Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 15.9.2026
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Warszawa

WAN 83

KRS0000607400 NIP107-003-53-46
KRS0000607400 NIP107-003-53-46 REGON36399576300000

W KRS od 18.03.2016 · 10 lat · kapitał zakładowy 195 000 zł

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2016
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
Właściciele„WAN 26” sp. z o.o. 50% · +1 ZarządPrezes: Elżbieta Romanowska Wolny Finanse · 2023Przychody 33,1 mln zł wzrost r/r: 144,9%
Źródła: KRS 15.09.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

WAN 83 sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Warszawa), wpisana do KRS 18.03.2016. Główna działalność według KRS: kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek (PKD 68.11.Z). Spółka działa (stan na 15.09.2026). W 2023 r. miała 33,1 mln zł przychodów (+144,9% r/r). Prezesem zarządu jest Elżbieta Romanowska Wolny.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 15.09.2026
Właściciele2 wspólników · kapitał zakładowy 195 000 zł
Wspólnik · KRS 0000213850
1 950 udziałów
Wspólnik · KRS 0000606112
1 950 udziałów
Zarząd Prezes: Elżbieta Romanowska Wolny Reprezentacja: PRAWO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI NA ZEWNĄTRZ MA KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały
"WAN 26" sp. z o.o.Wspólnik · KRS 0000213850
50%
1 950
WAN 84 sp. z o.o.Wspólnik · KRS 0000606112
50%
1 950
Kapitał zakładowy 195 000 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Elżbieta Romanowska Wolny PRAWO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI NA ZEWNĄTRZ MA KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Przychody 2023
33,1mln zł
144,9% r/r wzrostwobec 2022: 13,5 mln zł
Przychody 2022–2023, mln zł
20222023
13,533,1

Wyniki za 2023

EBITDA
1mln zł
71,6% spadek r/r

Wskaźniki

Rentowność netto
0,0%

Sprawozdanie za 2023 · źródło: KRS

Zgłoś błąd
Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI brak szacunku modelu

Przedziału wyceny tej firmy jeszcze nie liczyliśmy.

Model użyje
przychody 33,1 mln zł (2023)
Metoda
Mnożniki branżowe na danych ze sprawozdania, z założeniami i wyliczeniem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Ocena AI

Analiza AI brak oceny modelu

Ta firma nie ma jeszcze oceny modelu. Policzymy ją w raporcie: 6 obszarów z uzasadnieniem i ocenę ogólną 1–10.

Stabilność
Rentowność na podstawie: rentowność netto 0,0% (2023)
Wzrost na podstawie: przychody +144,9% r/r
Zwrot z kapitału
Płynność
Zadłużenie

W raporcie:

  • ocena ogólna 1–10 w podsumowaniu
  • scoring jakości i mapa 7 kategorii ryzyka

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE aktywny · PL1070035346 · stan na 25.09.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 15.09.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek · 68.11.Z i 6 innychKRS · 15.09.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 7.08.2026

Firma WAN 83 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji [1]. Dane dostępne w serwisach monitorujących rynek pracy potwierdzają brak aktywnych ofert zatrudnienia w tym podmiocie [1].

  1. 1 aplikuj.pl (nowa karta) · WAN 83 praca dla Ciebie, oferty pracy w WAN 83 Warszawa - Aplikuj.pl
  2. 2 imsig.pl (nowa karta) · WAN 83 SP. Z O.O. (KRS 0000607400) - Sprawozdanie finansowe za 2025, 2024, 2023 rok - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  3. 3 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Wan 83 Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | krs-pobierz.pl
  4. 4 imsig.pl (nowa karta) · WAN 83 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000607400) - Pozycja 1385890 - Numer 208/2025 (7362) z 27 października 2025 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  5. 5 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · WAN 83 SP. Z O.O. w mieście Warszawa (mazowieckie)
  6. 6 northdata.de (nowa karta) · Wan 83 sp. z o.o., Warschau, Polen, National Court Register KRS0000607400: Netzwerk, Wirtschaftsinfos
  7. 7 wan.com.pl (nowa karta) · WAN S.A.
  8. 8 imsig.pl (nowa karta) · WAN 83 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000607400) - Pozycja 568994 - Numer 129/2019 (5768) z 5 lipca 2019 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 7.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 3 innych firmach

KRS
0000607400
NIP
107-003-53-46
REGON
36399576300000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
195 000 zł
Adres
ALEJA JANA PAWŁA II 80/1, 00‑175 Warszawa
W KRS od
18.03.2016 · 10 lat
Pełna nazwa
WAN 83 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2024 · z KRS
1.01.2024 – 31.12.2024
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Opinia biegłego rewidenta Przetwarzanie…
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Przetwarzanie…
  • Uchwała o podziale zysku Przetwarzanie…
1.01.2023 – 31.12.2023
1.01.2022 – 31.12.2022

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 15.09.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Sprawozdanie finansowe za 2023
okres do 31.12.2023 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 25.09.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 7.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę WAN 83

Czy WAN 83 działa?
Tak. Według KRS (stan na 15.09.2026) WAN 83 sp. z o.o. działa. Jest w rejestrze od 18.03.2016.
Czym zajmuje się WAN 83?
Według KRS główna działalność to kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek (PKD 68.11.Z). Spółka ma też wpisane: wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi (68.20.Z), pośrednictwo w obrocie nieruchomościami (68.31.Z), pozostałe pośrednictwo pieniężne (64.19.Z) oraz 3 inne kody PKD.
Kto jest właścicielem spółki WAN 83?
Według KRS wspólnikami są „WAN 26” sp. z o.o. (50% udziałów) i WAN 84 sp. z o.o. (50%). Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jakie przychody ma WAN 83?
W 2023 r. przychody spółki WAN 83 wyniosły 33,1 mln zł (sprawozdanie finansowe w KRS), o 144,9% więcej niż w 2022 r. Źródło: sprawozdanie finansowe za 2023 r.
Jaki NIP, REGON i KRS ma WAN 83?
NIP 107-003-53-46, REGON 36399576300000, KRS 0000607400. Pełna nazwa: WAN 83 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ALEJA JANA PAWŁA II 80/1, 00‑175 Warszawa.
Gdzie ma siedzibę WAN 83?
ALEJA JANA PAWŁA II 80/1, 00‑175 Warszawa (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.