Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 22.12.2025
firmy.ai
Działa sp. z o.o. sp.k. Koszalin

HMS Architektura

KRS0000633485 NIP669-252-96-41
KRS0000633485 NIP669-252-96-41 REGON36521227400000

W KRS od 23.08.2016 · 10 lat

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2016
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządCzłonek: „HMS Architektura” sp. z o.o. FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 22.12.2025

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

HMS Architektura sp. z o.o. sp.k. to spółka komandytowa (siedziba: Koszalin), wpisana do KRS 23.08.2016. Główna działalność według KRS: działalność w zakresie architektury (PKD 71.11.Z). Spółka działa (stan na 22.12.2025).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 22.12.2025
Zarząd Członek: "HMS Architektura" sp. z o.o. Reprezentacja: PRAWO JEDNOOSOBOWEJ REPREZENTACJI SPÓŁKI PRZYSŁUGUJE KOMPLEMENTARIUSZOWI OSOBIŚCIE. KOMPLEMENTARIUSZA - „HMS ARCHITEKTURA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ REPREZENTUJĄ OSOBY WCHODZĄCE W SKŁAD ZARZĄDU, ZGODNIE Z ZASADĄ JEDNOOSOBOWEJ REPREZENTACJI.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu "HMS Architektura" sp. z o.o. PRAWO JEDNOOSOBOWEJ REPREZENTACJI SPÓŁKI PRZYSŁUGUJE KOMPLEMENTARIUSZOWI OSOBIŚCIE. KOMPLEMENTARIUSZA - „HMS ARCHITEKTURA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ REPREZENTUJĄ OSOBY WCHODZĄCE W SKŁAD ZARZĄDU, ZGODNIE Z ZASADĄ JEDNOOSOBOWEJ REPREZENTACJI.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 22.12.2025
23.08.2016
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 22.12.2025

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeDziałalność w zakresie architektury · 71.11.Z i 9 innychKRS · 22.12.2025
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 2 innych firmach

KRS
0000633485
NIP
669-252-96-41
REGON
36521227400000
Forma
Spółka komandytowa
Adres
UL. ADAMA MICKIEWICZA 6/3, 75‑004 Koszalin
W KRS od
23.08.2016 · 10 lat
Pełna nazwa
HMS ARCHITEKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2024 · z KRS
1.01.2024 – 31.12.2024
1.01.2023 – 31.12.2023
1.01.2022 – 31.12.2022

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 22.12.2025 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Repozytorium Dokumentów Finansowych
3 sprawozdania, ostatnie za 2024 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę HMS Architektura

Czy HMS Architektura działa?
Tak. Według KRS (stan na 22.12.2025) HMS Architektura sp. z o.o. sp.k. działa. Jest w rejestrze od 23.08.2016.
Czym zajmuje się HMS Architektura?
Według KRS główna działalność to działalność w zakresie architektury (PKD 71.11.Z). Spółka ma też wpisane: roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych (41.20.Z), wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi (68.20.Z), pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania (70.22.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Jaki NIP, REGON i KRS ma HMS Architektura?
NIP 669-252-96-41, REGON 36521227400000, KRS 0000633485. Pełna nazwa: HMS Architektura spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, UL. ADAMA MICKIEWICZA 6/3, 75‑004 Koszalin.
Gdzie ma siedzibę HMS Architektura?
UL. ADAMA MICKIEWICZA 6/3, 75‑004 Koszalin (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.