Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 8.10.2026
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Świdnik

Natural Market

KRS0000930010 NIP712-342-61-54
KRS0000930010 NIP712-342-61-54 REGON52034466500000

W KRS od 2.11.2021 · 4 lata · kapitał zakładowy 5 000 zł

W skrócie

stan na 8.10.2026
Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2021
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicielePatrycja Joanna Rejkowicz 52% · +2 ZarządPrezes: Patrycja Joanna Rejkowicz FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 8.10.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Natural Market sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Świdnik), wpisana do KRS 2.11.2021. Główna działalność według KRS: pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw (PKD 10.39.Z). Spółka działa (stan na 8.10.2026). Prezesem zarządu i większościowym wspólnikiem (52%) jest Patrycja Joanna Rejkowicz.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 23.07.2026

NATURAL MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to aktywny podmiot gospodarczy z siedzibą w Świdniku, zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym 2 listopada 2021 roku [1][2]. Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych [1][3]. Spółka zajmuje się również m.in. hurtową sprzedażą żywności, napojów, herbaty, kawy oraz działalnością związaną z oprogramowaniem i magazynowaniem towarów [3]. Kapitał zakładowy NATURAL MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wynosi 5 000 złotych [2][3]. Zarząd spółki jest jednoosobowy, a funkcję prezesa pełni Patrycja Joanna Rejkowicz, która wraz z Jakubem Tomaszem Rejkowiczem oraz Michałem Bogusławem Bulandą figuruje również jako wspólnik [2][3]. Do składania oświadczeń w imieniu NATURAL MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ uprawniony jest każdy członek zarządu samodzielnie [2][3].

Źródła opisu (8)
  1. 1 imsig.pl (nowa karta) · NATURAL MARKET SP. Z O.O. (KRS 0000930010) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  2. 2 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Natural Market Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | krs-pobierz.pl
  3. 3 imsig.pl (nowa karta) · NATURAL MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000930010) - Pozycja 1099264 - Numer 219/2021 (6364) z 12 listopada 2021 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  4. 4 imsig.pl (nowa karta) · NATURAL MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000930010) - Pozycja 384035 - Numer 95/2024 (6997) z 16 maja 2024 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  5. 5 imsig.pl (nowa karta) · NATURAL MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000930010) - Pozycja 384037 - Numer 95/2024 (6997) z 16 maja 2024 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  6. 6 imsig.pl (nowa karta) · NATURAL MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000930010) - Pozycja 384036 - Numer 95/2024 (6997) z 16 maja 2024 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  7. 7 imsig.pl (nowa karta) · NATURAL MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000930010) - Pozycja 1182488 - Numer 246/2021 (6391) z 21 grudnia 2021 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  8. 8 imsig.pl (nowa karta) · NATURAL MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000930010) - Pozycja 1142119 - Numer 230/2021 (6375) z 29 listopada 2021 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 23.07.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 8.10.2026
Właściciele3 wspólników · kapitał zakładowy 5 000 zł
Wspólnik · prezes zarządu
52 udziały · 2 600 zł
Jakub Tomasz Rejkowicz24%
Wspólnik
24 udziały · 1 200 zł
Michał Bogusław Bulanda24%
Wspólnik
24 udziały · 1 200 zł
Zarząd Prezes: Patrycja Joanna Rejkowicz

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Patrycja Joanna RejkowiczWspólnik · prezes zarządu
52%
52 2 600 zł
Jakub Tomasz RejkowiczWspólnik
24%
24 1 200 zł
Michał Bogusław BulandaWspólnik
24%
24 1 200 zł
Kapitał zakładowy 5 000 zł · 100 udziałów po 50 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Patrycja Joanna Rejkowicz
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 8.10.2026
2.11.2021
Kapitał zakładowyKRS · 8.10.2026
5 000 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 8.10.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujePozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw · 10.39.Z i 9 innychKRS · 8.10.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 7.08.2026

