Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 7.8.2026
firmy.ai
Działa P.S.A. Legnica

Inex Group Employment

KRS0001024900 NIP972-133-74-15
KRS0001024900 NIP972-133-74-15 REGON52474119100000

W KRS od 15.03.2023 · 3 lata

W skrócie

stan na 7.08.2026
Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2023
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleAgencja Rozwoju Strategicznego sp. z o.o. 100% ZarządDyrektor: Teimuraz Novikov Finanse · 2024Przychody 18,9 mln zł wzrost r/r: 176,3%
Źródła: KRS 7.08.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Inex Group Employment P.S.A. to prosta spółka akcyjna (siedziba: Legnica), wpisana do KRS 15.03.2023. Główna działalność według KRS: działalność agencji pracy tymczasowej (PKD 78.20.Z). Firma działa (stan na 7.08.2026). W 2024 r. miała 18,9 mln zł przychodów (+176,3% r/r) i 0,8 mln zł zysku netto.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 7.08.2026
Właściciele1 wspólnik
Zarząd Dyrektor: Teimuraz Novikov Reprezentacja: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW RADY DYREKTORÓW
Prokura Samoistna: Emilia Krystek · Samoistna: Jarosław Józef Janczak
Rada nadzorcza 1 osoba: Teimuraz Novikov

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Właściciele

Jedyny wspólnik: Agencja Rozwoju Strategicznego sp. z o.o.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Dyrektor Teimuraz Novikov DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW RADY DYREKTORÓW
Prokura samoistna Emilia Krystek Samodzielnie
Prokura samoistna Jarosław Józef Janczak Samodzielnie

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Teimuraz Novikov

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Przychody 2024
18,9mln zł
176,3% r/r wzrostwobec 2023: 6,9 mln zł
Przychody 2023–2024, mln zł
20232024
6,918,9

Wyniki za 2024

Zysk netto
0,8mln zł
151,2% wzrost r/r
EBITDA
0,8mln zł
151,3% wzrost r/r

Wskaźniki

Rentowność netto
4,1%

Sprawozdanie za 2024 · źródło: KRS

Zgłoś błąd
Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI szacunek modelu AI · 21.10.2026
3,1–6,1mln zł

środek przedziału 4,6 mln zł

Szacunek modelu AI, nie wycena transakcyjna. Dane za 2024 · wyliczono 21.10.2026 · claude-sonnet-5-5. Dane są błędne albo nieaktualne? Zgłoś to. Jeśli w KRS jest nowsze sprawozdanie, oznaczymy szacunek jako nieaktualny.

Jak model wycenił Inex Group Employment P.S.A.
Metoda
Mnożnik P/E: zysk netto razy mnożnik przyjęty dla branży.
Dane wejściowe (z KRS, sprawozdanie za 2024)
EBITDA 0,8 mln zł · zysk netto 0,8 mln zł
Mnożniki przyjęte przez model
P/E 4–8×. To założenia modelu dla małych, niepublicznych agencji pracy tymczasowej, nie notowania giełdowe.
Wyliczenie
0,8 mln zł × 4–8 = 3,1–6,1 mln zł.
Czego model nie wie
Umów z klientami, zobowiązań poza bilansem i wyników po 31.12.2024.
Źródło
Sprawozdanie finansowe za 2024.
Ranking firm według wyceny AI

W raporcie: wycena z mnożnikami branżowymi, liczona w dniu zamówienia, i mapa 7 kategorii ryzyka. Raport od 39 zł.

Ocena AI

Analiza AI szacunek modelu AI · 21.10.2026

Model ocenia kondycję finansową w 6 obszarach, każdy na 10 punktów, na podstawie sprawozdań z KRS.

Stabilność 3/10
Rentowność 5/10 na podstawie: rentowność netto 4,1% (2024)
Wzrost 10/10 na podstawie: przychody +176,3% r/r
Zwrot z kapitału 5/10
Płynność 4/10
Zadłużenie 5/10

Model AI firmy.ai ocenił kondycję finansową na 5,3/10 (średnia z 6 obszarów, 21.10.2026).

Szacunek modelu AI (claude-sonnet-5-5) z 21.10.2026, na sprawozdaniu za 2024. To nie jest ocena kredytowa ani rekomendacja. Dane są błędne albo nieaktualne? Zgłoś to. Jeśli w KRS jest nowsze sprawozdanie, oznaczymy szacunek jako nieaktualny.

