Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 11.8.2026
firmy.ai
Działa S.A. Gdańsk

Dick Inter

KRS0000200412 NIP583-285-45-60
KRS0000200412 NIP583-285-45-60 REGON19299816200000

W KRS od 18.03.2004 · 22 lata · kapitał zakładowy 8 500 000 zł

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2004
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
AkcjonariuszeKRS ich nie podaje ZarządPrezes: Tomasz Krzysztof Kordek Finanse · 2024Przychody ogółem 85,5 mln zł
Źródła: KRS 11.08.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Dick Inter S.A. to spółka akcyjna (siedziba: Gdańsk), wpisana do KRS 18.03.2004. Główna działalność według KRS: sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana (PKD 46.90.Z). Spółka działa (stan na 11.08.2026). W 2024 r. miała 85,5 mln zł przychodów ogółem i 0,9 mln zł zysku netto. Prezesem zarządu jest Tomasz Krzysztof Kordek.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 20.07.2026

DICK INTER SPÓŁKA AKCYJNA to działające od 1993 roku przedsiębiorstwo z siedzibą w Gdańsku przy ul. Rzęsnej 3, które zajmuje się hurtową dystrybucją artykułów spożywczych oraz prowadzeniem giełdy kwiatowej [1][2][3]. Spółka została zarejestrowana w KRS 18 marca 2004 roku [2][4]. Firma obsługuje ponad 5 tysięcy klientów z całego kraju, oferując produkty renomowanych polskich i zagranicznych marek, takich jak Nestle, Kraft, Tchibo, Ferrero, Strauss czy Pudliszki [1][5][3]. DICK INTER SPÓŁKA AKCYJNA świadczy również kompleksowe usługi logistyczne, w tym transport, magazynowanie i konfekcjonowanie towarów, dysponując centrami logistycznymi w Gdańsku oraz Zielonej Górze o łącznej powierzchni przekraczającej 23 tys. m2 [3][6][7]. Partnerom biznesowym firma udostępnia także powierzchnie biurowe, ekspozycyjne oraz hale wysokiego składowania na wynajem [1][3][8].

Źródła opisu (8)
  1. 1 dick.pl (nowa karta) · Dick Inter S.A. – artykuły spożywcze, giełda kwiatowa, magazyn
  2. 2 imsig.pl (nowa karta) · DICK INTER SA (KRS 0000200412) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  3. 3 panoramafirm.pl (nowa karta) · Dick Inter s.a. - kontakt, opinie - Hurtownie spożywcze Gdańsk woj. pomorskie | Panorama Firm
  4. 4 compabase.com (nowa karta) · DICK Inter S.A. (KRS 0000200412) | Compabase
  5. 5 dick.pl (nowa karta) · Nowoczesne magazyny o łącznej powierzchni ponad 14 tys. m2
  6. 6 biznesfinder.pl (nowa karta) · Dick Inter s.a., Spożywcze artykuły - produkcja, hurt
  7. 7 aplikuj.pl (nowa karta) · DiCK Inter S.A. praca dla Ciebie, oferty pracy w DiCK Inter S.A. Gdańsk - Aplikuj.pl
  8. 8 dick.pl (nowa karta) · Wynajem hali magazynowej wysokiego składowania | Dick Inter S.A.

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 20.07.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 11.08.2026
AkcjonariuszeKRS ich nie podaje · kapitał zakładowy 8 500 000 zł

KRS nie podaje akcjonariuszy spółek akcyjnych, poza jedynym akcjonariuszem.

Zarząd Prezes: Tomasz Krzysztof Kordek Reprezentacja: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU WRAZ Z CZŁONKIEM ZARZĄDU ŁĄCZNIE, A W RAZIE USTANOWIENIA PROKURY DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI RÓWNIEŻ UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Prokura Prokurent: Sławomir Jan Kreński

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Akcjonariusze

Kapitał zakładowy 8 500 000 zł

KRS nie podaje akcjonariuszy spółek akcyjnych, poza jedynym akcjonariuszem.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Tomasz Krzysztof Kordek DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU WRAZ Z CZŁONKIEM ZARZĄDU ŁĄCZNIE, A W RAZIE USTANOWIENIA PROKURY DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI RÓWNIEŻ UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Prokura Sławomir Jan Kreński

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Kamila Kliszka
Członek rady nadzorczej Maciej Cejrowski
Członek rady nadzorczej Piotr Adam Sztangierski

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Przychody ogółem 2024
85,5mln zł

Przychody ogółem to sprzedaż oraz pozostałe przychody operacyjne i finansowe. Dokładne przychody ze sprzedaży pokaże raport.

