Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 14.7.2026
firmy.ai
Działa sp. z o.o. sp.k. Trzebinia

DWD Group

KRS0000803459 NIP553-256-25-92
KRS0000803459 NIP553-256-25-92 REGON38433864900000

W KRS od 10.09.2019 · 7 lat

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2019
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządCzłonek: Dwd Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 14.07.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

DWD Group sp. z o.o. sp.k. to spółka komandytowa (siedziba: Trzebinia), wpisana do KRS 10.09.2019. Główna działalność według KRS: działalność usługowa wspomagająca transport lądowy (PKD 52.21.Z). Spółka działa (stan na 14.07.2026).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 11.06.2026

DWD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA to przedsiębiorstwo z siedzibą w Trzebini, które rozpoczęło swoją działalność na rynku w 2019 roku [1], [2]. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych, obejmujących spedycję oraz szeroko pojętą logistykę, a także prowadzi działalność w zakresie holowania i pomocy drogowej [3], [2]. Podmiot wpisano do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000803459 [1], [2]. W skład wspólników spółki wchodzą Daniel Michał Urbaniak, Wojciech Konrad Knapek, Dawid Piotrowski oraz DWD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ [1], [4].

Źródła opisu (8)
  1. 1 krs-pobierz.pl (nowa karta) · My zamienimy ją w zyski
  2. 2 pkt.pl (nowa karta) · Dwd Group Sp. z o.o. Sp.k. - kontakt, opinie - Holowanie i pomoc drogowa Trzebinia Wesoła • pkt.pl
  3. 3 dwdgroup.pl (nowa karta) · DWD Group - Usługi transportowe | Usługi Transportowe
  4. 4 krs-pobierz.pl (nowa karta) · My zamienimy ją w zyski
  5. 5 dwdservice.pl (nowa karta) · DWD Service O nas - DWD Service
  6. 6 krs-pobierz.pl (nowa karta) · My zamienimy ją w zyski
  7. 7 imsig.pl (nowa karta) · DWD EMERO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (KRS 0000532902) - Pozycja 1236435 - Numer 191/2023 (6842) z 3 października 2023 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  8. 8 imsig.pl (nowa karta) · DW GROUP SP. Z O.O. (KRS 0000339181) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 11.06.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 14.07.2026
Zarząd Członek: Dwd Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Reprezentacja: SPÓŁKĘ REPREZENTUJE KOMPLEMENTARIUSZ W ZAKRESIE WSZYSTKICH CZYNNOŚCI SĄDOWYCH I POZASĄDOWYCH

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu Dwd Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością SPÓŁKĘ REPREZENTUJE KOMPLEMENTARIUSZ W ZAKRESIE WSZYSTKICH CZYNNOŚCI SĄDOWYCH I POZASĄDOWYCH

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 14.07.2026
10.09.2019
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 14.07.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujeDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowy · 52.21.Z i 9 innychKRS · 14.07.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 6.07.2026

Firma DWD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji [1]. Na oficjalnej stronie internetowej przedsiębiorstwa dostępny jest jedynie formularz kontaktowy przeznaczony do przesyłania zapytań ogólnych [1]. Podmiot zajmuje się głównie działalnością usługową wspomagającą transport lądowy oraz transportem drogowym towarów [2][3][4].

  1. 1 dwdgroup.pl (nowa karta) · DWD Group - Usługi transportowe | Usługi Transportowe
  2. 2 firmy.ai (nowa karta) · DWD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA — KRS 0000803459, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  3. 3 imsig.pl (nowa karta) · DWD GROUP SP. Z O.O. SP.K. (KRS 0000803459) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  4. 4 pkt.pl (nowa karta) · Dwd Group Sp. z o.o. Sp.k. - kontakt, opinie - Holowanie i pomoc drogowa Trzebinia Wesoła • pkt.pl
  5. 5 krs-pobierz.pl (nowa karta) · My zamienimy ją w zyski
  6. 6 imsig.pl (nowa karta) · DWD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (KRS 0000803459) - Pozycja 233901 - Numer 78/2023 (6729) z 21 kwietnia 2023 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  7. 7 imsig.pl (nowa karta) · DWD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (KRS 0000803459) - Pozycja 477152 - Numer 132/2022 (6531) z 11 lipca 2022 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  8. 8 imsig.pl (nowa karta) · DWD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (KRS 0000803459) - Pozycja 1024473 - Numer 180/2019 (5819) z 17 września 2019 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.07.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
KRS
0000803459
NIP
553-256-25-92
REGON
38433864900000
Forma
Spółka komandytowa
Adres
UL. WESOŁA 5, 34‑300 Trzebinia
W KRS od
10.09.2019 · 7 lat
Pełna nazwa
DWD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 14.07.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 11.06.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.07.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę DWD Group

Czy DWD Group działa?
Tak. Według KRS (stan na 14.07.2026) DWD Group sp. z o.o. sp.k. działa. Jest w rejestrze od 10.09.2019.
Czym zajmuje się DWD Group?
Według KRS główna działalność to działalność usługowa wspomagająca transport lądowy (PKD 52.21.Z). Spółka ma też wpisane: transport drogowy towarów oraz działalność usługowa związana z przeprowadzkami (49.4), transport drogowy towarów (49.41), transport drogowy towarów (49.41.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Jaki NIP, REGON i KRS ma DWD Group?
NIP 553-256-25-92, REGON 38433864900000, KRS 0000803459. Pełna nazwa: DWD Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, UL. WESOŁA 5, 34‑300 Trzebinia.
Gdzie ma siedzibę DWD Group?
UL. WESOŁA 5, 34‑300 Trzebinia (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.