Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 12.7.2026
firmy.ai
Działa stowarzyszenie Bycina

Stowarzyszenie Integracji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych „Tęcza”

KRS0000216705 NIP969-138-32-37
KRS0000216705 NIP969-138-32-37

W KRS od 7.09.2004 · 22 lata

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2004
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: Marek Szych · +3 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 12.07.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Stowarzyszenie Integracji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych „Tęcza” to stowarzyszenie (siedziba: Bycina), wpisane do KRS 7.09.2004. Główna działalność według KRS: sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach (PKD 47.29.Z). Stowarzyszenie działa (stan na 12.07.2026). Prezesem zarządu jest Marek Szych.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 12.07.2026
Zarząd Prezes: Marek Szych · wiceprezes: Beata Dudek · sekretarz: Janusz Marek · skarbnik: Magdalena Szudyga

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2011

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Marek Szych
Wiceprezes zarządu Beata Dudek
Sekretarz zarządu Janusz Marek
Skarbnik Magdalena Szudyga
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2011

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Antoni Walukiewicz
Członek rady nadzorczej Katarzyna Duchna
Członek rady nadzorczej Stefania Róża Lulko
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 12.07.2026
7.09.2004
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 12.07.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeSprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach · 47.29.Z i 18 innychKRS · 12.07.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 1 innej firmie

KRS
0000216705
NIP
969-138-32-37
Forma
Stowarzyszenie
Adres
PYSKOWICKA 8 A, 44‑174 Bycina
W KRS od
7.09.2004 · 22 lata
Pełna nazwa
STOWARZYSZENIE INTEGRACJI ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "TĘCZA"

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2024 · z KRS
1.01.2024 – 31.12.2024
1.01.2023 – 31.12.2023
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Błąd konwersji
  • Uchwała o podziale zysku Błąd konwersji
1.01.2022 – 31.12.2022

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 12.07.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Repozytorium Dokumentów Finansowych
3 sprawozdania, ostatnie za 2024 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Stowarzyszenie Integracji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych „Tęcza”

Czy Stowarzyszenie Integracji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych „Tęcza” działa?
Tak. Według KRS (stan na 12.07.2026) Stowarzyszenie Integracji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych „Tęcza” działa, a prezesem zarządu jest Marek Szych. Jest w rejestrze od 7.09.2004.
Czym zajmuje się Stowarzyszenie Integracji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych „Tęcza”?
Według KRS główna działalność to sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach (PKD 47.29.Z). Stowarzyszenie ma też wpisane: sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach (47.29.Z), pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych (85.51.Z), pozostała działalność związana ze sportem (93.19.Z) oraz 15 innych kodów PKD.
Kto zarządza organizacją Stowarzyszenie Integracji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych „Tęcza”?
Według KRS funkcje pełnią Marek Szych (prezes zarządu), Beata Dudek (wiceprezes zarządu), Janusz Marek (sekretarz zarządu) i Magdalena Szudyga (skarbnik).
Jaki NIP i KRS ma Stowarzyszenie Integracji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych „Tęcza”?
NIP 969-138-32-37, KRS 0000216705. Pełna nazwa: Stowarzyszenie Integracji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych „Tęcza”, PYSKOWICKA 8 A, 44‑174 Bycina.
Gdzie ma siedzibę Stowarzyszenie Integracji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych „Tęcza”?
PYSKOWICKA 8 A, 44‑174 Bycina (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.