Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 20.5.2026
firmy.ai
Działa fundacja Kraków

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie IM. Tomasza Deca

KRS0000076649 NIP676-220-74-58
KRS0000076649 NIP676-220-74-58

W KRS od 2.01.2002 · 24 lata

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2002
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: Ewa Maria Jędrys · +4 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 20.05.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie IM. Tomasza Deca to fundacja (siedziba: Kraków), wpisana do KRS 2.01.2002. Główna działalność według KRS: działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni (PKD 81.30.Z). Fundacja działa (stan na 20.05.2026). Prezesem zarządu jest Ewa Maria Jędrys.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 20.05.2026

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2026

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Ewa Maria Jędrys
Wiceprezes zarządu Agnieszka Węgrzyn Jasiówka
Członek zarządu Agnieszka Anna Kapera
Członek zarządu Joanna Natalia Chacia Pęcek
Członek zarządu Marta Pieprzyca
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2026

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Jan Adam Klimek
Członek rady nadzorczej Łukasz Cichocki
Członek rady nadzorczej Małgorzata Iwona Bryła
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 20.05.2026
2.01.2002
Zmiany w zarządzie (12 mies.)KRS · 19.01.2026: powołano członka zarządu
1
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 20.05.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeDziałalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni · 81.30.Z i 8 innychKRS · 20.05.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 1 innej firmie

KRS
0000076649
NIP
676-220-74-58
Forma
Fundacja
Adres
BABIŃSKIEGO 29, 30‑393 Kraków
W KRS od
2.01.2002 · 24 lata
Pełna nazwa
FUNDACJA POMOCY CHORYM PSYCHICZNIE IM. TOMASZA DECA

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 20.05.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie IM. Tomasza Deca

Czy Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie IM. Tomasza Deca działa?
Tak. Według KRS (stan na 20.05.2026) Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie IM. Tomasza Deca działa, a prezesem zarządu jest Ewa Maria Jędrys. Jest w rejestrze od 2.01.2002.
Czym zajmuje się Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie IM. Tomasza Deca?
Według KRS główna działalność to działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni (PKD 81.30.Z). Fundacja ma też wpisane: uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych (01.13.Z), sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach (47.21.Z), sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach (47.76.Z) oraz 5 innych kodów PKD.
Kto zarządza organizacją Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie IM. Tomasza Deca?
Według KRS prezesem zarządu jest Ewa Maria Jędrys, wiceprezesem zarządu Agnieszka Węgrzyn Jasiówka, a członkami zarządu Agnieszka Anna Kapera, Joanna Natalia Chacia Pęcek i Marta Pieprzyca.
Jaki NIP i KRS ma Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie IM. Tomasza Deca?
NIP 676-220-74-58, KRS 0000076649. Pełna nazwa: Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie IM. Tomasza Deca, BABIŃSKIEGO 29, 30‑393 Kraków.
Gdzie ma siedzibę Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie IM. Tomasza Deca?
BABIŃSKIEGO 29, 30‑393 Kraków (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.