Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 17.2.2005
firmy.ai
Wykreślona S.A. Toruń

Zakład Energetyczny Toruń

KRS0000036838
KRS0000036838 REGON87019678800000

W KRS od 21.08.2001 · 25 lat · kapitał zakładowy 77 000 000 zł

1 sygnał do sprawdzenia
StatusWykreślona z KRS AkcjonariuszeSkarb Państwa 100% ZarządPrezes: R**** J**** K********* · +5 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 17.02.2005

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

To podsumowanie wpisów w rejestrach, nie ocena firmy.

O firmie

Zakład Energetyczny Toruń S.A. to spółka akcyjna (siedziba: Toruń), wpisana do KRS 21.08.2001. Spółka została wykreślona z KRS.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 24.06.2026

Zakład Energetyczny Toruń Spółka Akcyjna była podmiotem gospodarczym z siedzibą w Toruniu przy ulicy Gen. Józefa Bema 128 [1][2]. Firma została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym 21 sierpnia 2001 roku [1][3]. Przedmiotem jej działalności było wytwarzanie i dystrybucja energii elektrycznej oraz cieplnej, a także produkcja maszyn, urządzeń pomiarowych i budownictwo [3]. Podmiot ten jest obecnie nieaktywny, a wszystkie wpisy dotyczące spółki zostały wykreślone z rejestru 17 lutego 2005 roku [4][1]. W skład organów nadzorczych spółki w przeszłości wchodzili między innymi Paweł Andrzej Badzio, Romuald Mechliński, Tomasz Wójcik, Michał Jarosław Gołębiewski oraz Jacek Tadeusz Małecki [5][6]. W 2004 roku w organach uprawnionych do reprezentacji podmiotu odnotowano również Andrzeja Krawulskiego [7]. Spółka posiadała status podmiotu, w którym udziałowcem był Skarb Państwa [1].

Źródła opisu (8)
  1. 1 infoveriti.pl (nowa karta) · ZAKŁAD ENERGETYCZNY TORUŃ,Raport o firmie,Baza firm z KRS,KRS 0000036838,KRS online,Info Veriti
  2. 2 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Zakład Energetyczny Toruń Spółka Akcyjna | krs-pobierz.pl
  3. 3 imsig.pl (nowa karta) · ZAKŁAD ENERGETYCZNY TORUŃ SPÓŁKA AKCYJNA (KRS 0000036838) - Pozycja 22541 - Numer 171/2001 (1251) z 4 września 2001 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  4. 4 imsig.pl (nowa karta) · (KRS 0000036838) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  5. 5 imsig.pl (nowa karta) · ZAKŁAD ENERGETYCZNY TORUŃ SPÓŁKA AKCYJNA (KRS 0000036838) - Pozycja 82377 - Numer 175/2003 (1758) z 9 września 2003 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  6. 6 imsig.pl (nowa karta) · JACEK TADEUSZ MAŁECKI - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  7. 7 imsig.pl (nowa karta) · ANDRZEJ KRAWULSKI - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  8. 8 sprawozdaniefinansowe.pl (nowa karta) · ZAKŁAD ENERGETYCZNY TORUŃ SPÓŁKA AKCYJNA - Fotokopie Sprawozdań Finansowych

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 24.06.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 17.02.2005
Akcjonariusze1 akcjonariusz · kapitał zakładowy 77 000 000 zł

Jedyny akcjonariusz: Skarb Państwa

Zarząd Prezes: R**** J**** K********* · członek: A****** K********, H***** R**********, K******** R**** N*******, M**** A***** R*******, R****** M********** Reprezentacja: 1. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM, 2. JEŻELI ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU.
Prokura Samoistna: Henryk Meger
Rada nadzorcza 8 osób: B****** Ś******, E** J****** J*********, J**** T****** M******, M**** K*******, M***** J******* G**********, P**** A****** B*****, R****** M*********, T***** W*****

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Akcjonariusze

Jedyny akcjonariusz: Skarb Państwa

Kapitał zakładowy 77 000 000 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu R**** J**** K********* 1. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM, 2. JEŻELI ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU.
Członek zarządu A****** K********
Członek zarządu H***** R**********
Członek zarządu K******** R**** N*******
Członek zarządu M**** A***** R*******
Członek zarządu R****** M**********
Prokura samoistna Henryk Meger Samodzielnie

