Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 5.9.2026
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Łuków

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łukowie

KRS0000064366 NIP825-000-38-48
KRS0000064366 NIP825-000-38-48 REGON71005918500000

W KRS od 21.11.2001 · 24 lata · kapitał zakładowy 3 132 000 zł

W skrócie

stan na 5.09.2026
Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2001
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleGmina Miasto Łuków 100% ZarządPrezes: Aleksander Witt Kompa Finanse · 2025Przychody ogółem 21,3 mln zł
Źródła: KRS 5.09.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łukowie sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Łuków), wpisana do KRS 21.11.2001. Główna działalność według KRS: wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych (PKD 35.30.Z). Spółka działa (stan na 5.09.2026). W 2025 r. miała 21,3 mln zł przychodów ogółem i 1,1 mln zł zysku netto. Prezesem zarządu jest Aleksander Witt Kompa, a większościowym wspólnikiem Gmina Miasto Łuków (100%).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 5.09.2026
Właściciele1 wspólnik · kapitał zakładowy 3 132 000 zł

Jedyny wspólnik: Gmina Miasto Łuków

Zarząd Prezes: Aleksander Witt Kompa

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2019

Właściciele

Jedyny wspólnik: Gmina Miasto Łuków

Kapitał zakładowy 3 132 000 zł · 6 264 udziały po 500 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Aleksander Witt Kompa
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2019

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Agnieszka Janas
Członek rady nadzorczej Andrzej Kleszcz
Członek rady nadzorczej Karol Łukasz Konieczny
Członek rady nadzorczej Michał Tymoszuk
Członek rady nadzorczej Przemysław Smolarz
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Przychody ogółem 2025
21,3mln zł

Przychody ogółem to sprzedaż oraz pozostałe przychody operacyjne i finansowe. Dokładne przychody ze sprzedaży pokaże raport.

Wyniki za 2025

Zysk netto
1,1mln zł
Aktywa
22mln zł

Wskaźniki

Rentowność netto (od przychodów ogółem)
4,9%

Sprawozdanie za 2025 · źródło: KRS

Zgłoś błąd
Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI szacunek modelu AI · 21.10.2026
5,3–8,4mln zł

środek przedziału 6,8 mln zł

Szacunek modelu AI, nie wycena transakcyjna. Dane za 2025 · wyliczono 21.10.2026 · claude-sonnet-5-5. Dane są błędne albo nieaktualne? Zgłoś to. Jeśli w KRS jest nowsze sprawozdanie, oznaczymy szacunek jako nieaktualny.

Jak model wycenił Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łukowie sp. z o.o.
Metoda
Mnożnik P/E: zysk netto razy mnożnik przyjęty dla branży.
Dane wejściowe (z KRS, sprawozdanie za 2025)
zysk netto 1,1 mln zł
Mnożniki przyjęte przez model
P/E 5–8×. To założenia modelu dla małych, niepublicznych spółek ciepłowniczych z udziałem samorządu, nie notowania giełdowe.
Wyliczenie
1,1 mln zł × 5–8 = 5,3–8,4 mln zł.
Czego model nie wie
Umów z klientami, zobowiązań poza bilansem i wyników po 31.12.2025.
Źródło
Sprawozdanie finansowe za 2025.
Ranking firm według wyceny AI

W raporcie: wycena z mnożnikami branżowymi, liczona w dniu zamówienia, i mapa 7 kategorii ryzyka. Raport od 39 zł.

Ocena AI

Analiza AI szacunek modelu AI · 21.10.2026

Model ocenia kondycję finansową w 6 obszarach, każdy na 10 punktów, na podstawie sprawozdań z KRS.

Stabilność 7/10
Rentowność 6/10 na podstawie: rentowność netto 4,9% (2025)
Wzrost 5/10 na podstawie: przychody 21,3 mln zł (2025)
Zwrot z kapitału 5/10
Płynność 5/10
Zadłużenie 5/10

Model AI firmy.ai ocenił kondycję finansową na 5,5/10 (średnia z 6 obszarów, 21.10.2026).

Szacunek modelu AI (claude-sonnet-5-5) z 21.10.2026, na sprawozdaniu za 2025. To nie jest ocena kredytowa ani rekomendacja. Dane są błędne albo nieaktualne? Zgłoś to. Jeśli w KRS jest nowsze sprawozdanie, oznaczymy szacunek jako nieaktualny.

W raporcie:

  • ocena ogólna 1–10 w podsumowaniu
  • scoring jakości i mapa 7 kategorii ryzyka

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE aktywny · PL8250003848 · stan na 26.09.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 5.09.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeWytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych · 35.30.Z i 4 inneKRS · 5.09.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024Jako zamawiający: 1 postępowanie z ogłoszeniem o wyniku, ostatnie 11.06.2026 BZP i TED · stan na 23.10.2026 Zobacz ostatnie ogłoszenie (nowa karta)
Strona internetowapeclukow.plKRS · 5.09.2026 (nowa karta)
KRS
0000064366
NIP
825-000-38-48
REGON
71005918500000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
3 132 000 zł
Adres
ŚWIDERSKA 42, 21‑400 Łuków
W KRS od
21.11.2001 · 24 lata
Pełna nazwa
PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ W ŁUKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 5.09.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Sprawozdanie finansowe za 2025
okres do 31.12.2025 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 26.09.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Wycena i ocena AI Analiza AI
szacunek modelu AI z 21.10.2026, sprawozdanie za 2025

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łukowie

Czy Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łukowie działa?
Tak. Według KRS (stan na 5.09.2026) Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łukowie sp. z o.o. działa, a prezesem zarządu jest Aleksander Witt Kompa. Jest w rejestrze od 21.11.2001.
Czym zajmuje się Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łukowie?
Według KRS główna działalność to wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych (PKD 35.30.Z). Spółka ma też wpisane: pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane (43.99.Z), sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach (47.78.Z), transport drogowy towarów (49.41.Z) oraz 1 inny kod PKD.
Kto zarządza spółką Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łukowie?
Według KRS prezesem zarządu jest Aleksander Witt Kompa.
Kto jest właścicielem spółki Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łukowie?
Według KRS jedynym wspólnikiem jest Gmina Miasto Łuków. Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jakie przychody ma Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łukowie?
W 2025 r. przychody ogółem spółki Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łukowie wyniosły 21,3 mln zł (sprawozdanie finansowe w KRS). Zysk netto: 1,1 mln zł. Przychody ogółem to sprzedaż oraz pozostałe przychody operacyjne i finansowe. Dokładne przychody ze sprzedaży pokaże raport. Źródło: sprawozdanie finansowe za 2025 r.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łukowie?
NIP 825-000-38-48, REGON 71005918500000, KRS 0000064366. Pełna nazwa: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łukowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ŚWIDERSKA 42, 21‑400 Łuków.
Ile jest warta Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łukowie według szacunku AI?
Analiza AI Według szacunku modelu AI firmy.ai z 21.10.2026 (dane za 2025) wartość spółki to 5,3–8,4 mln zł. To szacunek modelu, nie wycena transakcyjna.
Gdzie ma siedzibę Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łukowie?
ŚWIDERSKA 42, 21‑400 Łuków (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.