Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 5.7.2026
firmy.ai
Działa fundacja Kędzierzyn-Koźle

AB Initio Fundacja na Rzecz Wsparcia i Rozwoju

KRS0000657891 NIP749-209-78-70
KRS0000657891 NIP749-209-78-70

W KRS od 20.03.2017 · 9 lat

W skrócie

stan na 5.07.2026
Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2017
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: Artur Bronisław Sielski · +1 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 5.07.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

AB Initio Fundacja na Rzecz Wsparcia i Rozwoju to fundacja (siedziba: Kędzierzyn-Koźle), wpisana do KRS 20.03.2017. Główna działalność według KRS: pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych (PKD 85.51.Z). Fundacja działa (stan na 5.07.2026). Prezesem zarządu jest Artur Bronisław Sielski.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 5.07.2026
Zarząd Prezes: Artur Bronisław Sielski · wiceprezes: Andrzej Mikieko Reprezentacja: 1. OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI, Z ZASTRZEŻENIEM UST.2 SKŁADAJĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE. 2. W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH ZATRUDNIANIA PRACOWNIKÓW ORAZ W SPRAWACH NIE ZWIĄZANYCH Z ZACIĄGANIEM ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH POWYŻEJ 10.000,00 ZŁ ( DZIESIĘĆ TYSIĘCY ) ZŁOTYCH - OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI MOŻE SKŁADAĆ JEDNOOSOBOWO PREZES ZARZĄDU LUB WICEPREZES ZARZĄDU.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Artur Bronisław Sielski 1. OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI, Z ZASTRZEŻENIEM UST.2 SKŁADAJĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE. 2. W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH ZATRUDNIANIA PRACOWNIKÓW ORAZ W SPRAWACH NIE ZWIĄZANYCH Z ZACIĄGANIEM ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH POWYŻEJ 10.000,00 ZŁ ( DZIESIĘĆ TYSIĘCY ) ZŁOTYCH - OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI MOŻE SKŁADAĆ JEDNOOSOBOWO PREZES ZARZĄDU LUB WICEPREZES ZARZĄDU.
Wiceprezes zarządu Andrzej Mikieko

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 5.07.2026
20.03.2017
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 5.07.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujePozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych · 85.51.Z i 8 innychKRS · 5.07.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
KRS
0000657891
NIP
749-209-78-70
Forma
Fundacja
Adres
UL. KADETÓW 19/3, 47‑200 Kędzierzyn-Koźle
W KRS od
20.03.2017 · 9 lat
Pełna nazwa
AB INITIO FUNDACJA NA RZECZ WSPARCIA I ROZWOJU

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 5.07.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę AB Initio Fundacja na Rzecz Wsparcia i Rozwoju

Czy AB Initio Fundacja na Rzecz Wsparcia i Rozwoju działa?
Tak. Według KRS (stan na 5.07.2026) AB Initio Fundacja na Rzecz Wsparcia i Rozwoju działa. Jest w rejestrze od 20.03.2017.
Czym zajmuje się AB Initio Fundacja na Rzecz Wsparcia i Rozwoju?
Według KRS główna działalność to pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych (PKD 85.51.Z). Fundacja ma też wpisane: pozaszkolne formy edukacji artystycznej (85.52), pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane (85.59.B), działalność wspomagająca edukację (85.60.Z) oraz 5 innych kodów PKD.
Jaki NIP i KRS ma AB Initio Fundacja na Rzecz Wsparcia i Rozwoju?
NIP 749-209-78-70, KRS 0000657891. Pełna nazwa: AB Initio Fundacja na Rzecz Wsparcia i Rozwoju, UL. KADETÓW 19/3, 47‑200 Kędzierzyn-Koźle.
Gdzie ma siedzibę AB Initio Fundacja na Rzecz Wsparcia i Rozwoju?
UL. KADETÓW 19/3, 47‑200 Kędzierzyn-Koźle (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.