnowiec.
Gdzie ma siedzibę GF Projekt?
UL. WOJSKA POLSKIEGO 8, 41‑208 Sosnowiec (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.