Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 7.3.2023
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Warszawa

Developer Hotelowy

KRS0000389399 NIP525-250-49-55
KRS0000389399 NIP525-250-49-55 REGON14291531800000

W KRS od 16.06.2011 · 15 lat · kapitał zakładowy 50 000 zł

W skrócie

stan na 7.03.2023
Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2011
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleJoanna Magdalena Konieczny 80% · +1 ZarządPrezes: Sebastian Mateusz Konieczny FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 7.03.2023

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Developer Hotelowy sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Warszawa), wpisana do KRS 16.06.2011. Główna działalność według KRS: restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne (PKD 56.10.A). Spółka działa (stan na 7.03.2023). Prezesem zarządu jest Sebastian Mateusz Konieczny, a większościowym wspólnikiem Joanna Magdalena Konieczny (80%).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 7.03.2023
Właściciele2 wspólników · kapitał zakładowy 50 000 zł
Joanna Magdalena Konieczny80%
Wspólnik
800 udziałów · 40 000 zł
Zofia Konieczny20%
Wspólnik
200 udziałów · 10 000 zł
Zarząd Prezes: Sebastian Mateusz Konieczny

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2023

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Joanna Magdalena KoniecznyWspólnik
80%
800 40 000 zł
Zofia KoniecznyWspólnik
20%
200 10 000 zł
Kapitał zakładowy 50 000 zł · 1 000 udziałów po 50 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Sebastian Mateusz Konieczny
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2023
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 7.03.2023
16.06.2011
Kapitał zakładowyKRS · 7.03.2023
50 000 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE nieaktywny · PL5252504955 · stan na 12.10.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 7.03.2023

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeRestauracje i inne stałe placówki gastronomiczne · 56.10.A i 9 innychKRS · 7.03.2023
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 7.08.2026

Firma DEVELOPER HOTELOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji [1][2]. Dostępne dane koncentrują się wyłącznie na informacjach rejestrowych spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym, jej profilu działalności w sektorach gastronomii i budownictwa oraz historii wpisów w Monitorze Sądowym i Gospodarczym [1][2][3].

  1. 1 firmy.ai (nowa karta) · DEVELOPER HOTELOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ — KRS 0000389399, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  2. 2 imsig.pl (nowa karta) · DEVELOPER HOTELOWY SP. Z O.O. (KRS 0000389399) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  3. 3 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · DEVELOPER HOTELOWY SP. Z O.O. w mieście Warszawa (mazowieckie)
  4. 4 infoveriti.pl (nowa karta) · DEVELOPER HOTELOWY,WARSZAWA,restauracja,bar,Raport o firmie,Baza firm z KRS,KRS 0000389399,KRS on line,InfoVeriti
  5. 5 biznesfinder.pl (nowa karta) · Developer Hotelowy Sp. z o.o., Budownictwo - konstrukcje
  6. 6 imsig.pl (nowa karta) · DEVELOPER HOTELOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000389399) - Pozycja 3387 - Numer 2/2023 (6653) z 3 stycznia 2023 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  7. 7 imsig.pl (nowa karta) · DEVELOPER HOTELOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000389399) - Pozycja 153524 - Numer 53/2023 (6704) z 16 marca 2023 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  8. 8 imsig.pl (nowa karta) · DEVELOPER HOTELOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000389399) - Pozycja 160393 - Numer 72/2020 (5962) z 14 kwietnia 2020 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 7.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 28 innych firmach

i 18 więcej

Spółki zależne

KRS
0000389399
NIP
525-250-49-55
REGON
14291531800000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
50 000 zł
Adres
ŻURAWIA 43/116-122, 00‑680 Warszawa
W KRS od
16.06.2011 · 15 lat
Pełna nazwa
DEVELOPER HOTELOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2018 · z KRS
1.01.2018 – 31.12.2018
1.01.2017 – 31.12.2017
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
1.01.2016 – 31.12.2016

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 7.03.2023 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Repozytorium Dokumentów Finansowych
3 sprawozdania, ostatnie za 2018 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 12.10.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 7.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Developer Hotelowy

Czy Developer Hotelowy działa?
Tak. Według KRS (stan na 7.03.2023) Developer Hotelowy sp. z o.o. działa, a prezesem zarządu jest Sebastian Mateusz Konieczny. Jest w rejestrze od 16.06.2011.
Czym zajmuje się Developer Hotelowy?
Według KRS główna działalność to restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne (PKD 56.10.A). Spółka ma też wpisane: roboty związane z budową dróg kołowych i szynowych (42.1), roboty związane z budową rurociągów, linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych (42.2), roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej (42.9) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto zarządza spółką Developer Hotelowy?
Według KRS prezesem zarządu jest Sebastian Mateusz Konieczny.
Kto jest właścicielem spółki Developer Hotelowy?
Według KRS wspólnikami są Joanna Magdalena Konieczny (80% udziałów) i Zofia Konieczny (20%). Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Developer Hotelowy?
NIP 525-250-49-55, REGON 14291531800000, KRS 0000389399. Pełna nazwa: Developer Hotelowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ŻURAWIA 43/116-122, 00‑680 Warszawa.
Gdzie ma siedzibę Developer Hotelowy?
ŻURAWIA 43/116-122, 00‑680 Warszawa (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.