Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 29.4.2025
firmy.ai
Działa fundacja Zielona Góra

Fundacja TBI

KRS0000720752 NIP929-194-14-78
KRS0000720752 NIP929-194-14-78

W KRS od 26.02.2018 · 8 lat

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2018
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: Greger Hauzner Finanse · 2018Przychody 8 tys. zł
Źródła: KRS 29.04.2025

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Fundacja TBI to fundacja (siedziba: Zielona Góra), wpisana do KRS 26.02.2018. Główna działalność według KRS: działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych (PKD 66.22.Z). Fundacja działa (stan na 29.04.2025). W 2018 r. miała 8 tys. zł przychodów i 0 tys. zł zysku netto. Prezesem zarządu jest Greger Hauzner.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 29.04.2025
Zarząd Prezes: Greger Hauzner Reprezentacja: JEŻELI ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY, TO OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU, A JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY, TO OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI SKŁADA JEDNOOSOBOWO PREZES ZARZĄDU LUB DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2022

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Greger Hauzner JEŻELI ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY, TO OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU, A JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY, TO OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI SKŁADA JEDNOOSOBOWO PREZES ZARZĄDU LUB DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2022

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Przychody 2018
8tys. zł

Wyniki za 2018

Zysk netto
0tys. zł
EBITDA
−1tys. zł

Wskaźniki

Rentowność netto
5,8%

Sprawozdanie za okres 26.02.2018–31.12.2018 · źródło: KRS

Zgłoś błąd
Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI brak szacunku modelu

Przedziału wyceny tej firmy jeszcze nie liczyliśmy.

Model użyje
przychody 8 tys. zł · zysk netto 0 tys. zł (2018)
Metoda
Mnożniki branżowe na danych ze sprawozdania, z założeniami i wyliczeniem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Ocena AI

Analiza AI brak oceny modelu

Ta firma nie ma jeszcze oceny modelu. Policzymy ją w raporcie: 6 obszarów z uzasadnieniem i ocenę ogólną 1–10.

Stabilność
Rentowność na podstawie: rentowność netto 5,8% (2018)
Wzrost na podstawie: przychody 8 tys. zł (2018)
Zwrot z kapitału
Płynność
Zadłużenie

W raporcie:

  • ocena ogólna 1–10 w podsumowaniu
  • scoring jakości i mapa 7 kategorii ryzyka

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 29.04.2025

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeDziałalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych · 66.22.ZKRS · 29.04.2025
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 1 innej firmie

KRS
0000720752
NIP
929-194-14-78
Forma
Fundacja
Adres
UL. JERZEGO WASZCZYKA 6A/1, 65‑664 Zielona Góra
W KRS od
26.02.2018 · 8 lat
Pełna nazwa
FUNDACJA TBI

Dokumenty

1 sprawozdanie, ostatnie za 2018 · z KRS
26.02.2018 – 31.12.2018

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 29.04.2025 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Sprawozdanie finansowe za 2018
okres do 31.12.2018 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Fundacja TBI

Czy Fundacja TBI działa?
Tak. Według KRS (stan na 29.04.2025) Fundacja TBI działa. Jest w rejestrze od 26.02.2018.
Czym zajmuje się Fundacja TBI?
Według KRS główna działalność to działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych (PKD 66.22.Z).
Jakie przychody ma Fundacja TBI?
W 2018 r. przychody organizacji Fundacja TBI wyniosły 8 tys. zł (sprawozdanie finansowe w KRS). Zysk netto: 0 tys. zł. Źródło: sprawozdanie finansowe za 2018 r.
Jaki NIP i KRS ma Fundacja TBI?
NIP 929-194-14-78, KRS 0000720752. Pełna nazwa: Fundacja TBI, UL. JERZEGO WASZCZYKA 6A/1, 65‑664 Zielona Góra.
Gdzie ma siedzibę Fundacja TBI?
UL. JERZEGO WASZCZYKA 6A/1, 65‑664 Zielona Góra (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.