Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 14.7.2025
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Rypin

TAC PRO100

KRS0001043162 NIP892-149-08-94
KRS0001043162 NIP892-149-08-94 REGON52564971900000

W KRS od 22.06.2023 · 3 lata · kapitał zakładowy 30 000 zł

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2023
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleKatarzyna Beata Ziułkowska 50% · +1 ZarządPrezes: Marek Stanisław Ziułkowski FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 14.07.2025

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

TAC PRO100 sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Rypin), wpisana do KRS 22.06.2023. Główna działalność według KRS: działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe (PKD 69.20.Z). Spółka działa (stan na 14.07.2025). Prezesem zarządu jest Marek Stanisław Ziułkowski.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 14.07.2025
Właściciele2 wspólników · kapitał zakładowy 30 000 zł
Katarzyna Beata Ziułkowska50%
Wspólnik
150 udziałów · 15 000 zł
Wspólnik · prezes zarządu
150 udziałów · 15 000 zł

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Katarzyna Beata ZiułkowskaWspólnik
50%
150 15 000 zł
Marek Stanisław ZiułkowskiWspólnik · prezes zarządu
50%
150 15 000 zł
Kapitał zakładowy 30 000 zł · 300 udziałów po 100 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Marek Stanisław Ziułkowski
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 14.07.2025
22.06.2023
Kapitał zakładowyKRS · 14.07.2025
30 000 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 14.07.2025

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeDziałalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe · 69.20.Z i 1 innyKRS · 14.07.2025
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 13.08.2026

W dostępnych wynikach wyszukiwania dla TAC PRO100 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0001043162, siedziba: Rypin, ul. Spokojna 50) nie ma żadnych informacji o publicznie otwartych rekrutacjach ani aktualnych ofertach pracy (brak wskazanych stanowisk, lokalizacji i form zatrudnienia). [1][2][3]

  1. 1 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · TAC PRO100 SP. Z O.O. w mieście Rypin (kujawsko-pomorskie)
  2. 2 krs-pobierz.pl (nowa karta) · My zamienimy ją w zyski
  3. 3 imsig.pl (nowa karta) · TAC PRO100 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0001043162) - Pozycja 557187 - Numer 128/2023 (6779) z 5 lipca 2023 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  4. 4 panoramafirm.pl (nowa karta) · Tac Pro100 Sp. z o.o., Rypin ✦ Biura rachunkowe ✦ Panorama Firm
  5. 5 firmy.ai (nowa karta) · PRO-100 — wyniki wyszukiwania firm | firmy.ai
  6. 6 firmy.ai (nowa karta) · ACPRO — wyniki wyszukiwania firm | firmy.ai
  7. 7 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · PRO 100 SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA w mieście Szczecin (zachodniopomorskie)
  8. 8 pracodawcy.pracuj.pl (nowa karta) · Praca w firmie PRO Sp. z o.o. – profil pracodawcy

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 13.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 2 innych firmach

KRS
0001043162
NIP
892-149-08-94
REGON
52564971900000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
30 000 zł
Adres
SPOKOJNA 50, 87‑500 Rypin
W KRS od
22.06.2023 · 3 lata
Pełna nazwa
TAC PRO100 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 14.07.2025 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 13.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę TAC PRO100

Czy TAC PRO100 działa?
Tak. Według KRS (stan na 14.07.2025) TAC PRO100 sp. z o.o. działa, a prezesem zarządu jest Marek Stanisław Ziułkowski. Jest w rejestrze od 22.06.2023.
Czym zajmuje się TAC PRO100?
Według KRS główna działalność to działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe (PKD 69.20.Z). Spółka ma też wpisane: doradztwo związane z zarządzaniem (70.2).
Kto zarządza spółką TAC PRO100?
Według KRS prezesem zarządu jest Marek Stanisław Ziułkowski.
Kto jest właścicielem spółki TAC PRO100?
Według KRS wspólnikami są Katarzyna Beata Ziułkowska (50% udziałów) i Marek Stanisław Ziułkowski (50%). Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma TAC PRO100?
NIP 892-149-08-94, REGON 52564971900000, KRS 0001043162. Pełna nazwa: TAC PRO100 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, SPOKOJNA 50, 87‑500 Rypin.
Gdzie ma siedzibę TAC PRO100?
SPOKOJNA 50, 87‑500 Rypin (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.