Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 14.6.2022
firmy.ai
Działa fundacja Częstochowa

Fundacja „Dzieci Ukrainy”

KRS0000976530 NIP949-225-56-37
KRS0000976530 NIP949-225-56-37

W KRS od 13.06.2022 · 4 lata

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2022
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: O**** K********* FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 14.06.2022

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Fundacja „Dzieci Ukrainy” to fundacja (siedziba: Częstochowa), wpisana do KRS 13.06.2022. Fundacja działa (stan na 14.06.2022). Prezesem zarządu jest O**** K*********.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 6.08.2026

FUNDACJA DZIECI UKRAINY z siedzibą w Częstochowie jest aktywnym podmiotem wpisanym do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego 13 czerwca 2022 roku [1]. Organizacja została zarejestrowana pod numerem KRS 0000976530, a jej adres rejestrowy mieści się przy Alei Najświętszej Maryi Panny 9/2A w Częstochowie [1]. Podmiot posiada nadany numer NIP 9492255637 oraz REGON 522296143 [1]. Działalność fundacji została oficjalnie rozpoczęta w dniu jej wpisu do rejestru [1]. Warto zaznaczyć, że w Polsce funkcjonują także inne organizacje o podobnie brzmiących nazwach, takie jak POLSKA FUNDACJA DZIECIOM DZIECI UKRAINY z Gdyni [2] czy Fundacja Centrum Edukacyjne Dzieci Ukrainy z siedzibą w Markach [3].

Źródła opisu (8)
  1. 1 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · FUNDACJA "DZIECI UKRAINY" w mieście Częstochowa (śląskie)
  2. 2 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · POLSKA FUNDACJA DZIECIOM DZIECI UKRAINY w mieście Gdynia (pomorskie)
  3. 3 mapujpomoc.pl (nowa karta) · Fundacja Centrum Edukacyjne Dzieci Ukrainy | Educational Center Children of Ukraine Foundation - MapujPomoc.pl
  4. 4 gazetajurajska.pl (nowa karta) · Do 40 tys. zł dotacji na organizację zajęć dziennych dla dzieci uchodźców w programie „Dzieci Ukrainy” | Nasza Gazeta Jurajska
  5. 5 fundacjalotto.pl (nowa karta) · Regulamin Programu
  6. 6 fundacjapoleskiego.pl (nowa karta) · Fundacja im. Piotra Poleskiego w Olsztynie
  7. 7 starogard.pl (nowa karta) · UM Starogard Gdański
  8. 8 desa.pl (nowa karta) · DESA Unicum

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 14.06.2022
Zarząd Prezes: O**** K********* Reprezentacja: KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU JEST JEDNOOSOBOWO UPRAWNIONY DO REPREZENTACJI FUNDACJI NA ZEWNĄTRZ.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu O**** K********* KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU JEST JEDNOOSOBOWO UPRAWNIONY DO REPREZENTACJI FUNDACJI NA ZEWNĄTRZ.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 14.06.2022
13.06.2022
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 14.06.2022

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

1 źródło
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
KRS
0000976530
NIP
949-225-56-37
Forma
Fundacja
Adres
ALEJA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY 9/2 A, 42‑200 Częstochowa
W KRS od
13.06.2022 · 4 lata
Pełna nazwa
FUNDACJA "DZIECI UKRAINY"

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 14.06.2022 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Fundacja „Dzieci Ukrainy”

Czy Fundacja „Dzieci Ukrainy” działa?
Tak. Według KRS (stan na 14.06.2022) Fundacja „Dzieci Ukrainy” działa. Jest w rejestrze od 13.06.2022.
Jaki NIP i KRS ma Fundacja „Dzieci Ukrainy”?
NIP 949-225-56-37, KRS 0000976530. Pełna nazwa: Fundacja „Dzieci Ukrainy”, ALEJA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY 9/2 A, 42‑200 Częstochowa.
Gdzie ma siedzibę Fundacja „Dzieci Ukrainy”?
ALEJA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY 9/2 A, 42‑200 Częstochowa (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.