Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 2.1.2026
firmy.ai
Działa fundacja Pokój

Fundacja „Broken Wings”

KRS0000787429 NIP752-145-96-44
KRS0000787429 NIP752-145-96-44

W KRS od 23.05.2019 · 7 lat

W skrócie

stan na 2.01.2026
Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2019
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: Grzegorz Wojciech Śpiewak · +3 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 2.01.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Fundacja „Broken Wings” to fundacja (siedziba: Pokój), wpisana do KRS 23.05.2019. Główna działalność według KRS: instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia (PKD 33.20.Z). Fundacja działa (stan na 2.01.2026). Prezesem zarządu jest Grzegorz Wojciech Śpiewak.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 2.01.2026

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2020

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Grzegorz Wojciech Śpiewak
Członek zarządu Elżbieta Wilk
Członek zarządu Michał Dariusz Kępa
Członek zarządu Zbigniew Józef Czyrnia
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2020

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Konrad Cieplik
Członek rady nadzorczej Marian Dzięciołowski
Członek rady nadzorczej Paweł Łukasz Tyła
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 2.01.2026
23.05.2019
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 2.01.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia · 33.20.Z i 2 inneKRS · 2.01.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 10 innych firmach

KRS
0000787429
NIP
752-145-96-44
Forma
Fundacja
Adres
1 MAJA 54, 46‑034 Pokój
W KRS od
23.05.2019 · 7 lat
Pełna nazwa
FUNDACJA "BROKEN WINGS"

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 2.01.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Fundacja „Broken Wings”

Czy Fundacja „Broken Wings” działa?
Tak. Według KRS (stan na 2.01.2026) Fundacja „Broken Wings” działa, a prezesem zarządu jest Grzegorz Wojciech Śpiewak. Jest w rejestrze od 23.05.2019.
Czym zajmuje się Fundacja „Broken Wings”?
Według KRS główna działalność to instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia (PKD 33.20.Z). Fundacja ma też wpisane: realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków (41.10.Z) oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek (45.11.Z).
Kto zarządza organizacją Fundacja „Broken Wings”?
Według KRS prezesem zarządu jest Grzegorz Wojciech Śpiewak, a członkami zarządu Elżbieta Wilk, Michał Dariusz Kępa i Zbigniew Józef Czyrnia.
Jaki NIP i KRS ma Fundacja „Broken Wings”?
NIP 752-145-96-44, KRS 0000787429. Pełna nazwa: Fundacja „Broken Wings”, 1 MAJA 54, 46‑034 Pokój.
Gdzie ma siedzibę Fundacja „Broken Wings”?
1 MAJA 54, 46‑034 Pokój (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.