Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 24.2.2022
firmy.ai
Działa stowarzyszenie Kłodzko

Automobilklub Ziemi Kłodzkiej

KRS0000037269 NIP883-159-51-87
KRS0000037269 NIP883-159-51-87

W KRS od 25.09.2001 · 25 lat

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2001
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: Grzegorz Wojciech Skiba · +6 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 24.02.2022

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Automobilklub Ziemi Kłodzkiej to stowarzyszenie (siedziba: Kłodzko), wpisane do KRS 25.09.2001. Główna działalność według KRS: wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane (PKD 77.39.Z). Stowarzyszenie działa (stan na 24.02.2022). Prezesem zarządu jest Grzegorz Wojciech Skiba.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 24.02.2022

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2018

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Grzegorz Wojciech Skiba
Wiceprezes zarządu Andrzej Wojciechowski
Wiceprezes zarządu Łukasz Biegus
Członek zarządu Arkadiusz Kłodziński
Członek zarządu Bogdan Gieshaimer
Sekretarz Dominika Krupińska
Skarbnik Teresa Śrutwa
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2018

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Aneta Syryca
Członek rady nadzorczej Jacek Brach
Członek rady nadzorczej Piotr Korba
Członek rady nadzorczej Przemysław Bańkowski
Członek rady nadzorczej Tomasz Piekarski
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 24.02.2022
25.09.2001
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 24.02.2022

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane · 77.39.Z i 9 innychKRS · 24.02.2022
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
Strona internetowaazk.com.plKRS · 24.02.2022 (nowa karta)

Te same osoby w 4 innych firmach

KRS
0000037269
NIP
883-159-51-87
Forma
Stowarzyszenie
Adres
HARCERZY 3A, 57‑300 Kłodzko
W KRS od
25.09.2001 · 25 lat
Pełna nazwa
AUTOMOBILKLUB ZIEMI KŁODZKIEJ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 24.02.2022 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Automobilklub Ziemi Kłodzkiej

Czy Automobilklub Ziemi Kłodzkiej działa?
Tak. Według KRS (stan na 24.02.2022) Automobilklub Ziemi Kłodzkiej działa, a prezesem zarządu jest Grzegorz Wojciech Skiba. Jest w rejestrze od 25.09.2001.
Czym zajmuje się Automobilklub Ziemi Kłodzkiej?
Według KRS główna działalność to wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane (PKD 77.39.Z). Stowarzyszenie ma też wpisane: wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych (77.32.Z), sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek (45.11.Z), wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi (68.20.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto zarządza stowarzyszeniem Automobilklub Ziemi Kłodzkiej?
Według KRS funkcje pełnią Grzegorz Wojciech Skiba (prezes zarządu), Andrzej Wojciechowski (wiceprezes zarządu), Łukasz Biegus (wiceprezes zarządu), Arkadiusz Kłodziński (członek zarządu), Bogdan Gieshaimer (członek zarządu) i Dominika Krupińska (sekretarz). W zarządzie jest łącznie 7 osób.
Jaki NIP i KRS ma Automobilklub Ziemi Kłodzkiej?
NIP 883-159-51-87, KRS 0000037269. Pełna nazwa: Automobilklub Ziemi Kłodzkiej, HARCERZY 3A, 57‑300 Kłodzko.
Gdzie ma siedzibę Automobilklub Ziemi Kłodzkiej?
HARCERZY 3A, 57‑300 Kłodzko (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.