Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 31.8.2026
firmy.ai
Działa S.K.A. Marki

Rawski Group

KRS0000963908 NIP125-173-11-50
KRS0000963908 NIP125-173-11-50 REGON52166305900000

W KRS od 4.04.2022 · 4 lata · kapitał zakładowy 50 000 zł

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2022
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządCzłonek: Tomasz Rawski Finanse · 2024Przychody 79,4 mln zł wzrost r/r: 4,1%
Źródła: KRS 31.08.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Rawski Group S.K.A. to spółka komandytowo-akcyjna (siedziba: Marki), wpisana do KRS 4.04.2022. Główna działalność według KRS: sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek (PKD 45.11.Z). Spółka działa (stan na 31.08.2026). W 2024 r. miała 79,4 mln zł przychodów (+4,1% r/r).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 11.06.2026

RAWSKI GROUP SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA z siedzibą w Markach przy ulicy Majora Billa 2 została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym 4 kwietnia 2022 roku [1][2]. Firma działa głównie w sektorze motoryzacyjnym jako autoryzowany dealer Hondy, oferując sprzedaż samochodów i motocykli oraz usługi serwisowe [3][4]. Zakres działalności podmiotu obejmuje również wynajem pojazdów, sprzedaż części zamiennych oraz wsparcie usług finansowych i ubezpieczeniowych [1][3]. W zarządzaniu spółką uczestniczy Tomasz Rawski, a prokurentami są Monika Rawska i Klaudia Rawska [5]. Podmiot posiada kapitał zakładowy w wysokości 50 000 złotych [5].

Źródła opisu (6)
  1. 1 firmy.ai (nowa karta) · RAWSKI GROUP SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA — KRS 0000963908, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  2. 2 imsig.pl (nowa karta) · RAWSKI GROUP S.K.A. (KRS 0000963908) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  3. 3 emis.com (nowa karta) · Rawski Group S.K.A. Profil firmy - Polska | Sprawozdania finansowe | EMIS
  4. 5 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Rawski Group Spółka Komandytowo-Akcyjna | krs-pobierz.pl
  5. 7 imsig.pl (nowa karta) · RAWSKI SP. Z O.O. (KRS 0000596071) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  6. 8 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Rawi Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | krs-pobierz.pl

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 11.06.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 31.08.2026
Zarząd Członek: Tomasz Rawski Reprezentacja: KAŻDY KOMPLEMENTARIUSZ MA PRAWO SAMODZIELNIE REPREZENTOWAĆ SPÓŁKĘ.
Prokura Samoistna: Monika Rawska · Samoistna: Klaudia Rawska

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu Tomasz Rawski KAŻDY KOMPLEMENTARIUSZ MA PRAWO SAMODZIELNIE REPREZENTOWAĆ SPÓŁKĘ.
Prokura samoistna Monika Rawska Samodzielnie
Prokura samoistna Klaudia Rawska Samodzielnie

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Przychody 2024
79,4mln zł
4,1% r/r wzrostwobec 2023: 76,3 mln zł
Przychody 2023–2024, mln zł
20232024
76,379,4

Wyniki za 2024

EBITDA
43tys. zł
21,4% wzrost r/r

Wskaźniki

Rentowność netto
0,0%

Sprawozdanie za 2024 · źródło: KRS

Zgłoś błąd
Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI brak szacunku modelu

Przedziału wyceny tej firmy jeszcze nie liczyliśmy.

Model użyje
przychody 79,4 mln zł (2024)
Metoda
Mnożniki branżowe na danych ze sprawozdania, z założeniami i wyliczeniem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Ocena AI

Analiza AI brak oceny modelu

Ta firma nie ma jeszcze oceny modelu. Policzymy ją w raporcie: 6 obszarów z uzasadnieniem i ocenę ogólną 1–10.

Stabilność
Rentowność na podstawie: rentowność netto 0,0% (2024)
Wzrost na podstawie: przychody +4,1% r/r
Zwrot z kapitału
Płynność
Zadłużenie

W raporcie:

  • ocena ogólna 1–10 w podsumowaniu
  • scoring jakości i mapa 7 kategorii ryzyka

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE aktywny · PL1251731150 · stan na 22.09.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 22.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 31.08.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeSprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek · 45.11.Z i 9 innychKRS · 31.08.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 22.10.2026
Strona internetowarawskigroup.plKRS · 31.08.2026 (nowa karta)

Te same osoby w 1 innej firmie

KRS
0000963908
NIP
125-173-11-50
REGON
52166305900000
Forma
Spółka komandytowo-akcyjna
Kapitał zakładowy
50 000 zł
Adres
UL. MAJORA BILLA 2, 05‑270 Marki
W KRS od
4.04.2022 · 4 lata
Pełna nazwa
RAWSKI GROUP SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2024 · z KRS
1.01.2024 – 31.12.2024
1.01.2023 – 31.12.2023
5.04.2022 – 31.12.2022

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 31.08.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Sprawozdanie finansowe za 2024
okres do 31.12.2024 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 22.09.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 22.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 22.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 11.06.2026, 6 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Rawski Group

Czy Rawski Group działa?
Tak. Według KRS (stan na 31.08.2026) Rawski Group S.K.A. działa. Jest w rejestrze od 4.04.2022.
Czym zajmuje się Rawski Group?
Według KRS główna działalność to sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek (PKD 45.11.Z). Spółka ma też wpisane: sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli (45.19.Z), konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli (45.20.Z), sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli (45.31.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Jakie przychody ma Rawski Group?
W 2024 r. przychody spółki Rawski Group wyniosły 79,4 mln zł (sprawozdanie finansowe w KRS), o 4,1% więcej niż w 2023 r. Źródło: sprawozdanie finansowe za 2024 r.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Rawski Group?
NIP 125-173-11-50, REGON 52166305900000, KRS 0000963908. Pełna nazwa: Rawski Group spółka komandytowo-akcyjna, UL. MAJORA BILLA 2, 05‑270 Marki.
Gdzie ma siedzibę Rawski Group?
UL. MAJORA BILLA 2, 05‑270 Marki (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.