Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 31.10.2025
firmy.ai
Działa Lipno

Spółdzielnia Energetyczna Eko 2

KRS0001203192 NIP697-241-07-05
KRS0001203192 NIP697-241-07-05 REGON54312984500000

W KRS od 31.10.2025

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2025
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządCzłonek: Jakub Jan Piślewski FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 31.10.2025

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Spółdzielnia Energetyczna Eko 2 to spółdzielnia (siedziba: Lipno), wpisana do KRS 31.10.2025. Główna działalność według KRS: energetyka słoneczna (PKD 35.12.B). Firma działa (stan na 31.10.2025).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 31.10.2025
Zarząd Członek: Jakub Jan Piślewski
Rada nadzorcza 3 osoby: Łukasz Szady, Rafał Bojek, Tomasz Hankowski

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu Jakub Jan Piślewski

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Łukasz Szady
Członek rady nadzorczej Rafał Bojek
Członek rady nadzorczej Tomasz Hankowski
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 31.10.2025
31.10.2025
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 31.10.2025

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeEnergetyka słoneczna · 35.12.B i 3 inneKRS · 31.10.2025
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 43 innych firmach

i 33 więcej

KRS
0001203192
NIP
697-241-07-05
REGON
54312984500000
Forma
Spółdzielnia
Adres
ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI 1, 64‑111 Lipno
W KRS od
31.10.2025
Pełna nazwa
SPÓŁDZIELNIA ENERGETYCZNA EKO 2

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 31.10.2025 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Spółdzielnia Energetyczna Eko 2

Czy Spółdzielnia Energetyczna Eko 2 działa?
Tak. Według KRS (stan na 31.10.2025) Spółdzielnia Energetyczna Eko 2 działa. Jest w rejestrze od 31.10.2025.
Czym zajmuje się Spółdzielnia Energetyczna Eko 2?
Według KRS główna działalność to energetyka słoneczna (PKD 35.12.B). Firma ma też wpisane: energetyka wiatrowa (35.12.A), handel energią elektryczną (35.15.Z) oraz dystrybucja energii elektrycznej (35.14.Z).
Kto zarządza organizacją Spółdzielnia Energetyczna Eko 2?
Według KRS członkiem zarządu jest Jakub Jan Piślewski.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Spółdzielnia Energetyczna Eko 2?
NIP 697-241-07-05, REGON 54312984500000, KRS 0001203192. Pełna nazwa: Spółdzielnia Energetyczna Eko 2, ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI 1, 64‑111 Lipno.
Gdzie ma siedzibę Spółdzielnia Energetyczna Eko 2?
ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI 1, 64‑111 Lipno (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.