Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 22.4.2026
firmy.ai
Działa S.K.A. Chrościce

Marcin Goźliński Gomar

KRS0000956865 NIP822-239-14-65
KRS0000956865 NIP822-239-14-65 REGON52111531700000

W KRS od 25.02.2022 · 4 lata · kapitał zakładowy 50 000 zł

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2022
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządCzłonek: Marcin Goźliński FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 22.04.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Marcin Goźliński Gomar S.K.A. to spółka komandytowo-akcyjna (siedziba: Chrościce), wpisana do KRS 25.02.2022. Główna działalność według KRS: sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana (PKD 46.90.Z). Spółka działa (stan na 22.04.2026).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 6.08.2026

MARCIN GOŹLIŃSKI GOMAR SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA to podmiot z siedzibą w Chrościcach, wpisany do rejestru przedsiębiorców KRS 25 lutego 2022 roku [1], [2]. Firma prowadzi działalność w zakresie niewyspecjalizowanej sprzedaży hurtowej [1], [3]. Jej oferta obejmuje szeroki asortyment produktów spożywczych, w tym nabiał, wyroby mleczarskie, napoje bezalkoholowe, wyroby cukiernicze oraz świeże owoce i warzywa [4], [2]. Ponadto spółka zajmuje się sprzedażą samochodów, transportem drogowym towarów oraz magazynowaniem [4], [2]. W 2025 roku firma osiągnęła zysk netto, wykazując stabilną kondycję finansową [1].

Źródła opisu (8)
  1. 1 compabase.com (nowa karta) · Marcin Goźliński Gomar S.K.A. (KRS 0000956865) | Compabase
  2. 2 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · MARCIN GOŹLIŃSKI GOMAR SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA w mieście Chrościce (mazowieckie)
  3. 3 imsig.pl (nowa karta) · MARCIN GOŹLIŃSKI GOMAR S.K.A. (KRS 0000956865) - Sprawozdanie finansowe za 2025, 2024, 2023 rok - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  4. 4 emis.com (nowa karta) · Marcin Goźliński Gomar S.K.A. Profil firmy - Polska | Sprawozdania finansowe | EMIS
  5. 5 imsig.pl (nowa karta) · MARCIN GOŹLIŃSKI GOMAR SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA (KRS 0000956865) - Pozycja 518166 - Numer 116/2025 (7270) z 17 czerwca 2025 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  6. 6 imsig.pl (nowa karta) · MARCIN GOŹLIŃSKI GOMAR SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA (KRS 0000956865) - Pozycja 355541 - Numer 95/2023 (6746) z 18 maja 2023 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  7. 7 imsig.pl (nowa karta) · MARCIN GOŹLIŃSKI GOMAR SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA (KRS 0000956865) - Pozycja 355542 - Numer 95/2023 (6746) z 18 maja 2023 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  8. 8 gomar.net.pl (nowa karta) · O nas - GOMAR Sp. z o.o.

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 22.04.2026
Zarząd Członek: Marcin Goźliński Reprezentacja: 1.SPÓŁKĘ REPREZENTUJE KOMPLEMENTARIUSZ. 2.KOMPLEMENTARIUSZ MA PRAWO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI. PRAWO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI OBEJMUJE DOKONYWANIE W JEJ IMIENIU WSZELKICH CZYNNOŚCI SĄDOWYCH I POZASĄDOWYCH. 3.W WYPADKU, GDY KOMPLEMENTARIUSZ JEST OSOBĄ PRAWNĄ, BĄDŹ HANDLOWĄ SPÓŁKĄ OSOBOWĄ, REPREZENTUJE ON SPÓŁKĘ ZGODNIE ZE SPOSOBEM REPREZENTACJI DOTYCZĄCYM TEJ OSOBY PRAWNEJ, BĄDŹ HANDLOWEJ SPÓŁKI OSOBOWEJ.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu Marcin Goźliński 1.SPÓŁKĘ REPREZENTUJE KOMPLEMENTARIUSZ. 2.KOMPLEMENTARIUSZ MA PRAWO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI. PRAWO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI OBEJMUJE DOKONYWANIE W JEJ IMIENIU WSZELKICH CZYNNOŚCI SĄDOWYCH I POZASĄDOWYCH. 3.W WYPADKU, GDY KOMPLEMENTARIUSZ JEST OSOBĄ PRAWNĄ, BĄDŹ HANDLOWĄ SPÓŁKĄ OSOBOWĄ, REPREZENTUJE ON SPÓŁKĘ ZGODNIE ZE SPOSOBEM REPREZENTACJI DOTYCZĄCYM TEJ OSOBY PRAWNEJ, BĄDŹ HANDLOWEJ SPÓŁKI OSOBOWEJ.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 22.04.2026
25.02.2022
Kapitał zakładowyKRS · 22.04.2026
50 000 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 22.04.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana · 46.90.Z i 9 innychKRS · 22.04.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
Strona internetowagomar.coKRS · 22.04.2026 (nowa karta)

Te same osoby w 3 innych firmach

KRS
0000956865
NIP
822-239-14-65
REGON
52111531700000
Forma
Spółka komandytowo-akcyjna
Kapitał zakładowy
50 000 zł
Adres
39, 05‑310 Chrościce
W KRS od
25.02.2022 · 4 lata
Pełna nazwa
MARCIN GOŹLIŃSKI GOMAR SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 22.04.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Marcin Goźliński Gomar

Czy Marcin Goźliński Gomar działa?
Tak. Według KRS (stan na 22.04.2026) Marcin Goźliński Gomar S.K.A. działa. Jest w rejestrze od 25.02.2022.
Czym zajmuje się Marcin Goźliński Gomar?
Według KRS główna działalność to sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana (PKD 46.90.Z). Spółka ma też wpisane: sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek (45.11.Z), sprzedaż hurtowa owoców i warzyw (46.31.Z), sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych (46.33.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Marcin Goźliński Gomar?
NIP 822-239-14-65, REGON 52111531700000, KRS 0000956865. Pełna nazwa: Marcin Goźliński Gomar spółka komandytowo-akcyjna, 39, 05‑310 Chrościce.
Gdzie ma siedzibę Marcin Goźliński Gomar?
39, 05‑310 Chrościce (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.