Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 30.6.2026
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Kwidzyn

Lester Productions

KRS0000456368 NIP581-195-73-49
KRS0000456368 NIP581-195-73-49 REGON22185957600000

W KRS od 28.03.2013 · 13 lat · kapitał zakładowy 159 800 zł

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2013
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleLester Holding Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo- 100% ZarządPrezes: Łukasz Błażej Szmagliński · +1 Finanse · 2024Przychody 16,3 mln zł wzrost r/r: 0,7%
Źródła: KRS 30.06.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Lester Productions sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Kwidzyn), wpisana do KRS 28.03.2013. Główna działalność według KRS: produkcja opakowań z tworzyw sztucznych (PKD 22.22.Z). Spółka działa (stan na 30.06.2026). W 2024 r. miała 16,3 mln zł przychodów (+0,7% r/r). Prezesem zarządu jest Łukasz Błażej Szmagliński, a większościowym wspólnikiem Lester Holding Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo- (100%).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 4.07.2026

Lester Productions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kwidzynie to producent opakowań foliowych i papierowych dedykowanych branży spożywczej oraz ESD [1]. Firma została zarejestrowana 28 marca 2013 roku [2][3]. Podmiot zajmuje się wytwarzaniem szerokiej gamy folii, w tym LDPE, HDPE, antystatycznych oraz antypoślizgowych, oferując m.in. worki, rękawy, wkłady do skrzyniopalet oraz folie typu stretch [4][1]. W skład jej zarządu wchodzą Łukasz Błażej Szmagliński oraz Adam Piotr Stosik, a udziałowcem jest Lester Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowo-akcyjna [3].

Źródła opisu (8)
  1. 1 plastech.pl (nowa karta) · Lester Productions Sp z o.o. | Kwidzyn - Katalog Firm - Wortal Plastech
  2. 2 imsig.pl (nowa karta) · LESTER PRODUCTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000456368) - Pozycja 1087212 - Numer 162/2024 (7064) z 21 sierpnia 2024 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  3. 3 krs-pobierz.pl (nowa karta) · LESTER PRODUCTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  4. 4 lesterholding.com (nowa karta) · Lester Productions - Lester Holding Sp. z o.o.
  5. 5 lesterholding.com (nowa karta) · Dane firmy - Lester Holding Sp. z o.o.
  6. 6 lesterholding.com (nowa karta) · Company details - Lester Holding Sp. z o.o.
  7. 7 lesterholding.com (nowa karta) · Lester Productions - Lester Holding Sp. z o.o.
  8. 8 praca.pl (nowa karta) · Praca Lester Productions sp. z o.o., oferty pracy - Praca.pl

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 4.07.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 30.06.2026
Właściciele1 wspólnik · kapitał zakładowy 159 800 zł
Zarząd Prezes: Łukasz Błażej Szmagliński · wiceprezes: Adam Piotr Stosik Reprezentacja: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST SAMODZIELNIE KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU.

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2024

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Właściciele

Jedyny wspólnik: Lester Holding Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo-

Kapitał zakładowy 159 800 zł · 1 598 udziałów po 100 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Łukasz Błażej Szmagliński DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST SAMODZIELNIE KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU.
Wiceprezes zarządu Adam Piotr Stosik
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2024

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Przychody 2024
16,3mln zł
0,7% r/r wzrostwobec 2023: 16,2 mln zł
Przychody 2023–2024, mln zł
20232024
16,216,3

Wyniki za 2024

EBITDA
0,8mln zł
56,7% spadek r/r

Wskaźniki

Rentowność netto
0,0%

Sprawozdanie za 2024 · źródło: KRS

Zgłoś błąd
Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI brak szacunku modelu

Przedziału wyceny tej firmy jeszcze nie liczyliśmy.

Model użyje
przychody 16,3 mln zł (2024)
Metoda
Mnożniki branżowe na danych ze sprawozdania, z założeniami i wyliczeniem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Ocena AI

Analiza AI brak oceny modelu

Ta firma nie ma jeszcze oceny modelu. Policzymy ją w raporcie: 6 obszarów z uzasadnieniem i ocenę ogólną 1–10.

Stabilność
Rentowność na podstawie: rentowność netto 0,0% (2024)
Wzrost na podstawie: przychody +0,7% r/r
Zwrot z kapitału
Płynność
Zadłużenie

W raporcie:

  • ocena ogólna 1–10 w podsumowaniu
  • scoring jakości i mapa 7 kategorii ryzyka

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 30.06.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeProdukcja opakowań z tworzyw sztucznych · 22.22.Z i 9 innychKRS · 30.06.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 9 innych firmach

KRS
0000456368
NIP
581-195-73-49
REGON
22185957600000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
159 800 zł
Adres
DŁUGA 44, 82‑500 Kwidzyn
W KRS od
28.03.2013 · 13 lat
Pełna nazwa
LESTER PRODUCTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2024 · z KRS
1.01.2024 – 31.12.2024
1.01.2023 – 31.12.2023
1.01.2022 – 31.12.2022

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 30.06.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Sprawozdanie finansowe za 2024
okres do 31.12.2024 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 4.07.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Lester Productions

Czy Lester Productions działa?
Tak. Według KRS (stan na 30.06.2026) Lester Productions sp. z o.o. działa. Jest w rejestrze od 28.03.2013.
Czym zajmuje się Lester Productions?
Według KRS główna działalność to produkcja opakowań z tworzyw sztucznych (PKD 22.22.Z). Spółka ma też wpisane: reklama, badanie rynku i opinii publicznej (73), magazynowanie i działalność usługowa wspomagająca transport (52), produkcja wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych (22) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto jest właścicielem spółki Lester Productions?
Według KRS jedynym wspólnikiem jest Lester Holding Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo-. Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jakie przychody ma Lester Productions?
W 2024 r. przychody spółki Lester Productions wyniosły 16,3 mln zł (sprawozdanie finansowe w KRS), o 0,7% więcej niż w 2023 r. Źródło: sprawozdanie finansowe za 2024 r.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Lester Productions?
NIP 581-195-73-49, REGON 22185957600000, KRS 0000456368. Pełna nazwa: Lester Productions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, DŁUGA 44, 82‑500 Kwidzyn.
Gdzie ma siedzibę Lester Productions?
DŁUGA 44, 82‑500 Kwidzyn (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.