Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 2.9.2026
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Warszawa

VRW 26

KRS0000985137 NIP521-397-86-66
KRS0000985137 NIP521-397-86-66 REGON52270055500000

W KRS od 29.07.2022 · 4 lata · kapitał zakładowy 5 000 zł

W skrócie

stan na 2.09.2026
Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2022
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleGreenvolt Power Group sp. z o.o. 100% ZarządCzłonek: Ireneusz Mirowski FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 2.09.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

VRW 26 sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Warszawa), wpisana do KRS 29.07.2022. Główna działalność według KRS: energetyka wiatrowa (PKD 35.12.A). Spółka działa (stan na 2.09.2026).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 2.09.2026
Właściciele1 wspólnik · kapitał zakładowy 5 000 zł
Zarząd Członek: Ireneusz Mirowski Reprezentacja: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Właściciele

Jedyny wspólnik: Greenvolt Power Group sp. z o.o.

Kapitał zakładowy 5 000 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu Ireneusz Mirowski DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 2.09.2026
29.07.2022
Kapitał zakładowyKRS · 2.09.2026
5 000 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 2.09.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeEnergetyka wiatrowa · 35.12.A i 9 innychKRS · 2.09.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 11.08.2026

Firma VRW 26 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie prowadzi obecnie żadnej publicznie ogłoszonej rekrutacji [1][2][3]. Podmiot ten jest aktywną spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, której przedmiotem działalności jest wytwarzanie energii elektrycznej [1].

  1. 1 imsig.pl (nowa karta) · VRW 26 SP. Z O.O. (KRS 0000985137) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  2. 2 imsig.pl (nowa karta) · VRW 26 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000985137) - Pozycja 1071158 - Numer 170/2023 (6821) z 4 września 2023 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  3. 3 imsig.pl (nowa karta) · VRW 26 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000985137) - Pozycja 643382 - Numer 161/2022 (6560) z 22 sierpnia 2022 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  4. 4 imsig.pl (nowa karta) · VRW 25 SP. Z O.O. (KRS 0000986339) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  5. 5 wcrwarszawa-srodmiescie.wp.mil.pl (nowa karta) · OFERTA PRACY SAMODZIELNY REFERENT – WYDZIAŁ REKRUTACJI I PROMOCJI – CENTRALNE WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI - MAZOWIECKI OŚRODEK CWCR. | Aktualności
  6. 6 wcrwarszawa-srodmiescie.wp.mil.pl (nowa karta) · Poszukiwany Starszy Specjalista Administrowania Rezerwami | Aktualności
  7. 7 wcrwarszawa-ochota.wp.mil.pl (nowa karta) · Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji Warszawa-Ochota poszukuje osoby na stanowisko Starszy Referent Sekcji Uzupełnień - umowa na zastępstwo | Aktualności
  8. 8 imsig.pl (nowa karta) · VRW 24 SP. Z O.O. (KRS 0000951024) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 11.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 77 innych firmach

i 67 więcej

KRS
0000985137
NIP
521-397-86-66
REGON
52270055500000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
5 000 zł
Adres
ALEJA WYŚCIGOWA 6, 02‑681 Warszawa
W KRS od
29.07.2022 · 4 lata
Pełna nazwa
VRW 26 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 2.09.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 11.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę VRW 26

Czy VRW 26 działa?
Tak. Według KRS (stan na 2.09.2026) VRW 26 sp. z o.o. działa. Jest w rejestrze od 29.07.2022.
Czym zajmuje się VRW 26?
Według KRS główna działalność to energetyka wiatrowa (PKD 35.12.A). Spółka ma też wpisane: naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych (33.14.Z), roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych (42.21.Z), roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych (42.22.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto jest właścicielem spółki VRW 26?
Według KRS jedynym wspólnikiem jest Greenvolt Power Group sp. z o.o. Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma VRW 26?
NIP 521-397-86-66, REGON 52270055500000, KRS 0000985137. Pełna nazwa: VRW 26 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ALEJA WYŚCIGOWA 6, 02‑681 Warszawa.
Gdzie ma siedzibę VRW 26?
ALEJA WYŚCIGOWA 6, 02‑681 Warszawa (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.