Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 14.9.2020
firmy.ai
Działa Wyględy

Auto Wyględy Spółka z Ograniczoną Odowiedzialnością

KRS0000048030 NIP118-154-93-73
KRS0000048030 NIP118-154-93-73 REGON01634678900000

W KRS od 27.09.2001 · 25 lat · kapitał zakładowy 500 000 zł

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2001
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: Dariusz Marek Kopeć FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 14.09.2020

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Auto Wyględy Spółka z Ograniczoną Odowiedzialnością to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Wyględy), wpisana do KRS 27.09.2001. Główna działalność według KRS: demontaż wyrobów zużytych (PKD 38.31.Z). Spółka działa (stan na 14.09.2020). Prezesem zarządu jest Dariusz Marek Kopeć.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 14.09.2020
Zarząd Prezes: Dariusz Marek Kopeć Reprezentacja: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO LUB DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Dariusz Marek Kopeć DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO LUB DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 14.09.2020
27.09.2001
Kapitał zakładowyKRS · 14.09.2020
500 000 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 14.09.2020

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeDemontaż wyrobów zużytych · 38.31.Z i 42 inneKRS · 14.09.2020
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 3 innych firmach

KRS
0000048030
NIP
118-154-93-73
REGON
01634678900000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
500 000 zł
Adres
STOŁECZNA 67, 05‑083 Wyględy
W KRS od
27.09.2001 · 25 lat
Pełna nazwa
AUTO WYGLĘDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 14.09.2020 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Auto Wyględy Spółka z Ograniczoną Odowiedzialnością

Czy Auto Wyględy Spółka z Ograniczoną Odowiedzialnością działa?
Tak. Według KRS (stan na 14.09.2020) Auto Wyględy Spółka z Ograniczoną Odowiedzialnością działa. Jest w rejestrze od 27.09.2001.
Czym zajmuje się Auto Wyględy Spółka z Ograniczoną Odowiedzialnością?
Według KRS główna działalność to demontaż wyrobów zużytych (PKD 38.31.Z). Spółka ma też wpisane: demontaż wyrobów zużytych (38.31.Z), odzysk surowców z materiałów segregowanych (38.32.Z), sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek (45.11.Z) oraz 39 innych kodów PKD.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Auto Wyględy Spółka z Ograniczoną Odowiedzialnością?
NIP 118-154-93-73, REGON 01634678900000, KRS 0000048030. Pełna nazwa: Auto Wyględy Spółka z Ograniczoną Odowiedzialnością, STOŁECZNA 67, 05‑083 Wyględy.
Gdzie ma siedzibę Auto Wyględy Spółka z Ograniczoną Odowiedzialnością?
STOŁECZNA 67, 05‑083 Wyględy (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.