Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 31.3.2026
firmy.ai
Działa fundacja Toruń

Fundacja Neuca dla Zdrowia

KRS0000474181 NIP956-230-42-47
KRS0000474181 NIP956-230-42-47

W KRS od 22.08.2013 · 13 lat

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2013
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: Bogusława Golus Jankowska · +2 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 31.03.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Fundacja Neuca dla Zdrowia to fundacja (siedziba: Toruń), wpisana do KRS 22.08.2013. Główna działalność według KRS: pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych (PKD 85.51.Z). Fundacja działa (stan na 31.03.2026). Prezesem zarządu jest Bogusława Golus Jankowska.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 31.03.2026

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Bogusława Golus Jankowska
Wiceprezes zarządu Aleksandra Wituła
Członek zarządu Małgorzata Joanna Swaczyna
Prokura Tomasz Dobrański
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2024

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Aleksandra Wiesława Puskarz Kusa
Członek rady nadzorczej Dorota Katarzyna Kruszewska
Członek rady nadzorczej Julita Monika Czyżewska
Członek rady nadzorczej Krzysztof Michał Pyka
Członek rady nadzorczej Wiesława Teresa Herba
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 31.03.2026
22.08.2013
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 31.03.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujePozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych · 85.51.Z i 9 innychKRS · 31.03.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 62 innych firmach

i 52 więcej

KRS
0000474181
NIP
956-230-42-47
Forma
Fundacja
Adres
FORTECZNA 35-37, 87‑100 Toruń
W KRS od
22.08.2013 · 13 lat
Pełna nazwa
FUNDACJA NEUCA DLA ZDROWIA

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2025 · z KRS
1.01.2025 – 31.12.2025
1.01.2024 – 31.12.2024
1.01.2023 – 31.12.2023

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 31.03.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Repozytorium Dokumentów Finansowych
3 sprawozdania, ostatnie za 2025 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Fundacja Neuca dla Zdrowia

Czy Fundacja Neuca dla Zdrowia działa?
Tak. Według KRS (stan na 31.03.2026) Fundacja Neuca dla Zdrowia działa, a prezesem zarządu jest Bogusława Golus Jankowska. Jest w rejestrze od 22.08.2013.
Czym zajmuje się Fundacja Neuca dla Zdrowia?
Według KRS główna działalność to pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych (PKD 85.51.Z). Fundacja ma też wpisane: pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane (85.59.B), pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana (86.90.E), działalność paramedyczna (86.90.D) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto zarządza organizacją Fundacja Neuca dla Zdrowia?
Według KRS prezesem zarządu jest Bogusława Golus Jankowska, wiceprezesem zarządu Aleksandra Wituła, a członkiem zarządu Małgorzata Joanna Swaczyna. Prokurentem jest Tomasz Dobrański.
Jaki NIP i KRS ma Fundacja Neuca dla Zdrowia?
NIP 956-230-42-47, KRS 0000474181. Pełna nazwa: Fundacja Neuca dla Zdrowia, FORTECZNA 35-37, 87‑100 Toruń.
Gdzie ma siedzibę Fundacja Neuca dla Zdrowia?
FORTECZNA 35-37, 87‑100 Toruń (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.