Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 22.1.2021
firmy.ai
Działa fundacja Jelenia Góra

Fundacja Mandala

KRS0000689985 NIP611-278-34-30
KRS0000689985 NIP611-278-34-30

W KRS od 8.08.2017 · 9 lat

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2017
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: K******** A*** P******* FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 22.01.2021

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Fundacja Mandala to fundacja (siedziba: Jelenia Góra), wpisana do KRS 8.08.2017. Fundacja działa (stan na 22.01.2021). Prezesem zarządu jest K******** A*** P*******.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 22.01.2021
Zarząd Prezes: K******** A*** P******* Reprezentacja: PREZES FUNDACJI REPREZENTUJE FUNDACJĘ JEDNOOSOBOWO. CZŁONKOWIE ZARZĄDU FUNDACJI REPREZENTUJĄ FUNDACJĘ ŁĄCZNIE - DWUOSOBOWO.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu K******** A*** P******* PREZES FUNDACJI REPREZENTUJE FUNDACJĘ JEDNOOSOBOWO. CZŁONKOWIE ZARZĄDU FUNDACJI REPREZENTUJĄ FUNDACJĘ ŁĄCZNIE - DWUOSOBOWO.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 22.01.2021
8.08.2017
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 22.01.2021

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

1 źródło
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
KRS
0000689985
NIP
611-278-34-30
Forma
Fundacja
Adres
UL. IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 58‑506 Jelenia Góra
W KRS od
8.08.2017 · 9 lat
Pełna nazwa
FUNDACJA MANDALA

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 22.01.2021 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Fundacja Mandala

Czy Fundacja Mandala działa?
Tak. Według KRS (stan na 22.01.2021) Fundacja Mandala działa. Jest w rejestrze od 8.08.2017.
Jaki NIP i KRS ma Fundacja Mandala?
NIP 611-278-34-30, KRS 0000689985. Pełna nazwa: Fundacja Mandala, UL. IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 58‑506 Jelenia Góra.
Gdzie ma siedzibę Fundacja Mandala?
UL. IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 58‑506 Jelenia Góra (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.