Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 14.7.2026
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Poznań

AP Vector

KRS0000528454 NIP779-242-54-33
KRS0000528454 NIP779-242-54-33 REGON30285873000000

W KRS od 23.10.2014 · 12 lat · kapitał zakładowy 10 000 zł

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2014
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleWojciech Mroczkiewicz 26% · +3 ZarządPrezes: Jarosław Jan Francik FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 14.07.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

AP Vector sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Poznań), wpisana do KRS 23.10.2014. Główna działalność według KRS: obróbka mechaniczna elementów metalowych (PKD 25.53.Z). Spółka działa (stan na 14.07.2026). Prezesem zarządu jest Jarosław Jan Francik.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 14.07.2026
Właściciele4 wspólników · kapitał zakładowy 10 000 zł
Wojciech Mroczkiewicz26%
Wspólnik
26 udziałów · 2 600 zł
Magdalena Palczewska25%
Wspólnik
25 udziałów · 2 500 zł
Michał Marek Choiński25%
Wspólnik
25 udziałów · 2 500 zł
Wspólnik · prezes zarządu
24 udziały · 2 400 zł
Zarząd Prezes: Jarosław Jan Francik

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2025

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Wojciech MroczkiewiczWspólnik
26%
26 2 600 zł
Magdalena PalczewskaWspólnik
25%
25 2 500 zł
Michał Marek ChoińskiWspólnik
25%
25 2 500 zł
Jarosław Jan FrancikWspólnik · prezes zarządu
24%
24 2 400 zł
Kapitał zakładowy 10 000 zł · 100 udziałów po 100 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Jarosław Jan Francik
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2025
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 14.07.2026
23.10.2014
Kapitał zakładowyKRS · 14.07.2026
10 000 zł
Zmiany w zarządzie (12 mies.)KRS · 23.12.2025: powołano prezesa zarządu
1
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE aktywny · PL7792425433 · stan na 14.10.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 14.07.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeObróbka mechaniczna elementów metalowych · 25.53.Z i 3 inneKRS · 14.07.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 7.08.2026

AP VECTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji [1], [2]. Analiza dostępnych źródeł, w tym rejestrów KRS oraz portali zawodowych, wskazuje, że firma zajmująca się obróbką mechaniczną elementów metalowych [1], [3] nie publikuje aktualnych ofert pracy. Wszelkie odnalezione ogłoszenia dotyczące stanowisk takich jak pracownik produkcji czy asystent prezesa są ofertami archiwalnymi, które wygasły wiele lat temu [4], [5].

  1. 1 firmy.ai (nowa karta) · AP VECTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ — KRS 0000528454, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  2. 2 imsig.pl (nowa karta) · AP VECTOR SP. Z O.O. (KRS 0000528454) - Sprawozdanie finansowe za 2025, 2024, 2023 rok - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  3. 3 imsig.pl (nowa karta) · AP VECTOR SP. Z O.O. (KRS 0000528454) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  4. 4 linkedin.com (nowa karta) · Katarzyna Lewandowska
  5. 5 pracuj.pl (nowa karta) · Oferta pracy Pracownik manualnych prac produkcyjnych, AP Vector sp. z o. o. sp. k., Poznań
  6. 6 linkedin.com (nowa karta) · AP Vector Sp. z o.o. Sp. k.
  7. 7 linkedin.com (nowa karta) · Agata Nowacka
  8. 8 aleo.com (nowa karta) · Company AP VECTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, POZNAŃ - NIP, KRS, REGON, opinions, authorities, connections - Data fetched from KRS - Obróbka mechaniczna metali | ALEO.com

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 7.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 4 innych firmach

KRS
0000528454
NIP
779-242-54-33
REGON
30285873000000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
10 000 zł
Adres
WOLSZTYŃSKA 28/28A/3, 60‑361 Poznań
W KRS od
23.10.2014 · 12 lat
Pełna nazwa
AP VECTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 14.07.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 14.10.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 7.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę AP Vector

Czy AP Vector działa?
Tak. Według KRS (stan na 14.07.2026) AP Vector sp. z o.o. działa, a prezesem zarządu jest Jarosław Jan Francik. Jest w rejestrze od 23.10.2014.
Czym zajmuje się AP Vector?
Według KRS główna działalność to obróbka mechaniczna elementów metalowych (PKD 25.53.Z). Spółka ma też wpisane: produkcja metali (24), produkcja metalowych wyrobów gotowych, z wyłączeniem maszyn i urządzeń (25) oraz naprawa, konserwacja i instalowanie maszyn i urządzeń (33).
Kto zarządza spółką AP Vector?
Według KRS prezesem zarządu jest Jarosław Jan Francik.
Kto jest właścicielem spółki AP Vector?
Według KRS wspólnikami są Wojciech Mroczkiewicz (26% udziałów), Magdalena Palczewska (25%), Michał Marek Choiński (25%) i Jarosław Jan Francik (24%). Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma AP Vector?
NIP 779-242-54-33, REGON 30285873000000, KRS 0000528454. Pełna nazwa: AP Vector spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, WOLSZTYŃSKA 28/28A/3, 60‑361 Poznań.
Gdzie ma siedzibę AP Vector?
WOLSZTYŃSKA 28/28A/3, 60‑361 Poznań (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.