Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 27.6.2026
firmy.ai
Działa fundacja Wrocław

Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

KRS0000322487 NIP899-266-47-17
KRS0000322487 NIP899-266-47-17

W KRS od 29.01.2009 · 17 lat

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2009
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: Joanna Martusewicz · +1 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 27.06.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu to fundacja (siedziba: Wrocław), wpisana do KRS 29.01.2009. Główna działalność według KRS: badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych (PKD 72.20.Z). Fundacja działa (stan na 27.06.2026). Prezesem zarządu jest Joanna Martusewicz.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 6.08.2026

Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu z siedzibą we Wrocławiu jest organizacją non-profit zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym 29 stycznia 2009 roku [1][2]. Podmiot zajmuje się wspieraniem rozwoju uczelni poprzez współpracę z biznesem i środowiskiem akademickim [3][4]. Do kluczowych obszarów działalności fundacji należą badania naukowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych, doradztwo w zakresie zarządzania oraz organizacja konferencji i seminariów naukowych [3][5][4]. Organizacja pełni również rolę partnera EFQM w Polsce, świadcząc usługi doradcze w oparciu o Model EFQM [3]. Pracami fundacji kieruje prezes zarządu Joanna Martusewicz [3][5].

Źródła opisu (8)
  1. 1 imsig.pl (nowa karta) · FUNDACJA ROZWOJU UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO WE WROCŁAWIU (KRS 0000322487) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  2. 2 imsig.pl (nowa karta) · FUNDACJA ROZWOJU UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO WE WROCŁAWIU (KRS 0000322487) - Pozycja 1379031 - Numer 237/2024 (7139) z 6 grudnia 2024 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  3. 3 fundacja.ue.wroc.pl (nowa karta) · Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  4. 4 compabase.com (nowa karta) · Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Foundation (KRS 0000322487) | Compabase
  5. 5 firmy.ai (nowa karta) · FUNDACJA ROZWOJU UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO WE WROCŁAWIU — KRS 0000322487, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  6. 6 imsig.pl (nowa karta) · FUNDACJA ROZWOJU UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO WE WROCŁAWIU (KRS 0000322487) - Sprawozdanie finansowe za 2025, 2024, 2023 rok - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  7. 7 infoveriti.pl (nowa karta) · FUNDACJA ROZWOJU UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO WE WROCŁAWIU,Raport o firmie,KRS 0000322487,KRS on line,InfoVeriti
  8. 8 imsig.pl (nowa karta) · FUNDACJA ROZWOJU UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO WE WROCŁAWIU (KRS 0000322487) - Pozycja 927635 - Numer 150/2024 (7052) z 2 sierpnia 2024 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 27.06.2026

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Joanna Martusewicz
Członek zarządu Arkadiusz Wierzbic
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2013

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Andrzej Graczyk
Członek rady nadzorczej Bogusław Stanisław Fiedor
Członek rady nadzorczej Czesław Zając
Członek rady nadzorczej Dariusz Andrzej Wawrzyniak
Członek rady nadzorczej Estera Piwoni Krzeszowska
Członek rady nadzorczej Marek Kośny
Członek rady nadzorczej Wojciech Golimowski
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 27.06.2026
29.01.2009
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 27.06.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych · 72.20.Z i 9 innychKRS · 27.06.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 6.08.2026

Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji na stanowiska pracy [1][2]. Informacje o ofertach pracy dotyczące innych podmiotów o podobnie brzmiących nazwach, takich jak Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, nie dotyczą wskazanej przez Ciebie organizacji [3][4].

  1. 1 fundacja.ue.wroc.pl (nowa karta) · Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  2. 2 imsig.pl (nowa karta) · FUNDACJA ROZWOJU UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO WE WROCŁAWIU (KRS 0000322487) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  3. 3 frse.org.pl (nowa karta) · Praca w FRSE
  4. 4 bip.frse.org.pl (nowa karta) · starszy specjalista/główny specjalista w Zespole Zarządzania Zasobami Ludzkimi | BIP FRSE
  5. 5 bip.ue.wroc.pl (nowa karta) · WEiF - Pracownicy Badawczo-Dydaktyczni - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
  6. 6 rekrutacja.uew.pl (nowa karta) · Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Rekrutacja
  7. 7 rekrutacja.uew.pl (nowa karta) · Aktualności - Rekrutacja
  8. 8 uew.pl (nowa karta) · Studia podyplomowe - trwa rekrutacja

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
Strona internetowafundacja.ue.wroc.plKRS · 27.06.2026 (nowa karta)

Te same osoby w 4 innych firmach

KRS
0000322487
NIP
899-266-47-17
Forma
Fundacja
Adres
KOMANDORSKA 118/120, 53‑345 Wrocław
W KRS od
29.01.2009 · 17 lat
Pełna nazwa
FUNDACJA ROZWOJU UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO WE WROCŁAWIU

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 27.06.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Czy Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu działa?
Tak. Według KRS (stan na 27.06.2026) Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu działa, a prezesem zarządu jest Joanna Martusewicz. Jest w rejestrze od 29.01.2009.
Czym zajmuje się Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu?
Według KRS główna działalność to badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych (PKD 72.20.Z). Fundacja ma też wpisane: pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania (70.22.Z), działalność organizacji profesjonalnych (94.12.Z), badanie rynku i opinii publicznej (73.20.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto zarządza organizacją Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu?
Według KRS prezesem zarządu jest Joanna Martusewicz, a członkiem zarządu Arkadiusz Wierzbic.
Jaki NIP i KRS ma Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu?
NIP 899-266-47-17, KRS 0000322487. Pełna nazwa: Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, KOMANDORSKA 118/120, 53‑345 Wrocław.
Gdzie ma siedzibę Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu?
KOMANDORSKA 118/120, 53‑345 Wrocław (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.