Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 25.9.2026
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Warszawa

Neinver Polska

KRS0000008012 NIP527-231-01-54
KRS0000008012 NIP527-231-01-54 REGON01633239100000

W KRS od 9.05.2001 · 25 lat · kapitał zakładowy 214 009 700 zł

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2001
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleNeinver S.A. 100% ZarządPrezes: V****** M********* · +1 Finanse · 2025Przychody ogółem 29,7 mln zł
Źródła: KRS 25.09.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Neinver Polska sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Warszawa), wpisana do KRS 9.05.2001. Główna działalność według KRS: działalność związana z zarządzaniem nieruchomościami wykonywanym na zlecenie (PKD 68.32.B). Spółka działa (stan na 25.09.2026). W 2025 r. miała 29,7 mln zł przychodów ogółem i 14,9 mln zł zysku netto. Prezesem zarządu jest V****** M*********, a większościowym wspólnikiem Neinver S.A. (100%).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 6.08.2026

Neinver Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ulicy Żelaznej 28/30 jest aktywnym podmiotem działającym w branży nieruchomości komercyjnych oraz budownictwa [1][2][3]. Firma została wpisana do rejestru KRS 9 maja 2001 roku [1][3]. Podmiot stanowi część hiszpańskiej grupy Neinver, założonej w 1969 roku, która jest jednym z największych operatorów centrów outletowych w Europie [4][5][6]. W Polsce spółka zarządza siecią outletów pod marką FACTORY oraz parkiem handlowym Futura, koncentrując się na inwestycjach, budowie i zarządzaniu obiektami handlowymi [5][6]. Przedsiębiorstwo stawia na zrównoważony rozwój i współpracę z ponad 800 markami [4][5]. Zarząd spółki tworzą osoby takie jak Daniel Losantos-Egea oraz Eduardo Maria Ceballos Fernandez [2][3].

Źródła opisu (8)
  1. 1 emis.com (nowa karta) · Neinver Polska Sp. z o.o. Profil firmy - Polska | Sprawozdania finansowe | EMIS
  2. 2 infoveriti.pl (nowa karta) · NEINVER POLSKA,WARSZAWA,wznoszenie budynków,Raport o firmie,Baza firm z KRS,KRS 0000008012,KRS on line,Info Veriti
  3. 3 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Neinver Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | krs-pobierz.pl
  4. 4 neinver.com (nowa karta) · NEINVER
  5. 5 prch.org.pl (nowa karta) · Neinver Asset Management Polska Sp. z o.o. - PRCH
  6. 6 retailnet.pl (nowa karta) · NEINVER: marki coraz mocniej stawiają na FACTORY
  7. 7 mapa.targeo.pl (nowa karta) · 5272310154 - NIP Neinver Polska sp. z o.o. na mapach Targeo
  8. 8 pl.wikipedia.org (nowa karta) · Factory Outlet

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 25.09.2026
Właściciele1 wspólnik · kapitał zakładowy 214 009 700 zł

Jedyny wspólnik: Neinver S.A.

Zarząd Prezes: V****** M********* · członek: E************ C***************** Reprezentacja: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ ZA SPÓŁKĘ UPRAWNIENI SĄ: 1) JEŻELI ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY - CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE 2) JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY - PREZES ZARZĄDU WRAZ Z CZŁONKIEM ZARZĄDU ŁĄCZNIE

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Właściciele

Jedyny wspólnik: Neinver S.A.

Kapitał zakładowy 214 009 700 zł · 2 140 097 udziałów po 100 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu V****** M********* DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ ZA SPÓŁKĘ UPRAWNIENI SĄ: 1) JEŻELI ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY - CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE 2) JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY - PREZES ZARZĄDU WRAZ Z CZŁONKIEM ZARZĄDU ŁĄCZNIE
Członek zarządu E************ C*****************

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Przychody ogółem 2025
29,7mln zł

Przychody ogółem to sprzedaż oraz pozostałe przychody operacyjne i finansowe. Dokładne przychody ze sprzedaży pokaże raport.

Wyniki za 2025

Zysk netto
14,9mln zł
Aktywa
617,6mln zł

Wskaźniki

Rentowność netto (od przychodów ogółem)
50,2%

Sprawozdanie za 2025 · źródło: KRS

Zgłoś błąd
Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI brak szacunku modelu

Przedziału wyceny tej firmy jeszcze nie liczyliśmy.