Firma NATURAL MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Świdniku nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji [1][2][3]. Dostępne w źródłach informacje dotyczące tego podmiotu ograniczają się wyłącznie do wpisów w rejestrze sądowym KRS, które dotyczą zmian w dokumentacji finansowej, siedzibie oraz kwestiach organizacyjnych spółki [1][4][5]. Proszę nie mylić tej firmy z innymi podmiotami o podobnie brzmiących nazwach, takimi jak Naturalna Medycyna Sp. z o.o. [6], NATURAL PHARMACEUTICALS sp. z o.o. [7] czy Natural Brands Sp. z o.o. [8], które prowadzą odrębne procesy rekrutacyjne.

  1. 1 imsig.pl (nowa karta) · NATURAL MARKET SP. Z O.O. (KRS 0000930010) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  2. 2 biznesfinder.pl (nowa karta) · Natural Market Sp. z o.o., Spożywcze artykuły - detal
  3. 3 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Natural Market Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | krs-pobierz.pl
  4. 4 imsig.pl (nowa karta) · NATURAL MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000930010) - Pozycja 384033 - Numer 95/2024 (6997) z 16 maja 2024 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  5. 5 imsig.pl (nowa karta) · NATURAL MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000930010) - Pozycja 1142119 - Numer 230/2021 (6375) z 29 listopada 2021 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  6. 6 dystrybucja-naturalna-medycyna.pl (nowa karta) · Oferty pracy - Dystrybucja Naturalna Medycyna
  7. 7 znajdzprace.plus (nowa karta) · Profesjonalne doradztwo i obsługa klienta - telefonicznie (K/M/D) / ZnajdzPrace+
  8. 8 praca.asistwork.pl (nowa karta) · Praca Specjalista ds. Afiliacji – Social Media w firmie Natural Brands Sp. z o.o. - Marki

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 7.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 9 innych firmach

KRS
0000930010
NIP
712-342-61-54
REGON
52034466500000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
5 000 zł
Adres
SKOŚNA 11B, 21‑040 Świdnik
W KRS od
2.11.2021 · 4 lata
Pełna nazwa
NATURAL MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2024 · z KRS
1.01.2024 – 31.12.2024
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Sprawozdanie z działalności Przetwarzanie…
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Błąd konwersji
  • Uchwała o podziale zysku Błąd konwersji
1.01.2023 – 31.12.2023
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Sprawozdanie z działalności Przetwarzanie…
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Przetwarzanie…
  • Uchwała o podziale zysku Błąd konwersji
1.01.2022 – 31.12.2022
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Sprawozdanie z działalności Przetwarzanie…
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Przetwarzanie…
  • Uchwała o podziale zysku Błąd konwersji

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 8.10.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Repozytorium Dokumentów Finansowych
3 sprawozdania, ostatnie za 2024 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 23.07.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 7.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Natural Market

Czy Natural Market działa?
Tak. Według KRS (stan na 8.10.2026) Natural Market sp. z o.o. działa, a prezesem zarządu jest Patrycja Joanna Rejkowicz. Jest w rejestrze od 2.11.2021.
Czym zajmuje się Natural Market?
Według KRS główna działalność to pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw (PKD 10.39.Z). Spółka ma też wpisane: sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw (46.37.Z), magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów (52.10.B), produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana (10.89.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto zarządza spółką Natural Market?
Według KRS prezesem zarządu jest Patrycja Joanna Rejkowicz.
Kto jest właścicielem spółki Natural Market?
Według KRS wspólnikami są Patrycja Joanna Rejkowicz (52% udziałów), Jakub Tomasz Rejkowicz (24%) i Michał Bogusław Bulanda (24%). Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Natural Market?
NIP 712-342-61-54, REGON 52034466500000, KRS 0000930010. Pełna nazwa: Natural Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, SKOŚNA 11B, 21‑040 Świdnik.
Gdzie ma siedzibę Natural Market?
SKOŚNA 11B, 21‑040 Świdnik (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.