Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 8.7.2026
firmy.ai
Działa Włocławek

Instalnova Grupa SBS K.borkowski-Spółka Komandytowa

KRS0000423724 NIP888-311-62-24
KRS0000423724 NIP888-311-62-24 REGON34129200400000

W KRS od 12.06.2012 · 14 lat

W skrócie

stan na 8.07.2026
Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2012
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządCzłonek: Karol Maciej Borkowski FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 8.07.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Instalnova Grupa SBS K.borkowski-Spółka Komandytowa to spółka komandytowa (siedziba: Włocławek), wpisana do KRS 12.06.2012. Główna działalność według KRS: sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego (PKD 46.73.Z). Spółka działa (stan na 8.07.2026).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 8.07.2026
Zarząd Członek: Karol Maciej Borkowski Reprezentacja: KOMPLEMENTARIUSZ JEDNOOSOBOWO
Prokura Samoistna: Monika Wesołowska

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu Karol Maciej Borkowski KOMPLEMENTARIUSZ JEDNOOSOBOWO
Prokura samoistna Monika Wesołowska Samodzielnie

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 8.07.2026
12.06.2012
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE aktywny · PL8883116224 · stan na 26.09.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 22.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 8.07.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego · 46.73.Z i 9 innychKRS · 8.07.2026
Zamówienia publiczne 2 wygrane zamówienia od 1.02.2024, łącznie 0,8 mln zł, ostatnie 13.08.2025 BZP i TED · stan na 22.10.2026 Zobacz ostatnie ogłoszenie (nowa karta)

Te same osoby w 14 innych firmach

i 4 więcej

KRS
0000423724
NIP
888-311-62-24
REGON
34129200400000
Forma
Spółka komandytowa
Adres
UL. PŁOCKA 28B, 87‑800 Włocławek
W KRS od
12.06.2012 · 14 lat
Pełna nazwa
INSTALNOVA GRUPA SBS K.BORKOWSKI-SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2024 · z KRS
1.01.2024 – 31.12.2024
1.01.2023 – 31.12.2023
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Opinia biegłego rewidenta Przetwarzanie…
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Przetwarzanie…
  • Uchwała o podziale zysku Przetwarzanie…
1.01.2022 – 31.12.2022

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 8.07.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Repozytorium Dokumentów Finansowych
3 sprawozdania, ostatnie za 2024 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 26.09.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 22.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 22.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Instalnova Grupa SBS K.borkowski-Spółka Komandytowa

Czy Instalnova Grupa SBS K.borkowski-Spółka Komandytowa działa?
Tak. Według KRS (stan na 8.07.2026) Instalnova Grupa SBS K.borkowski-Spółka Komandytowa działa. Jest w rejestrze od 12.06.2012.
Czym zajmuje się Instalnova Grupa SBS K.borkowski-Spółka Komandytowa?
Według KRS główna działalność to sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego (PKD 46.73.Z). Spółka ma też wpisane: realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków (41.10.Z), roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych (41.20.Z), roboty związane z budową dróg i autostrad (42.11.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Instalnova Grupa SBS K.borkowski-Spółka Komandytowa?
NIP 888-311-62-24, REGON 34129200400000, KRS 0000423724. Pełna nazwa: Instalnova Grupa SBS K.borkowski-Spółka Komandytowa, UL. PŁOCKA 28B, 87‑800 Włocławek.
Gdzie ma siedzibę Instalnova Grupa SBS K.borkowski-Spółka Komandytowa?
UL. PŁOCKA 28B, 87‑800 Włocławek (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.