Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 13.7.2026
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Ostróda

PROSPORT24.PL

KRS0000935239 NIP741-216-07-68
KRS0000935239 NIP741-216-07-68 REGON52056053500000

W KRS od 30.11.2021 · 4 lata · kapitał zakładowy 5 000 zł

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2021
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicielePrzemysław Szymański 100% ZarządPrezes: Przemysław Szymański FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 13.07.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

PROSPORT24.PL sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Ostróda), wpisana do KRS 30.11.2021. Główna działalność według KRS: sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach (PKD 47.72.Z). Spółka działa (stan na 13.07.2026). Prezesem zarządu i jedynym wspólnikiem jest Przemysław Szymański.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 13.07.2026
Właściciele1 wspólnik · kapitał zakładowy 5 000 zł
Wspólnik · prezes zarządu
91 udziałów · 4 550 zł
Zarząd Prezes: Przemysław Szymański Reprezentacja: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Przemysław SzymańskiWspólnik · prezes zarządu
100%
91 4 550 zł
Kapitał zakładowy 5 000 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Przemysław Szymański DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 13.07.2026
30.11.2021
Kapitał zakładowyKRS · 13.07.2026
5 000 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 13.07.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeSprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach · 47.72.Z i 8 innychKRS · 13.07.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
KRS
0000935239
NIP
741-216-07-68
REGON
52056053500000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
5 000 zł
Adres
UL. 11 LISTOPADA 7/2, 14‑100 Ostróda
W KRS od
30.11.2021 · 4 lata
Pełna nazwa
PROSPORT24.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 13.07.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę PROSPORT24.PL

Czy PROSPORT24.PL działa?
Tak. Według KRS (stan na 13.07.2026) PROSPORT24.PL sp. z o.o. działa. Jest w rejestrze od 30.11.2021.
Czym zajmuje się PROSPORT24.PL?
Według KRS główna działalność to sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach (PKD 47.72.Z). Spółka ma też wpisane: sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach (47.71.Z), sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach (47.78.Z), sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet (47.91.Z) oraz 5 innych kodów PKD.
Kto jest właścicielem spółki PROSPORT24.PL?
Według KRS jedynym wspólnikiem jest Przemysław Szymański. Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma PROSPORT24.PL?
NIP 741-216-07-68, REGON 52056053500000, KRS 0000935239. Pełna nazwa: PROSPORT24.PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UL. 11 LISTOPADA 7/2, 14‑100 Ostróda.
Gdzie ma siedzibę PROSPORT24.PL?
UL. 11 LISTOPADA 7/2, 14‑100 Ostróda (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.