Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 18.9.2020
firmy.ai
Działa stowarzyszenie Warszawa

„Błękitna Wstążka”

KRS0000155166
KRS0000155166

W KRS od 13.03.2003 · 23 lata

Brak sygnałów do sprawdzenia
StatusDziała · w KRS od 2003 ZarządPrezes: Michał Dzięgelewski · +2 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 18.09.2020

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

„Błękitna Wstążka” to stowarzyszenie (siedziba: Warszawa), wpisane do KRS 13.03.2003. Główna działalność według KRS: wydawanie książek (PKD 22.11.Z). Stowarzyszenie działa (stan na 18.09.2020). Prezesem zarządu jest Michał Dzięgelewski.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 18.09.2020

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Michał Dzięgelewski
Wiceprezes zarządu Tomasz Maciej Masny
Skarbnik Wiktor Kazimierz Czerepko

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Katarzyna Maria Wilczek
Członek rady nadzorczej Małgorzata Pachecka
Członek rady nadzorczej Piotr Damian Nowak

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 18.09.2020
13.03.2003

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 18.09.2020

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

1 źródło
Czym się zajmujeWydawanie książek · 22.11.Z i 21 innychKRS · 18.09.2020

Te same osoby w 6 innych firmach

KRS
0000155166
Forma
Stowarzyszenie
Adres
POWSIŃSKA 28, 02‑903 Warszawa
W KRS od
13.03.2003 · 23 lata
Pełna nazwa
"BŁĘKITNA WSTĄŻKA"

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 18.09.2020 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę „Błękitna Wstążka”

Czy „Błękitna Wstążka” działa?
Tak. Według KRS (stan na 18.09.2020) „Błękitna Wstążka” działa, a prezesem zarządu jest Michał Dzięgelewski. Jest w rejestrze od 13.03.2003.
Czym zajmuje się „Błękitna Wstążka”?
Według KRS główna działalność to wydawanie książek (PKD 22.11.Z). Stowarzyszenie ma też wpisane: wydawanie książek (22.11.Z), wydawanie czasopism i wydawnictw periodycznych (22.13.Z), pozostała działalność wydawnicza (22.15.Z) oraz 18 innych kodów PKD.
Kto zarządza stowarzyszeniem „Błękitna Wstążka”?
Według KRS funkcje pełnią Michał Dzięgelewski (prezes zarządu), Tomasz Maciej Masny (wiceprezes zarządu) i Wiktor Kazimierz Czerepko (skarbnik).
Jaki KRS ma „Błękitna Wstążka”?
KRS 0000155166. Pełna nazwa: „Błękitna Wstążka”, POWSIŃSKA 28, 02‑903 Warszawa.
Gdzie ma siedzibę „Błękitna Wstążka”?
POWSIŃSKA 28, 02‑903 Warszawa (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.