Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 15.7.2026
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Bielsko-Biała

APM Pro

KRS0000224306 NIP547-029-46-51
KRS0000224306 NIP547-029-46-51 REGON07044896700000

W KRS od 30.12.2004 · 21 lat · kapitał zakładowy 1 000 000 zł

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2004
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleAleksander Paweł Konior 34% · +2 ZarządPrezes: Aleksander Paweł Konior · +2 Finanse · 2024Przychody 25,9 mln zł spadek r/r: 2,3%
Źródła: KRS 15.07.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

APM Pro sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Bielsko-Biała), wpisana do KRS 30.12.2004. Główna działalność według KRS: roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane (PKD 42.99.Z). Spółka działa (stan na 15.07.2026). W 2024 r. miała 25,9 mln zł przychodów (−2,3% r/r) i 1,1 mln zł zysku netto. Prezesem zarządu jest Aleksander Paweł Konior.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 26.07.2026

APM PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to działający od 1994 roku ekspert w dziedzinie Inteligentnych Systemów Transportowych [1], [2]. Firma z siedzibą w Bielsku-Białej specjalizuje się w kompleksowej realizacji innowacyjnych projektów ITS, obejmujących koncepcję, projektowanie, wdrożenie oraz utrzymanie systemów zarządzania ruchem i bezpieczeństwa transportu [1], [3]. Przedsiębiorstwo zostało założone przez Aleksandra Koniora, Pawła Piwowarczyka oraz Marka Koniora, początkowo zajmując się handlem materiałami odblaskowymi, by z czasem stać się pionierem w tworzeniu oprogramowania i zaawansowanych rozwiązań ITS, takich jak systemy ważenia pojazdów w ruchu czy detekcji gołoledzi [1], [2]. Podmiot zarejestrowano w KRS 30 grudnia 2004 roku [4], [5]. Obecnie w skład zarządu spółki wchodzą Aleksander Paweł Konior, Dawid Andrzej Brudny oraz Bartłomiej Jakub Bertoldi [5]. APM PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest wieloletnim członkiem stowarzyszenia ITS POLSKA oraz laureatem branżowych nagród, w tym LIDER ITS 2017 [6], [7].

Źródła opisu (8)
  1. 1 apm.pl (nowa karta) · Firma – APM PRO
  2. 2 apm.pl (nowa karta) · APM PRO obchodzi swoje 30‑lecie – APM PRO
  3. 3 apm.pl (nowa karta) · About the company – APM PRO
  4. 4 imsig.pl (nowa karta) · APM PRO SP. Z O.O. (KRS 0000224306) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  5. 5 compabase.com (nowa karta) · APM Pro sp. z o.o. (KRS 0000224306) | Compabase
  6. 6 apm.pl (nowa karta) · APM PRO – Ekspert w integracji systemów drogowych ITS
  7. 7 apm.pl (nowa karta) · APM PRO – Ekspert w integracji systemów drogowych ITS
  8. 8 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Apm Pro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | krs-pobierz.pl

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 26.07.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 15.07.2026
Właściciele3 wspólników · kapitał zakładowy 1 000 000 zł
Wspólnik · prezes zarządu
3 247 udziałów · 324 700 zł
Marek Zbigniew Konior33%
Wspólnik
3 151 udziałów · 315 100 zł
Paweł Zbigniew Piwowarczyk33%
Wspólnik
3 151 udziałów · 315 100 zł
Zarząd Prezes: Aleksander Paweł Konior · wiceprezes: Dawid Andrzej Brudny · członek: Bartłomiej Jakub Bertoldi Reprezentacja: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2022

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Aleksander Paweł KoniorWspólnik · prezes zarządu
34%
3 247 324 700 zł
Marek Zbigniew KoniorWspólnik
33%
3 151 315 100 zł
Paweł Zbigniew PiwowarczykWspólnik
33%
3 151 315 100 zł
Kapitał zakładowy 1 000 000 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Aleksander Paweł Konior DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wiceprezes zarządu Dawid Andrzej Brudny
Członek zarządu Bartłomiej Jakub Bertoldi
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2022

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Przychody 2024
25,9mln zł
2,3% r/r spadekwobec 2023: 26,5 mln zł
Przychody 2023–2024, mln zł
20232024
26,525,9

Wyniki za 2024

Zysk netto
1,1mln zł
54,8% spadek r/r
EBITDA
4,7mln zł
26,4% spadek r/r

Wskaźniki

Rentowność netto
4,4%

Sprawozdanie za 2024 · źródło: KRS

Zgłoś błąd
Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI brak szacunku modelu

Przedziału wyceny tej firmy jeszcze nie liczyliśmy.

