Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 10.6.2026
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Jasionka

Maas Loop

KRS0000861834 NIP813-384-48-18
KRS0000861834 NIP813-384-48-18 REGON38710982000000

W KRS od 24.09.2020 · 6 lat · kapitał zakładowy 12 300 zł

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2020
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleŁukasz Święch 25,37% · +3 ZarządPrezes: Paweł Ciesielski · +1 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 10.06.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Maas Loop sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Jasionka), wpisana do KRS 24.09.2020. Główna działalność według KRS: produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych (PKD 28.49.Z). Spółka działa (stan na 10.06.2026). Prezesem zarządu jest Paweł Ciesielski.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 6.08.2026

MAAS LOOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to innowacyjny startup z siedzibą w Jasionce, specjalizujący się w projektowaniu rozwiązań z zakresu gospodarki odpadami oraz produkcji maszyn, w tym kruszarek do szkła i recyklomatów [1], [2], [3]. Firma powstała w 2020 roku, a jej historia wywodzi się ze spotkania trójki przyjaciół: Pawła Ciesielskiego, Łukasza Święcha oraz Szczepana Wantusiaka [1], [2]. Zarząd spółki tworzą Paweł Ciesielski oraz Łukasz Święch, a prokurentem jest Szczepan Wantusiak [1], [4]. Przedsiębiorstwo skupia się na wdrażaniu zasad gospodarki obiegu zamkniętego poprzez innowacje produktowe i cyfrowe systemy monitorowania odpadów, wspierając m.in. sektor HoReCa oraz administrację publiczną [5], [3], [6].

Źródła opisu (8)
  1. 1 firmy.ai (nowa karta) · MAAS LOOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ — KRS 0000861834, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  2. 2 mycompanypolska.pl (nowa karta) · Kosz na śmieci ze świata science fiction. Polski startup może wywołać zieloną rewolucję
  3. 3 cbinsights.com (nowa karta) · Maas Loop - Products, Competitors, Financials, Employees, Headquarters Locations
  4. 4 monitorkrs.pl (nowa karta) · Maas Loop KRS 0000861834 NIP 8133844818
  5. 5 maasloop.com (nowa karta) · Maas Loop
  6. 6 maasloop.com (nowa karta) · Dotacje i granty
  7. 7 emis.com (nowa karta) · Maas Loop Sp. z o.o. Company Profile - Poland | Financials & Key Executives | EMIS
  8. 8 pb.pl (nowa karta) · Mass Loop wprowadzi firmy w system kaucyjny. Start-up poparli inwestorzy - Puls Biznesu - pb.pl

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 10.06.2026
Właściciele4 wspólników · kapitał zakładowy 12 300 zł
Wspólnik · członek zarządu
51 udziałów · 2 550 zł
Wspólnik · prezes zarządu
51 udziałów · 2 550 zł
Wspólnik
51 udziałów · 2 550 zł
Wspólnik · KRS 0000772103
48 udziałów · 2 400 zł
Zarząd Prezes: Paweł Ciesielski · członek: Łukasz Święch Reprezentacja: 1. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE, PROKURENT SAMOISTNY LUB DWÓCH PROKURENTÓW ŁĄCZNYCH. 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE, PROKURENT SAMOISTNY LUB DWÓCH PROKURENTÓW ŁĄCZNYCH.
Prokura Łączna: Szczepan Wantusiak

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Łukasz ŚwięchWspólnik · członek zarządu
25,37%
51 2 550 zł
Paweł CiesielskiWspólnik · prezes zarządu
25,37%
51 2 550 zł
Szczepan WantusiakWspólnik
25,37%
51 2 550 zł
Aper Ventures Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo-Wspólnik · KRS 0000772103
23,88%
48 2 400 zł
Kapitał zakładowy 12 300 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Paweł Ciesielski 1. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE, PROKURENT SAMOISTNY LUB DWÓCH PROKURENTÓW ŁĄCZNYCH. 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE, PROKURENT SAMOISTNY LUB DWÓCH PROKURENTÓW ŁĄCZNYCH.
Członek zarządu Łukasz Święch
Prokura łączna Szczepan Wantusiak Łącznie

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 10.06.2026
24.09.2020
Kapitał zakładowyKRS · 10.06.2026
12 300 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE aktywny · PL8133844818 · stan na 23.09.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 10.06.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeProdukcja pozostałych narzędzi mechanicznych · 28.49.Z i 9 innychKRS · 10.06.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 7 innych firmach

KRS
0000861834
NIP
813-384-48-18
REGON
38710982000000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
12 300 zł
Adres
954, 36‑002 Jasionka
W KRS od
24.09.2020 · 6 lat
Pełna nazwa
MAAS LOOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2025 · z KRS
1.01.2025 – 31.12.2025
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Sprawozdanie z działalności Przetwarzanie…
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Przetwarzanie…
  • Uchwała o podziale zysku Przetwarzanie…
1.01.2024 – 31.12.2024
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Sprawozdanie z działalności Przetwarzanie…
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Przetwarzanie…
  • Uchwała o podziale zysku Przetwarzanie…
1.01.2023 – 31.12.2023
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Sprawozdanie z działalności Przetwarzanie…
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Przetwarzanie…
  • Uchwała o podziale zysku Przetwarzanie…

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 10.06.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Repozytorium Dokumentów Finansowych
3 sprawozdania, ostatnie za 2025 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 23.09.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Maas Loop

Czy Maas Loop działa?
Tak. Według KRS (stan na 10.06.2026) Maas Loop sp. z o.o. działa. Jest w rejestrze od 24.09.2020.
Czym zajmuje się Maas Loop?
Według KRS główna działalność to produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych (PKD 28.49.Z). Spółka ma też wpisane: produkcja metalowych elementów konstrukcyjnych (25.1), produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych (25.9), produkcja maszyn ogólnego przeznaczenia (28.1) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto jest właścicielem spółki Maas Loop?
Według KRS wspólnikami są Łukasz Święch (25,37% udziałów), Paweł Ciesielski (25,37%), Szczepan Wantusiak (25,37%) i Aper Ventures Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo- (23,88%). Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Maas Loop?
NIP 813-384-48-18, REGON 38710982000000, KRS 0000861834. Pełna nazwa: Maas Loop spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 954, 36‑002 Jasionka.
Gdzie ma siedzibę Maas Loop?
954, 36‑002 Jasionka (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.