Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 10.2.2026
firmy.ai
Działa stowarzyszenie Warszawa

Polska Akademia Stomatologii Estetycznej

KRS0000220602 NIP954-249-76-22
KRS0000220602 NIP954-249-76-22

W KRS od 28.10.2004 · 21 lat

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2004
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządCzłonek: Aneta Grochowina · +4 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 10.02.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Polska Akademia Stomatologii Estetycznej to stowarzyszenie (siedziba: Warszawa), wpisane do KRS 28.10.2004. Główna działalność według KRS: działalność organizacji profesjonalnych (PKD 94.12.Z). Stowarzyszenie działa (stan na 10.02.2026).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 6.08.2026

Polska Akademia Stomatologii Estetycznej to stowarzyszenie z siedzibą w Warszawie [1][2], którego działalność koncentruje się na wspieraniu doskonałości w stomatologii estetycznej oraz integrowaniu środowiska profesjonalnego [3][4][5]. Organizacja powstała w październiku 2003 roku z inicjatywy grupy lekarzy, a oficjalna rejestracja podmiotu w KRS miała miejsce 28 października 2004 roku [3][2][6]. Do głównych celów Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej należy propagowanie sprawdzonych metod leczenia, edukacja, interdyscyplinarna współpraca lekarzy z technikami oraz kształtowanie wysokich standardów etycznych w zawodzie [3][4][5]. Akademia realizuje swoje założenia poprzez organizację konferencji, warsztatów oraz promowanie wymiany wiedzy [3][4]. Strukturę organizacji tworzą Walne Zebranie Członków, Zarząd oraz Komisja Rewizyjna [5].

Źródła opisu (8)
  1. 1 firmy.ai (nowa karta) · POLSKA AKADEMIA STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ — KRS 0000220602, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  2. 2 imsig.pl (nowa karta) · POLSKA AKADEMIA STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ (KRS 0000220602) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  3. 3 pase.org.pl (nowa karta) · O nas - PASE
  4. 4 pase.org.pl (nowa karta) · About us - PASE
  5. 5 pase.org.pl (nowa karta) · Statut Stowarzyszenia „Polska Akademia Stomatologii Estetycznej”
  6. 6 imsig.pl (nowa karta) · POLSKA AKADEMIA STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ (KRS 0000220602) - Pozycja 158289 - Numer 227/2004 (2063) z 22 listopada 2004 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  7. 7 emis.com (nowa karta) · Polska Akademia Stomatologii Estetycznej Company Profile - Poland | Financials & Key Executives | EMIS
  8. 8 infoveriti.pl (nowa karta) · POLSKA AKADEMIA STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ,WARSZAWA,Raport o firmie,Baza firm z KRS,KRS 0000220602,KRS on-line,Info Veriti

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 10.02.2026
Zarząd Członek: Aneta Grochowina, Bartosz Troczyński, Marcin Bogurski · wiceprezydent: Dorota Stankowska · prezydent: Piotr Puchała
Rada nadzorcza 2 osoby: Grzegorz Olszewski, Magdalena Żywicka

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2026

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu Aneta Grochowina
Członek zarządu Bartosz Troczyński
Wiceprezydent Dorota Stankowska
Członek zarządu Marcin Bogurski
Prezydent Piotr Puchała
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2026

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Grzegorz Olszewski
Członek rady nadzorczej Magdalena Żywicka
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 10.02.2026
28.10.2004
Zmiany w zarządzie (12 mies.)KRS · 9.02.2026: powołano wiceprezydent
2
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE aktywny · PL9542497622 · stan na 25.09.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 10.02.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeDziałalność organizacji profesjonalnych · 94.12.Z i 9 innychKRS · 10.02.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 4 innych firmach

KRS
0000220602
NIP
954-249-76-22
Forma
Stowarzyszenie
Adres
ŚNIEGOCKIEJ 8/103, 00‑430 Warszawa
W KRS od
28.10.2004 · 21 lat
Pełna nazwa
POLSKA AKADEMIA STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2024 · z KRS
1.01.2024 – 31.12.2024
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Przetwarzanie…
  • Uchwała o podziale zysku Błąd konwersji
1.01.2023 – 31.12.2023
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Błąd konwersji
  • Uchwała o podziale zysku Błąd konwersji
1.01.2022 – 31.12.2022
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Błąd konwersji
  • Uchwała o podziale zysku Przetwarzanie…

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 10.02.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Repozytorium Dokumentów Finansowych
3 sprawozdania, ostatnie za 2024 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 25.09.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Polska Akademia Stomatologii Estetycznej

Czy Polska Akademia Stomatologii Estetycznej działa?
Tak. Według KRS (stan na 10.02.2026) Polska Akademia Stomatologii Estetycznej działa. Jest w rejestrze od 28.10.2004.
Czym zajmuje się Polska Akademia Stomatologii Estetycznej?
Według KRS główna działalność to działalność organizacji profesjonalnych (PKD 94.12.Z). Stowarzyszenie ma też wpisane: działalność fotograficzna (74.20.Z), działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych (59.11.Z), działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi (59.12.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto zarządza stowarzyszeniem Polska Akademia Stomatologii Estetycznej?
Według KRS funkcje pełnią Aneta Grochowina (członek zarządu), Bartosz Troczyński (członek zarządu), Dorota Stankowska (wiceprezydent), Marcin Bogurski (członek zarządu) i Piotr Puchała (prezydent).
Jaki NIP i KRS ma Polska Akademia Stomatologii Estetycznej?
NIP 954-249-76-22, KRS 0000220602. Pełna nazwa: Polska Akademia Stomatologii Estetycznej, ŚNIEGOCKIEJ 8/103, 00‑430 Warszawa.
Gdzie ma siedzibę Polska Akademia Stomatologii Estetycznej?
ŚNIEGOCKIEJ 8/103, 00‑430 Warszawa (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.