Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 16.7.2026
firmy.ai
Działa Olszewnica

Spółdzielnia Socjalna „Czapliniec”

KRS0000807090 NIP538-186-07-64
KRS0000807090 NIP538-186-07-64 REGON38456443000000

W KRS od 4.10.2019 · 7 lat

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2019
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządCzłonek: Marcin Dawid Snuzik FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 16.07.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Spółdzielnia Socjalna „Czapliniec” to spółdzielnia (siedziba: Olszewnica), wpisana do KRS 4.10.2019. Główna działalność według KRS: przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering) (PKD 56.21.Z). Firma działa (stan na 16.07.2026).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 16.07.2026
Zarząd Członek: Marcin Dawid Snuzik

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2022

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu Marcin Dawid Snuzik
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2022
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 16.07.2026
4.10.2019
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 16.07.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujePrzygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering) · 56.21.Z i 6 innychKRS · 16.07.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 13.08.2026

Spółdzielnia Socjalna Czapliniec z siedzibą w Olszewnicy nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych ofert pracy ani procesów rekrutacyjnych [1][2]. Firma jest aktywnym podmiotem gospodarczym działającym głównie w obszarze cateringu oraz usług edukacyjnych i społecznych [1][3][4].

  1. 1 imsig.pl (nowa karta) · SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "CZAPLINIEC" (KRS 0000807090) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  2. 2 alejahandlowa.pl (nowa karta) · Spółdzielnia Socjalna Czapliniec | Dane kontaktowe | Usługi | alejahandlowa.pl
  3. 3 bazaps.ekonomiaspoleczna.gov.pl (nowa karta) · Wykaz PS
  4. 4 bazaps.ekonomiaspoleczna.gov.pl (nowa karta) · Baza PS - Departament Ekonomii Społecznej
  5. 5 gov.pl (nowa karta)
  6. 6 gov.pl (nowa karta) · Numer wniosku Nazwa wnioskodawcy Tytuł Miejscowość Województwo
  7. 7 funduszeunijne.gov.pl (nowa karta) · Numer wniosku Nazwa wnioskodawcy Tytuł Miejscowość Województwo
  8. 8 bazaps.ekonomiaspoleczna.gov.pl (nowa karta) · Wykaz PS

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 13.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 5 innych firmach

KRS
0000807090
NIP
538-186-07-64
REGON
38456443000000
Forma
Spółdzielnia
Adres
21, 21‑345 Olszewnica
W KRS od
4.10.2019 · 7 lat
Pełna nazwa
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "CZAPLINIEC"

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 16.07.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 13.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Spółdzielnia Socjalna „Czapliniec”

Czy Spółdzielnia Socjalna „Czapliniec” działa?
Tak. Według KRS (stan na 16.07.2026) Spółdzielnia Socjalna „Czapliniec” działa. Jest w rejestrze od 4.10.2019.
Czym zajmuje się Spółdzielnia Socjalna „Czapliniec”?
Według KRS główna działalność to przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering) (PKD 56.21.Z). Firma ma też wpisane: pozostała usługowa działalność gastronomiczna (56.29.Z), działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów (82.30.Z), pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych (85.51.Z) oraz 3 inne kody PKD.
Kto zarządza organizacją Spółdzielnia Socjalna „Czapliniec”?
Według KRS członkiem zarządu jest Marcin Dawid Snuzik.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Spółdzielnia Socjalna „Czapliniec”?
NIP 538-186-07-64, REGON 38456443000000, KRS 0000807090. Pełna nazwa: Spółdzielnia Socjalna „Czapliniec”, 21, 21‑345 Olszewnica.
Gdzie ma siedzibę Spółdzielnia Socjalna „Czapliniec”?
21, 21‑345 Olszewnica (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.