Model użyje
przychody 29,7 mln zł · zysk netto 14,9 mln zł (2025)
Metoda
Mnożniki branżowe na danych ze sprawozdania, z założeniami i wyliczeniem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Ocena AI

Analiza AI brak oceny modelu

Ta firma nie ma jeszcze oceny modelu. Policzymy ją w raporcie: 6 obszarów z uzasadnieniem i ocenę ogólną 1–10.

Stabilność
Rentowność na podstawie: rentowność netto 50,2% (2025)
Wzrost na podstawie: przychody 29,7 mln zł (2025)
Zwrot z kapitału
Płynność
Zadłużenie

W raporcie:

  • ocena ogólna 1–10 w podsumowaniu
  • scoring jakości i mapa 7 kategorii ryzyka

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE aktywny · PL5272310154 · stan na 9.10.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 25.09.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeDziałalność związana z zarządzaniem nieruchomościami wykonywanym na zlecenie · 68.32.B i 2 inneKRS · 25.09.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 6.08.2026

Firma NEINVER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji [1]. Ostatnie oferty pracy dotyczące stanowisk takich jak HR Manager czy Administrative Assistant wygasły kilka miesięcy temu [2][3]. NEINVER jest międzynarodowym operatorem centrów outletowych oraz parków handlowych, zarządzającym w Polsce siecią obiektów pod markami FACTORY oraz The Style Outlets [2][4].

  1. 1 aplikuj.pl (nowa karta) · Neinver Polska sp. z o.o. praca dla Ciebie, oferty pracy w Neinver Polska sp. z o.o. Warszawa - Aplikuj.pl
  2. 2 pracuj.pl (nowa karta) · Oferta pracy HR Manager, Neinver Polska Sp. z o.o., Warszawa
  3. 3 pracuj.pl (nowa karta) · Oferta pracy Administrative Assistant / Asystent/ka ds. administracyjnych, Neinver Asset Management Polska sp. z o.o., Warszawa
  4. 4 retailnet.pl (nowa karta) · NEINVER: marki coraz mocniej stawiają na FACTORY
  5. 5 emis.com (nowa karta) · Neinver Polska Sp. z o.o. Profil firmy - Polska | Sprawozdania finansowe | EMIS
  6. 6 infoveriti.pl (nowa karta) · NEINVER POLSKA,WARSZAWA,wznoszenie budynków,Raport o firmie,Baza firm z KRS,KRS 0000008012,KRS on line,Info Veriti
  7. 7 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Neinver Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | krs-pobierz.pl
  8. 8 rejestrkrs.pl (nowa karta) · KRS 0000008012, NEINVER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, WARSZAWA, 5272310154

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 1 innej firmie

KRS
0000008012
NIP
527-231-01-54
REGON
01633239100000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
214 009 700 zł
Adres
ŻELAZNA 28/30, 00‑832 Warszawa
W KRS od
9.05.2001 · 25 lat
Pełna nazwa
NEINVER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 25.09.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Sprawozdanie finansowe za 2025
okres do 31.12.2025 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 9.10.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Neinver Polska

Czy Neinver Polska działa?
Tak. Według KRS (stan na 25.09.2026) Neinver Polska sp. z o.o. działa. Jest w rejestrze od 9.05.2001.
Czym zajmuje się Neinver Polska?
Według KRS główna działalność to działalność związana z zarządzaniem nieruchomościami wykonywanym na zlecenie (PKD 68.32.B). Spółka ma też wpisane: kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek (68.11.Z) oraz działalność biur głównych (70.10.A).
Kto jest właścicielem spółki Neinver Polska?
Według KRS jedynym wspólnikiem jest Neinver S.A. Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jakie przychody ma Neinver Polska?
W 2025 r. przychody ogółem spółki Neinver Polska wyniosły 29,7 mln zł (sprawozdanie finansowe w KRS). Zysk netto: 14,9 mln zł. Przychody ogółem to sprzedaż oraz pozostałe przychody operacyjne i finansowe. Dokładne przychody ze sprzedaży pokaże raport. Źródło: sprawozdanie finansowe za 2025 r.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Neinver Polska?
NIP 527-231-01-54, REGON 01633239100000, KRS 0000008012. Pełna nazwa: Neinver Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ŻELAZNA 28/30, 00‑832 Warszawa.
Gdzie ma siedzibę Neinver Polska?
ŻELAZNA 28/30, 00‑832 Warszawa (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.