W raporcie:

  • ocena ogólna 1–10 w podsumowaniu
  • scoring jakości i mapa 7 kategorii ryzyka

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE nieaktywny · PL9721337415 · stan na 3.10.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 7.08.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeDziałalność agencji pracy tymczasowej · 78.20.Z i 9 innychKRS · 7.08.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 7.08.2026

Firma INEX GROUP EMPLOYMENT PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA nie prowadzi obecnie publicznie ogłoszonej rekrutacji [1]. Mimo że spółka działa w sektorze agencji pracy tymczasowej i zajmuje się pozyskiwaniem pracowników, dostępne źródła, w tym oficjalne wpisy w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz informacje o działalności podmiotu, nie zawierają aktualnych, otwartych ofert pracy [1], [2], [3]. Wszelkie widoczne w sieci ogłoszenia rekrutacyjne dotyczące podmiotów o podobnych nazwach mogą pochodzić od innych podmiotów gospodarczych lub dotyczyć nieaktualnych procesów rekrutacyjnych [4], [5].

  1. 1 imsig.pl (nowa karta) · INEX GROUP EMPLOYMENT PROSTA SA (KRS 0001024900) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  2. 2 emis.com (nowa karta) · Inex Group Employment P.S.A. Company Profile - Poland | Financials & Key Executives | EMIS
  3. 3 imsig.pl (nowa karta) · INEX GROUP EMPLOYMENT PROSTA SA (KRS 0001024900) - Sprawozdanie finansowe za 2025, 2024, 2023 rok - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  4. 4 flagma.pl (nowa karta) · Agencja Pracy Tymczasowej Inex Group. Sp. z o.o., Toruń na stronie Flagma Polska #1711827
  5. 5 aleo.com (nowa karta) · Firma INEXGROUP PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA, POZNAŃ - NIP, KRS, REGON, opinie, władze, powiązania kapitałowe, dane finansowe, sprawozdania - Dane z KRS - Usługi rekrutacyjne | ALEO.com
  6. 6 imsig.pl (nowa karta) · INEX GROUP EMPLOYMENT PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA (KRS 0001024900) - Pozycja 175894 - Numer 56/2025 (7210) z 21 marca 2025 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  7. 7 inexgroup.pl (nowa karta) · Inex Group — Inex Group
  8. 8 imsig.pl (nowa karta) · INEX GROUP EMPLOYMENT PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA (KRS 0001024900) - Pozycja 42312 - Numer 14/2025 (7168) z 22 stycznia 2025 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 7.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 15 innych firmach

i 5 więcej

KRS
0001024900
NIP
972-133-74-15
REGON
52474119100000
Forma
Prosta spółka akcyjna
Adres
UL. KRĘTA 10, 59‑220 Legnica
W KRS od
15.03.2023 · 3 lata
Pełna nazwa
INEX GROUP EMPLOYMENT PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 7.08.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Sprawozdanie finansowe za 2024
okres do 31.12.2024 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 3.10.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Wycena i ocena AI Analiza AI
szacunek modelu AI z 21.10.2026, sprawozdanie za 2024
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 7.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Inex Group Employment

Czy Inex Group Employment działa?
Tak. Według KRS (stan na 7.08.2026) Inex Group Employment P.S.A. działa. Jest w rejestrze od 15.03.2023.
Czym zajmuje się Inex Group Employment?
Według KRS główna działalność to działalność agencji pracy tymczasowej (PKD 78.20.Z). Firma ma też wpisane: działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników (78.10.Z), pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników (78.30.Z), działalność związana z zatrudnieniem (78) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto jest właścicielem firmy Inex Group Employment?
Według KRS jedynym wspólnikiem jest Agencja Rozwoju Strategicznego sp. z o.o. Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jakie przychody ma Inex Group Employment?
W 2024 r. przychody firmy Inex Group Employment wyniosły 18,9 mln zł (sprawozdanie finansowe w KRS), o 176,3% więcej niż w 2023 r. Zysk netto: 0,8 mln zł. Źródło: sprawozdanie finansowe za 2024 r.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Inex Group Employment?
NIP 972-133-74-15, REGON 52474119100000, KRS 0001024900. Pełna nazwa: Inex Group Employment prosta spółka akcyjna, UL. KRĘTA 10, 59‑220 Legnica.
Ile jest warta Inex Group Employment według szacunku AI?
Analiza AI Według szacunku modelu AI firmy.ai z 21.10.2026 (dane za 2024) wartość firmy to 3,1–6,1 mln zł. To szacunek modelu, nie wycena transakcyjna.
Gdzie ma siedzibę Inex Group Employment?
UL. KRĘTA 10, 59‑220 Legnica (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.