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej B****** Ś******
Członek rady nadzorczej E** J****** J*********
Członek rady nadzorczej J**** T****** M******
Członek rady nadzorczej M**** K*******
Członek rady nadzorczej M***** J******* G**********
Członek rady nadzorczej P**** A****** B*****
Członek rady nadzorczej R****** M*********
Członek rady nadzorczej T***** W*****

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 17.02.2005
21.08.2001
Kapitał zakładowyKRS · 17.02.2005
77 000 000 zł

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI

Model nie podaje przedziału: spółka została wykreślona z KRS.

Ocena AI

Analiza AI

Model nie ocenia tej firmy: spółka została wykreślona z KRS.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 17.02.2005

Raport wyjaśni, co te sygnały znaczą dla Twojej umowy.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

1 źródło
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 24.06.2026

Firma ZAKŁAD ENERGETYCZNY TORUŃ SPÓŁKA AKCYJNA nie prowadzi obecnie żadnych rekrutacji, ponieważ jest podmiotem nieaktywnym, który został wykreślony z rejestru [1], [2]. Wszelkie operacje w lokalizacji przy ul. gen. Józefa Bema 128 w Toruniu są obecnie realizowane przez inne podmioty, w tym Energa-Operator S.A. [3].

  1. 1 infoveriti.pl (nowa karta) · ZAKŁAD ENERGETYCZNY TORUŃ,Raport o firmie,Baza firm z KRS,KRS 0000036838,KRS online,Info Veriti
  2. 2 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Zakład Energetyczny Toruń Spółka Akcyjna | krs-pobierz.pl
  3. 3 pressinfo.pl (nowa karta) · Zlecenie: P - wykonanie projektów; Oddział Toruń; Toruń; Kopanino ... | Pressinfo
  4. 4 imsig.pl (nowa karta) · (KRS 0000036838) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  5. 5 sprawozdaniefinansowe.pl (nowa karta) · ZAKŁAD ENERGETYCZNY TORUŃ SPÓŁKA AKCYJNA - Fotokopie Sprawozdań Finansowych
  6. 6 imsig.pl (nowa karta) · ZAKŁAD ENERGETYCZNY TORUŃ SPÓŁKA AKCYJNA (KRS 0000036838) - Pozycja 22541 - Numer 171/2001 (1251) z 4 września 2001 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  7. 7 imsig.pl (nowa karta) · ZAKŁAD ENERGETYCZNY TORUŃ SPÓŁKA AKCYJNA (KRS 0000036838) - Pozycja 82377 - Numer 175/2003 (1758) z 9 września 2003 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  8. 8 operator.enea.pl (nowa karta) · Oferty pracy | Enea Operator

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 24.06.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Te same osoby w 5 innych firmach

KRS
0000036838
REGON
87019678800000
Forma
Spółka akcyjna
Kapitał zakładowy
77 000 000 zł
Adres
GEN. JÓZEFA BEMA 128, 87‑100 Toruń
W KRS od
21.08.2001 · 25 lat
Pełna nazwa
ZAKŁAD ENERGETYCZNY TORUŃ SPÓŁKA AKCYJNA

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 17.02.2005 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 24.06.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 24.06.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Zakład Energetyczny Toruń

Czy Zakład Energetyczny Toruń działa?
Nie. Spółkę wykreślono z KRS. Była w rejestrze od 21.08.2001.
Kto jest właścicielem spółki Zakład Energetyczny Toruń?
Według KRS jedynym akcjonariuszem jest Skarb Państwa.
Jaki REGON i KRS ma Zakład Energetyczny Toruń?
REGON 87019678800000, KRS 0000036838. Pełna nazwa: Zakład Energetyczny Toruń spółka akcyjna, GEN. JÓZEFA BEMA 128, 87‑100 Toruń.
Gdzie ma siedzibę Zakład Energetyczny Toruń?
GEN. JÓZEFA BEMA 128, 87‑100 Toruń (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.