Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 27.7.2026
firmy.ai
Działa Poznań

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu

KRS0000043668 NIP777-000-27-31
KRS0000043668 NIP777-000-27-31 REGON00048841500000

W KRS od 19.09.2001 · 25 lat

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2001
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządCzłonek: Adam Wojciech Antoniewski · +2 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 27.07.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu to spółdzielnia (siedziba: Poznań), wpisana do KRS 19.09.2001. Główna działalność według KRS: prowadzenie gospodarki zasobami mieszkaniowymi i zarządzanie majątkiem własnym oraz majątkiem jej członków i innych osób, na zasadach określonych w ustawie o spółdzielniach mieszkaniowych (PKD 68.20.Z). Firma działa (stan na 27.07.2026).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 27.07.2026

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu Adam Wojciech Antoniewski
Członek zarządu Joanna Wiera Sobolewska
Członek zarządu Robert Paweł Szajek
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2023

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Agnieszka Joanna Szwagrzyk
Członek rady nadzorczej Andrzej Piotr Urbanowicz
Członek rady nadzorczej Danuta Maria Fiałkowska
Członek rady nadzorczej Dariusz Zbigniew Baranowski
Członek rady nadzorczej Filip Marian Olszak
Członek rady nadzorczej Halina Maria Kowalewska
Członek rady nadzorczej Justyna Małgorzata Ohla
Członek rady nadzorczej Krzysztof Henryk Fabiś
Członek rady nadzorczej Lidia Maria Stanisz
Członek rady nadzorczej Maciej Grynia
Członek rady nadzorczej Magdalena Lidia Maj
Członek rady nadzorczej Małgorzata Anna Wojtkowiak Sabała
Członek rady nadzorczej Maria Jolanta Ignaszak
Członek rady nadzorczej Maria Łazarz
Członek rady nadzorczej Mirosława Teresa Maćkowiak
Członek rady nadzorczej Paweł Henryk Rybczyński
Członek rady nadzorczej Przemysław Łoziński
Członek rady nadzorczej Urszula Maria Smorawińska
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 27.07.2026
19.09.2001
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 27.07.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeProwadzenie gospodarki zasobami mieszkaniowymi i zarządzanie majątkiem własnym oraz majątkiem jej członków i innych osób, na zasadach określonych w ustawie o spółdzielniach mieszkaniowych · 68.20.Z i 4 inneKRS · 27.07.2026
  • Prowadzenie gospodarki zasobami mieszkaniowymi i zarządzanie majątkiem własnym oraz majątkiem jej członków i innych osób, na zasadach określonych w ustawie o spółdzielniach mieszkaniowych główna 68.20.Z: firmy z tej branży
  • Budowanie budynków (lokali), w celu ustanowienia na rzecz członków spółdzielczych lokatorskich praw do znajdujących się w tych budynkach lokali; budowanie budynków (lokali), w celu ustanowienia na rzecz członków odrębnej własności do znajdujących się w tych budynkach lokali mieszkalnych lub lokali o innym przeznaczeniu; budowanie domów jednorodzinnych, w celu przeniesienia na rzecz członków własności tych domów; budowanie budynków (lokali), w celu wynajmowania lub sprzedaży znajdujących się w tych budynkach lokali mieszkalnych lub lokali o innym przeznaczeniu 41.20.Z: firmy z tej branży
  • Nabywanie budynków (lokali), w celu ustanowienia na rzecz członków spółdzielczych lokatorskich praw do znajdujących się w tych budynkach lokali; nabywanie budynków (lokali), w celu ustanowienia na rzecz członków odrębnej własności do znajdujących się w tych budynkach lokali mieszkalnych lub lokali o innym przeznaczeniu; nabywanie domów jednorodzinnych, w celu przeniesienia na rzecz członków własności tych domów; nabywanie budynków (lokali), w celu wynajmowania lub sprzedaży znajdujących się w tych budynkach lokali mieszkalnych lub lokali o innym przeznaczeniu; nabywanie potrzebnych terenów, zgodnie z obowiązującymi przepisami, na własność lub w użytkowanie wieczyste 68.10.Z: firmy z tej branży
  • Zarządzanie nieruchomością nie stanowiącą mienia spółdzielni lub mienia jej członków, na podstawie umowy zawartej z właścicielem (współwłaścicielami) tej nieruchomości 68.32.Z: firmy z tej branży
  • Prowadzenie działalności społecznej i oświatowo - kulturalnej na rzecz swoich członków oraz odpłatnie, na podstawie odrębnych umów, na rzecz osób, którym przysługuje własnościowe prawo do lokalu i właścicieli lokali - niebędących członkami spółdzielni 90.04.Z: firmy z tej branży
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
KRS
0000043668
NIP
777-000-27-31
REGON
00048841500000
Forma
Spółdzielnia
Adres
GRUNWALDZKA 21, 60‑783 Poznań
W KRS od
19.09.2001 · 25 lat
Pełna nazwa
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "GRUNWALD" W POZNANIU

