Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 9.6.2025
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Warszawa

Honey Access

KRS0000323757 NIP525-244-57-73
KRS0000323757 NIP525-244-57-73 REGON14172430300000

W KRS od 18.02.2009 · 17 lat · kapitał zakładowy 5 000 zł

W skrócie

stan na 9.06.2025
Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2009
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleArtur Bil 50% · +1 ZarządWiceprezes: Artur Bil FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 9.06.2025

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Honey Access sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Warszawa), wpisana do KRS 18.02.2009. Główna działalność według KRS: działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych (PKD 58.21.Z). Spółka działa (stan na 9.06.2025).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 6.08.2026

HONEY ACCESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to aktywna spółka z siedzibą w Warszawie przy ulicy Widok 8, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym 18 lutego 2009 roku [1][2][3]. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu analityki detalicznej, dostarczając sensory wykrywające sygnały Wi-Fi i Bluetooth w celu śledzenia ruchu klientów oraz optymalizacji procesów sprzedażowych [4]. W strukturze własnościowej spółki udziały dzielą równo po 50% JAVATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oraz Artur Bil, który pełni funkcję prezesa zarządu i odpowiada za samodzielną reprezentację podmiotu [1][3]. Działalność spółki obejmuje szerokie spektrum usług związanych z technologiami informatycznymi, w tym wydawanie gier komputerowych oraz oprogramowania [1][5].

Źródła opisu (8)
  1. 1 firmy.ai (nowa karta) · HONEY ACCESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ — KRS 0000323757, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  2. 2 imsig.pl (nowa karta) · HONEY ACCESS SP. Z O.O. (KRS 0000323757) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  3. 3 rejestrkrs.pl (nowa karta) · KRS 0000323757, HONEY ACCESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, WARSZAWA, 5252445773
  4. 4 tracxn.com (nowa karta) · Honey Access - 2026 Company Profile, Team & Competitors - Tracxn
  5. 5 emis.cn (nowa karta) · Honey Access Sp. z o.o. Company Profile - Poland | Financials & Key Executives | EMIS
  6. 6 imsig.pl (nowa karta) · HONEY ACCESS SP. Z O.O. (KRS 0000323757) - Sprawozdanie finansowe za 2025, 2024, 2023 rok - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  7. 7 imsig.pl (nowa karta) · HONEY ACCESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000323757) - Pozycja 734676 - Numer 137/2024 (7039) z 16 lipca 2024 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  8. 8 elekarz.pl (nowa karta) · Honey Access Sp. z o.o. w Organizacji - Warszawa - Elekarz.PL

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 9.06.2025
Właściciele2 wspólników · kapitał zakładowy 5 000 zł
Wspólnik · wiceprezes zarządu
50 udziałów · 2 500 zł
Wspólnik · KRS 0000231437
50 udziałów · 2 500 zł
Zarząd Wiceprezes: Artur Bil

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Artur BilWspólnik · wiceprezes zarządu
50%
50 2 500 zł
Javatech sp. z o.o.Wspólnik · KRS 0000231437
50%
50 2 500 zł
Kapitał zakładowy 5 000 zł · 100 udziałów po 50 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Wiceprezes zarządu Artur Bil
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 9.06.2025
18.02.2009
Kapitał zakładowyKRS · 9.06.2025
5 000 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 9.06.2025

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeDziałalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych · 58.21.Z i 31 innychKRS · 9.06.2025
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 2 innych firmach

KRS
0000323757
NIP
525-244-57-73
REGON
14172430300000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
5 000 zł
Adres
WIDOK 8, 00‑023 Warszawa
W KRS od
18.02.2009 · 17 lat
Pełna nazwa
HONEY ACCESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 9.06.2025 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Honey Access

Czy Honey Access działa?
Tak. Według KRS (stan na 9.06.2025) Honey Access sp. z o.o. działa. Jest w rejestrze od 18.02.2009.
Czym zajmuje się Honey Access?
Według KRS główna działalność to działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych (PKD 58.21.Z). Spółka ma też wpisane: działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych (58.21.Z), działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania (58.29.Z), działalność związana z oprogramowaniem (62.01.Z) oraz 28 innych kodów PKD.
Kto zarządza spółką Honey Access?
Według KRS wiceprezesem zarządu jest Artur Bil.
Kto jest właścicielem spółki Honey Access?
Według KRS wspólnikami są Artur Bil (50% udziałów) i Javatech sp. z o.o. (50%). Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Honey Access?
NIP 525-244-57-73, REGON 14172430300000, KRS 0000323757. Pełna nazwa: Honey Access spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, WIDOK 8, 00‑023 Warszawa.
Gdzie ma siedzibę Honey Access?
WIDOK 8, 00‑023 Warszawa (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.