Wyniki za 2024

Zysk netto
0,9mln zł
Aktywa
37,2mln zł

Wskaźniki

Rentowność netto (od przychodów ogółem)
1,1%

Sprawozdanie za 2024 · źródło: KRS

Zgłoś błąd
Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI brak szacunku modelu

Przedziału wyceny tej firmy jeszcze nie liczyliśmy.

Model użyje
przychody 85,5 mln zł · zysk netto 0,9 mln zł (2024)
Metoda
Mnożniki branżowe na danych ze sprawozdania, z założeniami i wyliczeniem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Ocena AI

Analiza AI brak oceny modelu

Ta firma nie ma jeszcze oceny modelu. Policzymy ją w raporcie: 6 obszarów z uzasadnieniem i ocenę ogólną 1–10.

Stabilność
Rentowność na podstawie: rentowność netto 1,1% (2024)
Wzrost na podstawie: przychody 85,5 mln zł (2024)
Zwrot z kapitału
Płynność
Zadłużenie

W raporcie:

  • ocena ogólna 1–10 w podsumowaniu
  • scoring jakości i mapa 7 kategorii ryzyka

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 22.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 11.08.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana · 46.90.Z i 9 innychKRS · 11.08.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 20.07.2026

Firma DICK INTER SPÓŁKA AKCYJNA nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych ofert pracy [1]. Choć w przeszłości przedsiębiorstwo rekrutowało pracowników na stanowiska takie jak specjalista ds. sprzedaży, ekonomista oraz kierowca w Gdańsku [1], [2], żadne z tych ogłoszeń nie jest w tej chwili aktywne [1].

  1. 1 aplikuj.pl (nowa karta) · DiCK Inter S.A. praca dla Ciebie, oferty pracy w DiCK Inter S.A. Gdańsk - Aplikuj.pl
  2. 2 praca.egospodarka.pl (nowa karta) · Praca Kierowca - oferty pracy Gdańsk - Dick Inter SA
  3. 3 dick.pl (nowa karta) · Dick Inter S.A. – artykuły spożywcze, giełda kwiatowa, magazyn
  4. 4 imsig.pl (nowa karta) · DICK INTER SA (KRS 0000200412) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  5. 5 dick.pl (nowa karta) · Kontakt z firmą Dick Inter S.A. | Gdańsk i Zielona Góra
  6. 6 compabase.com (nowa karta) · DICK Inter S.A. (KRS 0000200412) | Compabase
  7. 7 panoramafirm.pl (nowa karta) · Dick Inter s.a. - kontakt, opinie - Hurtownie spożywcze Gdańsk woj. pomorskie | Panorama Firm
  8. 8 firmagodnazaufania.pl (nowa karta) · ''Dick Inter'' S.a. - Gdańsk - Firma Godna Zaufania

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 20.07.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 22.10.2026
Strona internetowadick.plKRS · 11.08.2026 (nowa karta)

Te same osoby w 7 innych firmach

KRS
0000200412
NIP
583-285-45-60
REGON
19299816200000
Forma
Spółka akcyjna
Kapitał zakładowy
8 500 000 zł
Adres
RZĘSNA 3, 80‑716 Gdańsk
W KRS od
18.03.2004 · 22 lata
Pełna nazwa
DICK INTER SPÓŁKA AKCYJNA

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2024 · z KRS
1.01.2024 – 31.12.2024
1.01.2023 – 31.12.2023
1.11.2022 – 31.12.2022

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 11.08.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Sprawozdanie finansowe za 2024
okres do 31.12.2024 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 22.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 22.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 20.07.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 20.07.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Dick Inter

Czy Dick Inter działa?
Tak. Według KRS (stan na 11.08.2026) Dick Inter S.A. działa. Jest w rejestrze od 18.03.2004.
Czym zajmuje się Dick Inter?
Według KRS główna działalność to sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana (PKD 46.90.Z). Spółka ma też wpisane: działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju (46.19.Z), sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich (46.36.Z), działalność związana z administracyjną obsługą biura i pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej (82) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto jest właścicielem spółki Dick Inter?
KRS nie podaje akcjonariuszy spółek akcyjnych, poza jedynym akcjonariuszem.
Jakie przychody ma Dick Inter?
W 2024 r. przychody ogółem spółki Dick Inter wyniosły 85,5 mln zł (sprawozdanie finansowe w KRS). Zysk netto: 0,9 mln zł. Przychody ogółem to sprzedaż oraz pozostałe przychody operacyjne i finansowe. Dokładne przychody ze sprzedaży pokaże raport. Źródło: sprawozdanie finansowe za 2024 r.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Dick Inter?
NIP 583-285-45-60, REGON 19299816200000, KRS 0000200412. Pełna nazwa: Dick Inter spółka akcyjna, RZĘSNA 3, 80‑716 Gdańsk.
Gdzie ma siedzibę Dick Inter?
RZĘSNA 3, 80‑716 Gdańsk (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.