Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 13.4.2026
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Kraków

Benedictus Memes

KRS0000460913 NIP676-246-49-07
KRS0000460913 NIP676-246-49-07 REGON12286337600000

W KRS od 22.05.2013 · 13 lat · kapitał zakładowy 800 000 zł

1 sygnał do sprawdzenia
StatusDziała · w KRS od 2013
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleMemes.pl S.A. 51% · +1 ZarządBrak zarządu w KRS FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 13.04.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

To podsumowanie wpisów w rejestrach, nie ocena firmy.

O firmie

Benedictus Memes sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Kraków), wpisana do KRS 22.05.2013. Główna działalność według KRS: sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych (PKD 47.11.Z). Spółka działa (stan na 13.04.2026).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 23.07.2026

BENEDICTUS MEMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Krakowie przy ul. Benedyktyńskiej 37 to podmiot zarejestrowany w KRS 22 maja 2013 roku [1][2]. Spółka powstała jako kontynuacja działalności Opactwa Benedyktynów w Tyńcu i jest jedynym podmiotem upoważnionym do używania znaku towarowego „Produkty Benedyktyńskie” [3]. Jej strukturę właścicielską tworzą Opactwo Benedyktynów w Tyńcu (49% udziałów) oraz Memes.pl S.A. (51% udziałów) [4][5]. Firma zajmuje się wytwarzaniem, organizacją produkcji oraz dystrybucją żywności, w tym produktów ekologicznych i importowanych, oferując łącznie ponad 700 artykułów [3][4][6]. Obecnie wobec spółki toczy się postępowanie o rozwiązanie bez przeprowadzania likwidacji [1].

Źródła opisu (8)
  1. 1 imsig.pl (nowa karta) · BENEDICTUS MEMES SP. Z O.O. (KRS 0000460913) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  2. 2 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Benedictus Memes Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | krs-pobierz.pl
  3. 3 ksow.pl (nowa karta) · Partnerzy KSOW - KSOW
  4. 4 finanse.wp.pl (nowa karta) · Zapisy na obligacje serii C Benedictus Memes ruszyły dzisiaj
  5. 5 wspieramrozwoj.pl (nowa karta) · Benedictus Memes sp. z o.o - Wspieram Rozwój PL
  6. 6 portalspozywczy.pl (nowa karta) · Benedyktyni z Tyńca wchodzą do centrów handlowych
  7. 7 firmy.ai (nowa karta) · BENEDICTUS MEMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ — KRS 0000460913, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  8. 8 krs-online.com.pl (nowa karta) · Firma Benedictus Memes Sp. z o.o. - Dane z KRS - NIP, REGON, Dane Adresowe | Suplementy diety | Krs Online

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 23.07.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 13.04.2026
Właściciele2 wspólników · kapitał zakładowy 800 000 zł
Wspólnik · KRS 0000406963
4 080 udziałów · 408 000 zł
Opactwo Benedyktynów w Tyńcu49%
Wspólnik
3 920 udziałów · 392 000 zł
Rada nadzorcza 1 osoba: Stanisław Wojciech Plakwicz

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Memes.pl S.A.Wspólnik · KRS 0000406963
51%
4 080 408 000 zł
Opactwo Benedyktynów w TyńcuWspólnik
49%
3 920 392 000 zł
Kapitał zakładowy 800 000 zł · 8 000 udziałów po 100 zł

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Stanisław Wojciech Plakwicz

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 13.04.2026
22.05.2013
Kapitał zakładowyKRS · 13.04.2026
800 000 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 13.04.2026

Raport wyjaśni, co te sygnały znaczą dla Twojej umowy.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeSprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych · 47.11.Z i 9 innychKRS · 13.04.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 23.07.2026

Firma BENEDICTUS MEMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji ani otwartych ofert pracy [1][2]. Co więcej, w maju 2026 roku sąd rejestrowy wszczął z urzędu postępowanie o rozwiązanie spółki bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego, co wiąże się z brakiem prowadzenia faktycznej działalności gospodarczej przez ten podmiot [3].

  1. 1 firmy.ai (nowa karta) · BENEDICTUS MEMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ — KRS 0000460913, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  2. 2 krs-online.com.pl (nowa karta) · Firma Benedictus Memes Sp. z o.o. - Dane z KRS - NIP, REGON, Dane Adresowe | Suplementy diety | Krs Online
  3. 3 imsig.pl (nowa karta) · BENEDICTUS MEMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000460913) - Pozycja 23990 - Numer 97/2026 (7502) z 21 maja 2026 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  4. 4 imsig.pl (nowa karta) · BENEDICTUS MEMES SP. Z O.O. (KRS 0000460913) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  5. 5 imsig.pl (nowa karta) · BENEDICTUS MEMES SP. Z O.O. (KRS 0000460913) - Sprawozdanie finansowe za 2025, 2024, 2023 rok - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  6. 6 muir.pl (nowa karta) · Monitor upadłości i restrukturyzacji
  7. 7 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Benedictus Memes Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | krs-pobierz.pl
  8. 8 pkt.pl (nowa karta) · Benedictus Memes Sp. z o.o. - kontakt, opinie - Ziołolecznictwo Kraków Benedyktyńska • pkt.pl

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 23.07.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 5 innych firmach

KRS
0000460913
NIP
676-246-49-07
REGON
12286337600000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
800 000 zł
Adres
BENEDYKTYŃSKA 37, 30‑398 Kraków
W KRS od
22.05.2013 · 13 lat
Pełna nazwa
BENEDICTUS MEMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 13.04.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 23.07.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 23.07.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Benedictus Memes

Czy Benedictus Memes działa?
Tak. Według KRS (stan na 13.04.2026) Benedictus Memes sp. z o.o. działa. Jest w rejestrze od 22.05.2013.
Czym zajmuje się Benedictus Memes?
Według KRS główna działalność to sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych (PKD 47.11.Z). Spółka ma też wpisane: produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego (10.13.Z), produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek (10.71.Z), produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek (10.72.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto jest właścicielem spółki Benedictus Memes?
Według KRS wspólnikami są Memes.pl S.A. (51% udziałów) i Opactwo Benedyktynów w Tyńcu (49%). Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Benedictus Memes?
NIP 676-246-49-07, REGON 12286337600000, KRS 0000460913. Pełna nazwa: Benedictus Memes spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, BENEDYKTYŃSKA 37, 30‑398 Kraków.
Gdzie ma siedzibę Benedictus Memes?
BENEDYKTYŃSKA 37, 30‑398 Kraków (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.