Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 11.7.2026
firmy.ai
Działa fundacja Warszawa

Fundacja Dziecięca Fantazja

KRS0000168783 NIP951-208-21-06
KRS0000168783 NIP951-208-21-06

W KRS od 28.07.2003 · 23 lata

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2003
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: Kamila Marta Rybicka · +1 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 11.07.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Fundacja Dziecięca Fantazja to fundacja (siedziba: Warszawa), wpisana do KRS 28.07.2003. Główna działalność według KRS: pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana (PKD 88.99.Z). Fundacja działa (stan na 11.07.2026). Prezesem zarządu jest Kamila Marta Rybicka.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 9.06.2026

Fundacja Dziecięca Fantazja z siedzibą w Warszawie jest organizacją pożytku publicznego, która od 2003 roku wspiera nieuleczalnie chore dzieci w wieku od 3 do 18 lat [1][2][3]. Misją fundacji jest poprawa jakości życia podopiecznych oraz ich rodzin poprzez spełnianie najskrytszych marzeń, finansowanie leczenia, rehabilitacji oraz zapewnienie wsparcia rzeczowego [1][2][4]. Organizacja została zarejestrowana 28 lipca 2003 roku, a status organizacji pożytku publicznego uzyskała 17 lutego 2004 roku [2]. Na czele zarządu stoi Kamila Rybicka, a w składzie organu zasiada także Patrycja Wróbel [1][2]. Fundacja Dziecięca Fantazja realizuje liczne inicjatywy, takie jak cykliczny Wieczór Marzeń w ZOO, Gwiazdka z Fantazją oraz warsztaty terapeutyczne [2][3][5]. Działania fundacji wspierają ambasadorzy, wśród których znajdują się m.in. Agata Młynarska i Maciej Orłoś [2][3].

Źródła opisu (7)
  1. 1 rejestr.ngo (nowa karta) · FUNDACJA DZIECIĘCA FANTAZJA
  2. 2 pl.wikipedia.org (nowa karta) · Fundacja Dziecięca Fantazja
  3. 4 biurokarier.umk.pl (nowa karta) · Fundacja Dziecięca Fantazja - Biuro Karier UMK
  4. 5 f-df.pl (nowa karta) · 20. Wieczór Marzeń w ZOO - relacja - Fundacja Dziecięca Fantazja
  5. 6 imsig.pl (nowa karta) · FUNDACJA DZIECIĘCA FANTAZJA (KRS 0000168783) - Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) numer 44 z 24 lutego 2026 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  6. 7 businessinsight.pl (nowa karta) · Fundacja DZIECIĘCA FANTAZJA w WARSZAWA - Raport finansowy...
  7. 8 f-df.pl (nowa karta) · Główna - Fundacja Dziecięca Fantazja

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 9.06.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 11.07.2026
Zarząd Prezes: Kamila Marta Rybicka · członek: Patrycja Wróbel
Prokura Samoistna: Joanna Małgorzata Polakowska

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2006

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Kamila Marta Rybicka
Członek zarządu Patrycja Wróbel
Prokura samoistna Joanna Małgorzata Polakowska Samodzielnie
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2006

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Agnieszka Halina Bielińska
Członek rady nadzorczej Paulina Kinga Sinclair Fortin
Członek rady nadzorczej Rafał Krzysztof Tokarski
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 11.07.2026
28.07.2003
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 11.07.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujePozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana · 88.99.Z i 9 innychKRS · 11.07.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 6.08.2026

Fundacja Dziecięca Fantazja z siedzibą w Warszawie nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji na stanowiska etatowe [1][2]. Organizacja, działająca jako podmiot non-profit, opiera się na niewielkim zespole stałych pracowników [1][2]. W przeszłości fundacja publikowała ogłoszenia dotyczące naboru wolontariuszy do wspierania akcji charytatywnych w różnych lokalizacjach [3][4], jednak nie są to aktualne oferty pracy [1]. Informacje o bieżącej działalności oraz możliwościach wsparcia organizacji dostępne są bezpośrednio na stronie internetowej Fundacji Dziecięca Fantazja [1][5].

  1. 1 f-df.pl (nowa karta) · Fundacja Dziecięca Fantazja
  2. 2 bizraport.pl (nowa karta) · FUNDACJA DZIECIĘCA FANTAZJA | KRS: 0000168783 | BizRaport
  3. 3 top-ogloszenia.net (nowa karta) · Wolontariat w Fundacji Dziecięca Fantazja - TOP-Ogloszenia.Net
  4. 4 top-ogloszenia.net (nowa karta) · Wolontariat - OgÓlnopolska Trasa Koncertowa - TOP-Ogloszenia.Net
  5. 5 f-df.pl (nowa karta) · Plany Fantazji na 2026 rok - Fundacja Dziecięca Fantazja
  6. 6 rejestr.ngo (nowa karta) · FUNDACJA DZIECIĘCA FANTAZJA
  7. 7 monitorkrs.pl (nowa karta) · Fundacja Dziecięca Fantazja KRS 0000168783 NIP 9512082106
  8. 8 aleo.com (nowa karta) · Firma FUNDACJA DZIECIĘCA FANTAZJA, WARSZAWA - NIP, KRS, REGON, opinie, władze, powiązania kapitałowe, dane finansowe, sprawozdania - Dane z KRS - Organizacje i związki | ALEO.com

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 1 innej firmie

KRS
0000168783
NIP
951-208-21-06
Forma
Fundacja
Adres
TYTONIOWA 22, 04‑228 Warszawa
W KRS od
28.07.2003 · 23 lata
Pełna nazwa
FUNDACJA DZIECIĘCA FANTAZJA

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 11.07.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 9.06.2026, 7 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Fundacja Dziecięca Fantazja

Czy Fundacja Dziecięca Fantazja działa?
Tak. Według KRS (stan na 11.07.2026) Fundacja Dziecięca Fantazja działa, a prezesem zarządu jest Kamila Marta Rybicka. Jest w rejestrze od 28.07.2003.
Czym zajmuje się Fundacja Dziecięca Fantazja?
Według KRS główna działalność to pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana (PKD 88.99.Z). Fundacja ma też wpisane: pozostała działalność wydawnicza (58.19.Z), pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (internet) (73.12.C), pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach (73.12.D) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto zarządza organizacją Fundacja Dziecięca Fantazja?
Według KRS prezesem zarządu jest Kamila Marta Rybicka, a członkiem zarządu Patrycja Wróbel. Prokurę samoistną ma Joanna Małgorzata Polakowska.
Jaki NIP i KRS ma Fundacja Dziecięca Fantazja?
NIP 951-208-21-06, KRS 0000168783. Pełna nazwa: Fundacja Dziecięca Fantazja, TYTONIOWA 22, 04‑228 Warszawa.
Gdzie ma siedzibę Fundacja Dziecięca Fantazja?
TYTONIOWA 22, 04‑228 Warszawa (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.