Model użyje
przychody 25,9 mln zł · zysk netto 1,1 mln zł (2024)
Metoda
Mnożniki branżowe na danych ze sprawozdania, z założeniami i wyliczeniem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Ocena AI

Analiza AI brak oceny modelu

Ta firma nie ma jeszcze oceny modelu. Policzymy ją w raporcie: 6 obszarów z uzasadnieniem i ocenę ogólną 1–10.

Stabilność
Rentowność na podstawie: rentowność netto 4,4% (2024)
Wzrost na podstawie: przychody −2,3% r/r
Zwrot z kapitału
Płynność
Zadłużenie

W raporcie:

  • ocena ogólna 1–10 w podsumowaniu
  • scoring jakości i mapa 7 kategorii ryzyka

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 22.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 15.07.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane · 42.99.Z i 9 innychKRS · 15.07.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 26.07.2026

Firma APM PRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji [1][2]. Dostępne w źródłach informacje o ofertach pracy, w tym na stanowisko pracownika działu serwisu, pochodzą z 2017 roku i są nieaktualne [3]. APM PRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest ekspertem w dziedzinie inteligentnych systemów transportowych (ITS), zajmującym się kompleksową realizacją projektów drogowych, od koncepcji po utrzymanie [1][4].

  1. 1 apm.pl (nowa karta) · APM PRO – Ekspert w integracji systemów drogowych ITS
  2. 2 apm.pl (nowa karta) · APM PRO – Ekspert w integracji systemów drogowych ITS
  3. 3 wypr.pl (nowa karta) · PRACOWNIK DZIAŁU SERWISU Bielsko-Biała oferta pracy "APM PRO" Spółka z o.o. - 💵 wypr.pl
  4. 4 compabase.com (nowa karta) · APM Pro sp. z o.o. (KRS 0000224306) | Compabase
  5. 5 apm.pl (nowa karta) · Firma – APM PRO
  6. 6 imsig.pl (nowa karta) · APM PRO SP. Z O.O. (KRS 0000224306) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  7. 7 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · APM PRO SP. Z O.O. w mieście Bielsko-Biała (śląskie)
  8. 8 apm.pl (nowa karta) · About the company – APM PRO

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 26.07.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne 8 wygranych zamówień od 1.02.2024, łącznie 2,1 mln zł (wartość podana w 4 z 8 postępowań), ostatnie 12.10.2026 BZP i TED · stan na 22.10.2026 Zobacz ostatnie ogłoszenie (nowa karta)
Strona internetowaapm.plKRS · 15.07.2026 (nowa karta)

Te same osoby w 2 innych firmach

KRS
0000224306
NIP
547-029-46-51
REGON
07044896700000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
1 000 000 zł
Adres
UL. CHOCHOŁOWSKA 28, 43‑346 Bielsko-Biała
W KRS od
30.12.2004 · 21 lat
Pełna nazwa
APM PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2024 · z KRS
1.01.2024 – 31.12.2024
1.01.2023 – 31.12.2023
1.01.2022 – 31.12.2022

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 15.07.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Sprawozdanie finansowe za 2024
okres do 31.12.2024 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 22.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 22.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 26.07.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 26.07.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę APM Pro

Czy APM Pro działa?
Tak. Według KRS (stan na 15.07.2026) APM Pro sp. z o.o. działa. Jest w rejestrze od 30.12.2004.
Czym zajmuje się APM Pro?
Według KRS główna działalność to roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane (PKD 42.99.Z). Spółka ma też wpisane: produkcja konstrukcji metalowych i ich części (25.11.Z), produkcja elementów elektronicznych (26.11.Z), naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych (33.13.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto jest właścicielem spółki APM Pro?
Według KRS wspólnikami są Aleksander Paweł Konior (34% udziałów), Marek Zbigniew Konior (33%) i Paweł Zbigniew Piwowarczyk (33%). Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jakie przychody ma APM Pro?
W 2024 r. przychody spółki APM Pro wyniosły 25,9 mln zł (sprawozdanie finansowe w KRS), o 2,3% mniej niż w 2023 r. Zysk netto: 1,1 mln zł. Źródło: sprawozdanie finansowe za 2024 r.
Jaki NIP, REGON i KRS ma APM Pro?
NIP 547-029-46-51, REGON 07044896700000, KRS 0000224306. Pełna nazwa: APM Pro spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, UL. CHOCHOŁOWSKA 28, 43‑346 Bielsko-Biała.
Gdzie ma siedzibę APM Pro?
UL. CHOCHOŁOWSKA 28, 43‑346 Bielsko-Biała (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.