Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 8.7.2025
firmy.ai
Działa stowarzyszenie Gorzów Wlkp.

Stowarzyszenie Kupców Targowiskowych

KRS0000059167 NIP599-108-85-17
KRS0000059167 NIP599-108-85-17

W KRS od 12.11.2001 · 24 lata

W skrócie

stan na 8.07.2025
Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2001
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrzewodnicząca: Grażyna Sławęcka · +3 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 8.07.2025

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Stowarzyszenie Kupców Targowiskowych to stowarzyszenie (siedziba: Gorzów Wlkp.), wpisane do KRS 12.11.2001. Główna działalność według KRS: administrowanie i zarządzanie targowiskami (PKD 68.32.Z). Stowarzyszenie działa (stan na 8.07.2025).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 8.07.2025
Zarząd Przewodnicząca: Grażyna Sławęcka · zastępca przewodniczącej: Łucja Wołk · skarbnik: Piotr Snuszka · sekretarz: Sylwester Rajmund Ogiba

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2024

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Przewodnicząca Grażyna Sławęcka
Zastępca przewodniczącej Łucja Wołk
Skarbnik Piotr Snuszka
Sekretarz Sylwester Rajmund Ogiba
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2024

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Artur Zimny
Członek rady nadzorczej Barbara Ossowska
Członek rady nadzorczej Katarzyna Pejas
Członek rady nadzorczej Krystyna Fink
Członek rady nadzorczej Michał Grzegorz Andrzejewski
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 8.07.2025
12.11.2001
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE nieaktywny · PL5991088517 · stan na 23.09.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 8.07.2025

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeAdministrowanie i zarządzanie targowiskami · 68.32.Z i 2 inneKRS · 8.07.2025
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 1 innej firmie

KRS
0000059167
NIP
599-108-85-17
Forma
Stowarzyszenie
Adres
ZBIGNIEWA HERBERTA 3, 66‑400 Gorzów Wlkp.
W KRS od
12.11.2001 · 24 lata
Pełna nazwa
STOWARZYSZENIE KUPCÓW TARGOWISKOWYCH

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 8.07.2025 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 23.09.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Stowarzyszenie Kupców Targowiskowych

Czy Stowarzyszenie Kupców Targowiskowych działa?
Tak. Według KRS (stan na 8.07.2025) Stowarzyszenie Kupców Targowiskowych działa. Jest w rejestrze od 12.11.2001.
Czym zajmuje się Stowarzyszenie Kupców Targowiskowych?
Według KRS główna działalność to administrowanie i zarządzanie targowiskami (PKD 68.32.Z). Stowarzyszenie ma też wpisane: agencja reklamowa „echo” (73.11.Z) oraz prowadzenie parkingu strzeżonego dla pojazdów kupców oraz klientów targowiska (52.21.Z).
Kto zarządza organizacją Stowarzyszenie Kupców Targowiskowych?
Według KRS funkcje pełnią Grażyna Sławęcka (przewodnicząca), Łucja Wołk (zastępca przewodniczącej), Piotr Snuszka (skarbnik) i Sylwester Rajmund Ogiba (sekretarz).
Jaki NIP i KRS ma Stowarzyszenie Kupców Targowiskowych?
NIP 599-108-85-17, KRS 0000059167. Pełna nazwa: Stowarzyszenie Kupców Targowiskowych, ZBIGNIEWA HERBERTA 3, 66‑400 Gorzów Wlkp..
Gdzie ma siedzibę Stowarzyszenie Kupców Targowiskowych?
ZBIGNIEWA HERBERTA 3, 66‑400 Gorzów Wlkp. (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.