Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 26.2.2026
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Warszawa

Aqua Gain

KRS0001216657 NIP701-129-49-02
KRS0001216657 NIP701-129-49-02 REGON54374081900000

W KRS od 15.01.2026 · kapitał zakładowy 10 000 zł

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2026
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleKrzysztof Smolarczyk 34% · +2 ZarządPrezes: Tomasz Smolarczyk FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 26.02.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Aqua Gain sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Warszawa), wpisana do KRS 15.01.2026. Główna działalność według KRS: działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami (PKD 39.00.Z). Spółka działa (stan na 26.02.2026). Prezesem zarządu jest Tomasz Smolarczyk.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 17.06.2026

AQUA GAIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie przy ul. Tytusa Chałubińskiego 9/2 to podmiot zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0001216657 [1]. Przedmiotem przeważającej działalności spółki jest rekultywacja oraz pozostała obsługa związana z gospodarką odpadami [1]. Firma zajmuje się również doradztwem inżynieryjnym, badaniami technicznymi, działalnością naukową oraz usługami rzeczników patentowych [1]. Organem reprezentującym spółkę jest zarząd, w którym funkcję prezesa pełni Tomasz Smolarczyk [1]. Uprawnienia do reprezentacji przysługują każdemu członkowi zarządu działającemu samodzielnie [1]. Beneficjentem rzeczywistym spółki jest Marcin Michalczuk [2].

Źródła opisu (8)
  1. 1 imsig.pl (nowa karta) · AQUA GAIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0001216657) - Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) numer 1 z 15 stycznia 2026 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  2. 2 analizafirm.pl (nowa karta) · Marcin Michalczuk - spółki, zarząd, beneficjent rzeczywisty CRBR | AnalizaFirm.pl
  3. 3 firmy.ai (nowa karta) · KRZYSZTOF SMOLARCZYK — zarząd i powiązania firmowe | firmy.ai
  4. 4 imsig.pl (nowa karta) · KRZYSZTOF SMOLARCZYK - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  5. 5 duchbiznesu.pl (nowa karta) · Aqua Gain Sp. z o.o. | Dane kontaktowe | Baza firm duchbiznesu.pl
  6. 6 numo.pl (nowa karta) · Aqua Gain Sp. z o.o. | Dane kontaktowe | Oferta | numo.pl
  7. 7 imsig.pl (nowa karta) · MARCIN MICHALCZUK - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  8. 8 vrejestr.pl (nowa karta) · AQUA SEEN | vRejestr.pl

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 17.06.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 26.02.2026
Właściciele3 wspólników · kapitał zakładowy 10 000 zł
Krzysztof Smolarczyk34%
Wspólnik
34 udziały · 3 400 zł
Bartosz Boszko33%
Wspólnik
33 udziały · 3 300 zł
Marcin Michalczuk33%
Wspólnik
33 udziały · 3 300 zł
Zarząd Prezes: Tomasz Smolarczyk

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Krzysztof SmolarczykWspólnik
34%
34 3 400 zł
Bartosz BoszkoWspólnik
33%
33 3 300 zł
Marcin MichalczukWspólnik
33%
33 3 300 zł
Kapitał zakładowy 10 000 zł · 100 udziałów po 100 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Tomasz Smolarczyk
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 26.02.2026
15.01.2026
Kapitał zakładowyKRS · 26.02.2026
10 000 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 26.02.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeDziałalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami · 39.00.Z i 9 innychKRS · 26.02.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 11.08.2026

Firma AQUA GAIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji [1], [2], [3]. Dostępne dane rejestrowe oraz informacje o działalności spółki nie zawierają ofert pracy [1], [2]. Należy pamiętać, aby nie mylić tej spółki z innymi podmiotami o podobnie brzmiących nazwach, takimi jak AQUA S.A. [4], [5] czy AQUA-Sopot Sp. z o.o. [6], które prowadzą odrębne procesy rekrutacyjne.

  1. 1 imsig.pl (nowa karta) · AQUA GAIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0001216657) - Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) numer 1 z 15 stycznia 2026 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  2. 2 pkt.pl (nowa karta) · Aqua Gain Sp. z o.o. - kontakt, opinie - Rekultywacja terenu Warszawa Chałubińskiego • pkt.pl
  3. 3 stronagerbera.pl (nowa karta) · Aqua Gain Sp. z o.o. | Dane kontaktowe | Usługi ogrodnicze | stronagerbera.pl
  4. 4 aqua.com.pl (nowa karta) · | AQUA S.A.
  5. 5 bip.aqua.com.pl (nowa karta) · Rekrutacja - AQUA S.A.
  6. 6 aqua-sopot.com.pl (nowa karta) · AQUA - Sopot Sp. z o.o. - Ogłoszenie o pracę: Dyspozytor/Dyspozytorka Sieci Wodociągowej
  7. 7 firmy.ai (nowa karta) · TOMASZ SMOLARCZYK — zarząd i powiązania firmowe | firmy.ai
  8. 8 aquago.com.pl (nowa karta) · AquaGO Polska Sp. z o.o.

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 11.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 14 innych firmach

i 4 więcej

KRS
0001216657
NIP
701-129-49-02
REGON
54374081900000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
10 000 zł
Adres
TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO 9/2, 02‑004 Warszawa
W KRS od
15.01.2026
Pełna nazwa
AQUA GAIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 26.02.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 17.06.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 11.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Aqua Gain

Czy Aqua Gain działa?
Tak. Według KRS (stan na 26.02.2026) Aqua Gain sp. z o.o. działa, a prezesem zarządu jest Tomasz Smolarczyk. Jest w rejestrze od 15.01.2026.
Czym zajmuje się Aqua Gain?
Według KRS główna działalność to działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami (PKD 39.00.Z). Spółka ma też wpisane: pozostała działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne (71.12.B), pozostałe badania i analizy techniczne (71.20.C), badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk przyrodniczych i technicznych (72.10.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto zarządza spółką Aqua Gain?
Według KRS prezesem zarządu jest Tomasz Smolarczyk.
Kto jest właścicielem spółki Aqua Gain?
Według KRS wspólnikami są Krzysztof Smolarczyk (34% udziałów), Bartosz Boszko (33%) i Marcin Michalczuk (33%). Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Aqua Gain?
NIP 701-129-49-02, REGON 54374081900000, KRS 0001216657. Pełna nazwa: Aqua Gain spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO 9/2, 02‑004 Warszawa.
Gdzie ma siedzibę Aqua Gain?
TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO 9/2, 02‑004 Warszawa (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.