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2024 · z KRS
1.01.2024 – 31.12.2024
1.01.2023 – 31.12.2023
1.01.2022 – 31.12.2022

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 27.07.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Repozytorium Dokumentów Finansowych
3 sprawozdania, ostatnie za 2024 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu

Czy Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu działa?
Tak. Według KRS (stan na 27.07.2026) Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu działa. Jest w rejestrze od 19.09.2001.
Czym zajmuje się Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu?
Według KRS główna działalność to prowadzenie gospodarki zasobami mieszkaniowymi i zarządzanie majątkiem własnym oraz majątkiem jej członków i innych osób, na zasadach określonych w ustawie o spółdzielniach mieszkaniowych (PKD 68.20.Z). Firma ma też wpisane: budowanie budynków (lokali), w celu ustanowienia na rzecz członków spółdzielczych lokatorskich praw do znajdujących się w tych budynkach lokali; budowanie budynków (lokali), w celu ustanowienia na rzecz członków odrębnej własności do znajdujących się w tych budynkach lokali mieszkalnych lub lokali o innym przeznaczeniu; budowanie domów jednorodzinnych, w celu przeniesienia na rzecz członków własności tych domów; budowanie budynków (lokali), w celu wynajmowania lub sprzedaży znajdujących się w tych budynkach lokali mieszkalnych lub lokali o innym przeznaczeniu (41.20.Z), nabywanie budynków (lokali), w celu ustanowienia na rzecz członków spółdzielczych lokatorskich praw do znajdujących się w tych budynkach lokali; nabywanie budynków (lokali), w celu ustanowienia na rzecz członków odrębnej własności do znajdujących się w tych budynkach lokali mieszkalnych lub lokali o innym przeznaczeniu; nabywanie domów jednorodzinnych, w celu przeniesienia na rzecz członków własności tych domów; nabywanie budynków (lokali), w celu wynajmowania lub sprzedaży znajdujących się w tych budynkach lokali mieszkalnych lub lokali o innym przeznaczeniu; nabywanie potrzebnych terenów, zgodnie z obowiązującymi przepisami, na własność lub w użytkowanie wieczyste (68.10.Z), zarządzanie nieruchomością nie stanowiącą mienia spółdzielni lub mienia jej członków, na podstawie umowy zawartej z właścicielem (współwłaścicielami) tej nieruchomości (68.32.Z) oraz 1 inny kod PKD.
Kto zarządza organizacją Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu?
Według KRS członkami zarządu są Adam Wojciech Antoniewski, Joanna Wiera Sobolewska i Robert Paweł Szajek.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu?
NIP 777-000-27-31, REGON 00048841500000, KRS 0000043668. Pełna nazwa: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu, GRUNWALDZKA 21, 60‑783 Poznań.
Gdzie ma siedzibę Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu?
GRUNWALDZKA 21, 60‑783 Poznań (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.