Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 14.1.2025
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Warszawa

BR Income

KRS0000458018 NIP525-255-25-98
KRS0000458018 NIP525-255-25-98 REGON14663833000000

W KRS od 11.04.2013 · 13 lat · kapitał zakładowy 5 000 zł

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2013
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleMaja Niesłuchowska 100% ZarządPrezes: Maja Niesłuchowska · +1 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 14.01.2025

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

BR Income sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Warszawa), wpisana do KRS 11.04.2013. Główna działalność według KRS: działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe (PKD 69.20.Z). Spółka działa (stan na 14.01.2025). Prezesem zarządu i jedynym wspólnikiem jest Maja Niesłuchowska.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 14.01.2025
Właściciele1 wspólnik · kapitał zakładowy 5 000 zł
Wspólnik · prezes zarządu
95 udziałów · 4 750 zł
Zarząd Prezes: Maja Niesłuchowska · członek: Wioletta Piasecka Reprezentacja: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Maja NiesłuchowskaWspólnik · prezes zarządu
100%
95 4 750 zł
Kapitał zakładowy 5 000 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Maja Niesłuchowska DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Członek zarządu Wioletta Piasecka

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 14.01.2025
11.04.2013
Kapitał zakładowyKRS · 14.01.2025
5 000 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE nieaktywny · PL5252552598 · stan na 25.09.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 14.01.2025

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeDziałalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe · 69.20.Z i 6 innychKRS · 14.01.2025
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 11.08.2026

Na podstawie dostępnych wyników nie znalazłem żadnych aktualnie publicznie ogłoszonych rekrutacji ani konkretnych ofert pracy prowadzonych przez BR INCOME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. W wynikach pojawiają się natomiast informacje rejestrowe i adres firmy w Warszawie (AL. Solidarności 117/505A, 00-140 Warszawa) oraz ogólny opis działalności biura rachunkowego, ale bez listy stanowisk, lokalizacji i form zatrudnienia w kontekście rekrutacji. [1][2]

  1. 1 firmy.ai (nowa karta) · BR INCOME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ — KRS 0000458018, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  2. 2 firmy.net (nowa karta) · br income Warszawa • BR Income Sp. z o.o. w Warszawie
  3. 3 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · BR INCOME SP. Z O.O. w mieście Warszawa (mazowieckie)
  4. 4 dobre-biuro-rachunkowe.pl (nowa karta) · BR Income Sp. z o.o. Warszawa - Biuro księgowe opinie.
  5. 5 imsig.pl (nowa karta) · BR INCOME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000714109) - Pozycja 547518 - Numer 173/2020 (6063) z 4 września 2020 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  6. 6 firmy.ai (nowa karta) · BRINC — wyniki wyszukiwania firm | firmy.ai
  7. 7 warszawa.pibr.org.pl (nowa karta) · Regionalny oddział w Warszawie | PIBR
  8. 8 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Br Profit Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | krs-pobierz.pl

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 11.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 12 innych firmach

i 2 więcej

KRS
0000458018
NIP
525-255-25-98
REGON
14663833000000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
5 000 zł
Adres
AL. SOLIDARNOŚCI 117/505A, 00‑140 Warszawa
W KRS od
11.04.2013 · 13 lat
Pełna nazwa
BR INCOME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 14.01.2025 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 25.09.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 11.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę BR Income

Czy BR Income działa?
Tak. Według KRS (stan na 14.01.2025) BR Income sp. z o.o. działa. Jest w rejestrze od 11.04.2013.
Czym zajmuje się BR Income?
Według KRS główna działalność to działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe (PKD 69.20.Z). Spółka ma też wpisane: działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe (69.20.Z), sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach (47.59), działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych (59.20) oraz 3 inne kody PKD.
Kto jest właścicielem spółki BR Income?
Według KRS jedynym wspólnikiem jest Maja Niesłuchowska. Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma BR Income?
NIP 525-255-25-98, REGON 14663833000000, KRS 0000458018. Pełna nazwa: BR Income spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, AL. SOLIDARNOŚCI 117/505A, 00‑140 Warszawa.
Gdzie ma siedzibę BR Income?
AL. SOLIDARNOŚCI 117/505A, 00‑140 Warszawa (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.