Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 17.1.2026
firmy.ai
Działa stowarzyszenie Pabianice

Stowarzyszenie Akademia Tenisowa „Pro”

KRS0000660471 NIP731-205-43-28
KRS0000660471 NIP731-205-43-28

W KRS od 26.01.2017 · 9 lat

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2017
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: Joanna Katarzyna Piotrowska · +1 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 17.01.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Stowarzyszenie Akademia Tenisowa „Pro” to stowarzyszenie (siedziba: Pabianice), wpisane do KRS 26.01.2017. Główna działalność według KRS: pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych (PKD 85.51.Z). Stowarzyszenie działa (stan na 17.01.2026). Prezesem zarządu jest Joanna Katarzyna Piotrowska.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 17.01.2026

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Joanna Katarzyna Piotrowska
Wiceprezes zarządu Karolina Jadwiga Wałęsa

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Hanna Magdalena Biskupska
Członek rady nadzorczej Krystyna Janina Królewiak Ciechanowska
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 17.01.2026
26.01.2017
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 17.01.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujePozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych · 85.51.Z i 9 innychKRS · 17.01.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 14.08.2026

Na podstawie dostępnych źródeł informuję, że STOWARZYSZENIE AKADEMIA TENISOWA PRO z siedzibą w Pabianicach nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji ani ofert pracy [1], [2]. Wyszukiwanie w dostępnych rejestrach oraz serwisach pracy nie wskazuje na istnienie aktywnych procesów rekrutacyjnych dla tego konkretnego podmiotu [2], [3].

  1. 1 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Stowarzyszenie Akademia Tenisa Pro Atp | krs-pobierz.pl
  2. 2 firmy.ai (nowa karta) · TENNIS PRO ACADEMY — KRS 0001203394, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  3. 3 praca.money.pl (nowa karta) · Praca SAJP sp. z o.o. Partner Biznesowy – Właściciel Oddziału Football Academy – Oferty pracy na Money.pl
  4. 4 akademia-pro.pl (nowa karta) · Akademia PRO
  5. 5 olawa.praca.gov.pl (nowa karta) · Podmiot
  6. 6 san.edu.pl (nowa karta) · Praktykant/ Praktykantka w ramach projektu „Wiedza – Edukacja – Resocjalizacja” - Społeczna Akademia Nauk - uczelnia wyższa SAN
  7. 7 swiatkoni.pl (nowa karta) · Praca szuka człowieka
  8. 8 etnologia.amu.edu.pl (nowa karta) · Nabór na wolne stanowisko pracy - Instytut Skrzynki - Instytut Antropologii i Etnologii UAM » Instytut Antropologii i Etnologii UAM

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 14.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 2 innych firmach

KRS
0000660471
NIP
731-205-43-28
Forma
Stowarzyszenie
Adres
OGRODOWA 13, 95‑200 Pabianice
W KRS od
26.01.2017 · 9 lat
Pełna nazwa
STOWARZYSZENIE AKADEMIA TENISOWA "PRO"

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 17.01.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 14.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Stowarzyszenie Akademia Tenisowa „Pro”

Czy Stowarzyszenie Akademia Tenisowa „Pro” działa?
Tak. Według KRS (stan na 17.01.2026) Stowarzyszenie Akademia Tenisowa „Pro” działa, a prezesem zarządu jest Joanna Katarzyna Piotrowska. Jest w rejestrze od 26.01.2017.
Czym zajmuje się Stowarzyszenie Akademia Tenisowa „Pro”?
Według KRS główna działalność to pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych (PKD 85.51.Z). Stowarzyszenie ma też wpisane: pozostała działalność związana ze sportem (93.19.Z), działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej (96.04.Z), pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana (96.09.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto zarządza organizacją Stowarzyszenie Akademia Tenisowa „Pro”?
Według KRS prezesem zarządu jest Joanna Katarzyna Piotrowska, a wiceprezesem zarządu Karolina Jadwiga Wałęsa.
Jaki NIP i KRS ma Stowarzyszenie Akademia Tenisowa „Pro”?
NIP 731-205-43-28, KRS 0000660471. Pełna nazwa: Stowarzyszenie Akademia Tenisowa „Pro”, OGRODOWA 13, 95‑200 Pabianice.
Gdzie ma siedzibę Stowarzyszenie Akademia Tenisowa „Pro”?
OGRODOWA 13, 95‑200 Pabianice (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.