Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 30.10.2014
firmy.ai
Działa fundacja Marki

„Moje Prawo”

KRS0000528937
KRS0000528937

W KRS od 30.10.2014 · 11 lat

Brak sygnałów do sprawdzenia
StatusDziała · w KRS od 2014 ZarządPrezes: Natija Dżawachiszwili Szarłat · +1 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 30.10.2014

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

„Moje Prawo” to fundacja (siedziba: Marki), wpisana do KRS 30.10.2014. Fundacja działa (stan na 30.10.2014). Prezesem zarządu jest Natija Dżawachiszwili Szarłat.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 30.10.2014
Zarząd Prezes: Natija Dżawachiszwili Szarłat · wiceprezes: Temo Gogitidze

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Natija Dżawachiszwili Szarłat
Wiceprezes zarządu Temo Gogitidze

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 30.10.2014
30.10.2014

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 30.10.2014

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

1 źródło
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 6.08.2026

MOJE PRAWO, fundacja z siedzibą w Markach (KRS 0000528937), nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji [1][2][3]. Organizacja ta zajmuje się działalnością statutową jako fundacja, a jej aktywność w dostępnych źródłach nie obejmuje publikowania ofert pracy [1][2].

  1. 1 firmy.ai (nowa karta) · "MOJE PRAWO" — KRS 0000528937, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  2. 2 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Moje Prawo | krs-pobierz.pl
  3. 3 biznesfinder.pl (nowa karta) · "MOJE PRAWO", Fundacje
  4. 4 legaljobs.pl (nowa karta) · Legal Jobs
  5. 5 prawo.pl (nowa karta) · Prawo.pl - Moje Prawo - Promocje
  6. 6 pl.linkedin.com (nowa karta) · Pojawia się ostatnio takie pytanie: co zrobić, żeby mniej ludzi aplikowało na ogłoszenie o pracę? Pytaniu towarzyszy uzasadnienie, że obróbka tych zgłoszeń zajmuje sporo czasu, no a że nie wszyscy wpisują się … | Jan Czerniawski
  7. 7 integro.uws.edu.pl (nowa karta) · Moje prawo do pracy : jakie prawa i obowiązki ma pracownik z niepełnosprawnością intelektualną - OpacWWW - Prolib Integro
  8. 8 stanowienieprawa.isp.org.pl (nowa karta) · Czy wiesz, że masz prawo uczestniczyć w tworzeniu prawa? | Moje prawo - uczestnictwo

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

KRS
0000528937
Forma
Fundacja
Adres
DŁUGA 13, 05‑270 Marki
W KRS od
30.10.2014 · 11 lat
Pełna nazwa
"MOJE PRAWO"

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 30.10.2014 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę „Moje Prawo”

Czy „Moje Prawo” działa?
Tak. Według KRS (stan na 30.10.2014) „Moje Prawo” działa, a prezesem zarządu jest Natija Dżawachiszwili Szarłat. Jest w rejestrze od 30.10.2014.
Kto zarządza fundacją „Moje Prawo”?
Według KRS prezesem zarządu jest Natija Dżawachiszwili Szarłat, a wiceprezesem zarządu Temo Gogitidze.
Jaki KRS ma „Moje Prawo”?
KRS 0000528937. Pełna nazwa: „Moje Prawo”, DŁUGA 13, 05‑270 Marki.
Gdzie ma siedzibę „Moje Prawo”?
DŁUGA 13, 05‑270 Marki (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.